X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Za wcześnie na owulację?
Odpowiedz

Za wcześnie na owulację?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Brawurka84 Autorytet
    Postów: 279 206

    Wysłany: 20 listopada 2014, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam serdecznie
    Mam problem-gdyż bardzo liczyłam na ten cykl..A tu zanim się z mężem zaczęliśmy na poważnie starać..to już chyba po owulacji?Czy możecie zerknąć na mój wykres,będę wdzięczna...
    Nigdy nie miałam pozytywnych testów owu od 11 dnia,bardziej 13 dc i później


    f2w36vgcw27bl5wp.png
    Tymek- mój trzyletni Skarb
    Aniołek Matylda - 06.10.2013 (13tc)
    Aniołek - 20.07.2014 (6tc)
  • Brawurka84 Autorytet
    Postów: 279 206

    Wysłany: 20 listopada 2014, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    za każdym razem miewam tzw.spadki owulacyjne,a potem temperatura ładnie odbija.Ale tym razem wygląda na to jakbym spadek miała już w 9dc,a samą owulację 11 lub 12 dc.I teraz nie wiem czy jeszcze czekać.Miałam zacząć przyjmować luteinę dopochwową,w ilości dwa razy dziennie po 100mg,ale w takiej sytuacji jej w tym cyklu po prostu nie wezmę.Jakie mogą być przyczyny wcześniejszej owulacji?Cykle mam po 28 dni

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 listopada 2014, 10:04

    f2w36vgcw27bl5wp.png
    Tymek- mój trzyletni Skarb
    Aniołek Matylda - 06.10.2013 (13tc)
    Aniołek - 20.07.2014 (6tc)
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1966

    Wysłany: 20 listopada 2014, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za mało pomiarów temp żeby coś powiedzieć... nie wiadomo na jakim poziomie byłaby linia podstawowa i nie ma sie do czego odwołać. Masz 2 zignorowane temp czyli moga być zakłócone więc też nie wiadomo na jakim poziomie byłaby temp. gdyby nie jakaś przyczyna która mogła ją zaburzyć.

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Brawurka84 Autorytet
    Postów: 279 206

    Wysłany: 20 listopada 2014, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niestety wiem,że za mało temperatur :-( ale zwykle mierzę od razu po okresie i to wystarcza,w każdym cyklu powtarzał się ten sam schemat.Ten jest po prostu inny.Tak,mam dwie zignorowane-głównie przez wstawanie do dziecka w nocy.
    Nic to,pewnie już po owulacji albo trafił się po prostu cykl bezowulacyjny

    f2w36vgcw27bl5wp.png
    Tymek- mój trzyletni Skarb
    Aniołek Matylda - 06.10.2013 (13tc)
    Aniołek - 20.07.2014 (6tc)
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ