X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Wodnisty śluz i...twarda szyjka?
Odpowiedz

Wodnisty śluz i...twarda szyjka?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • RofTW Koleżanka
    Postów: 59 30

    Wysłany: 22 października 2014, 03:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Według wykresu owulacji powinnam dostać za pare dni jednak dzisiaj wyczułam u siebie twardą szyjkę i raczej zamknietą (nie potrafię jedynie powiedzieć czy wysoko czy nisko). Od ostatniej owulacji nie mam praktycznie żadnego śluzu. Baaaaaardzo niewielka ilośc wodnisto-białego który z powodzeńiem brudzi moja bieliznę... Czy to oznacza bezpłodność w tym cyklu? Sama nie wiem co sie ze mną dzieje :(

    f2w3ikgno7e387of.png

    http://media.photobucket.com/component/Download-File?file=/albums/dd354/c_dancer2002/babydust.png
  • RofTW Koleżanka
    Postów: 59 30

    Wysłany: 22 października 2014, 03:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podpowiem tylko,ze wczoraj była jeszcze miękka...

    f2w3ikgno7e387of.png

    http://media.photobucket.com/component/Download-File?file=/albums/dd354/c_dancer2002/babydust.png
  • Poz!omka. Autorytet
    Postów: 975 571

    Wysłany: 30 października 2014, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W moim przypadku bardzo mała ilość śluzu podczas dni płodnych to była torbiel czynnościowa.(3cm). A mierzysz sobie temperature? Miesiączke miałaś normalną?

    Alicja <3. <3 ''..Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym...'' <3
    atdcmg7y5xqxk96s.png
  • mon!ta^ Autorytet
    Postów: 3117 1739

    Wysłany: 3 listopada 2014, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2015, 10:51

    Czas szybko leci... trzeba życie chwytać całymi garściami :D
    zem3e6yd09vvjcjx.png
    zem3p07wyl1rxrp2.png
    zem3p07wmzpo4uao.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ