Forum W oczekiwaniu na owulację WODNIAKI, PLAMIENIE, a OWULACJA
Odpowiedz

WODNIAKI, PLAMIENIE, a OWULACJA

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • vintoyra Koleżanka

Wysłany: 19 listopada 2014, 15:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam ... czy jest tutaj jakaś kobieta, która ma wodniaka i udało jej się zajść w ciążę ?

Drugie pytanie ...
    Czytałam , że wodniak potrafi się samoistnie "opróżniać" do macicy i wówczas obserwowane są wodniste brunatne upławy.

Czy jest tutaj ktoś kto ma długie cykle ponad 30 dni ?
    Mój wykres bardzo mnie niepokoi - "prognozowaną" owulację miałam teoretycznie po 40 dniu cyklu ....

• vintoyra Koleżanka

Wysłany: 15 czerwca 2016, 09:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie było odpowiedzi - sama sobie odpowiem bo to już dużo czasu minęło.

Miałam wodniaki na obu jajowodach - oba jajowody mam usunięte.

Niestety brutalna prawda.

Jedyne co jest pokrzepiające to że skonczyły się upławy - to te wodniaki "wylewały" się ze mnie sukcesywnie - od czasu ich wycięcia spokój.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego