X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Wyniki badań w 3 dc
Odpowiedz

Wyniki badań w 3 dc

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Anawa Nowa
  Postów: 2 0

  Wysłany: 20 grudnia 2020, 10:36

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Czy wyniki z 3 dc są prawidłowe ? Jestem po anoreksji i cykle z nieregularnych od 16 przez 21 dni uregulowały się na 27 i 28 dni , hormony to 25.4 pg/ml estriadiol , fsh 6,4 mlU/ml , lh 5,7 mlU /ml , progesteron 0.40 ng/ml (norma 0.20-1.50) ,prolaktyna 10,4 , kwas foliowy 14.9 , d3 26.7 , tsh 1.63 , cholesterol całkowity 145 (ginekolog twierdzi że to tragiczny cholesterol ) chciałabym zajść w ciąże ,ale miałam 2 miesiące temu w fazie lutealnej jakoś 24dc tylko 1.44 progesteronu :/ martwi mnie to

  Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 grudnia 2020, 10:37

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ