X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Wrażliwe piersi po owulacji /dłuhie karmienie piersią
Odpowiedz

Wrażliwe piersi po owulacji /dłuhie karmienie piersią

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Mychaa22 Przyjaciółka
    Postów: 176 37

    Wysłany: 8 listopada 2017, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny może podpowiecie.
    Karmiłam dziecko 1.5 roku. Cykle regularne 27 28 dni. I po owulacji do dnia okresu mam wrażliwe piersi! Ale to baaardzo. Czy to jest normalne?

    (Owulacje niemonitorowane. Domyślam się pp kłuciu jajnika. )

    Kiedy wykonuje sie badanie prolaktyny?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2017, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a moze to ciąża?:) badanie prolaktyny w dowolnym dniu cyklu ;)

  • Yanadis Znajoma
    Postów: 23 0

    Wysłany: 9 listopada 2017, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam ten sam problem w tym cyklu od owulacji ledwo mogę dotknąć sutki i tez się zastanawiam co jest tego przyczyna bo wcześniej nie przypominam sobie żebym tak miała

    Yanadis
  • Mychaa22 Przyjaciółka
    Postów: 176 37

    Wysłany: 9 listopada 2017, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to mam od porodu. Wiem, że tak mam do okresu. Ale czy to za wysoka prolaktyna po tym karmieniu długim? Przed ciążą pierwszą miałam prolaktynę ok.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2017, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po owulacji często bolą.piersi bo wzrasta progesteron :) tu może byc przyczyna :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ