X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację WODNIAKI, PLAMIENIE, a OWULACJA
Odpowiedz

WODNIAKI, PLAMIENIE, a OWULACJA

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • vintoyra Koleżanka
    Postów: 75 14

    Wysłany: 19 listopada 2014, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam ... czy jest tutaj jakaś kobieta, która ma wodniaka i udało jej się zajść w ciążę ?

    Drugie pytanie ...
    Czytałam , że wodniak potrafi się samoistnie "opróżniać" do macicy i wówczas obserwowane są wodniste brunatne upławy.

    Czy jest tutaj ktoś kto ma długie cykle ponad 30 dni ?
    Mój wykres bardzo mnie niepokoi - "prognozowaną" owulację miałam teoretycznie po 40 dniu cyklu ....

  • vintoyra Koleżanka
    Postów: 75 14

    Wysłany: 15 czerwca 2016, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie było odpowiedzi - sama sobie odpowiem bo to już dużo czasu minęło.

    Miałam wodniaki na obu jajowodach - oba jajowody mam usunięte.

    Niestety brutalna prawda.

    Jedyne co jest pokrzepiające to że skonczyły się upławy - to te wodniaki "wylewały" się ze mnie sukcesywnie - od czasu ich wycięcia spokój.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ