X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację załamana
Odpowiedz

załamana

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • ananana Koleżanka
    Postów: 45 10

    Wysłany: 16 czerwca 2021, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam wszystkich! jestem tu nowa, mam nadzieję, że ktoś mnie podniesie na duchu.. a więc rozpoczęłam starania o dziecko, jestem w drugim cyklu, w pierwszym nie wyszło i odkąd podjęliśmy decyzję o staraniu się o dziecko to wszystko się posypało :( gin wykryła mi małego polipa w macicy, który powodował plamienia w środku cyklu, wyszła mi zła cytologia asc-us i jeszcze mega wysoka prolaktyna. i oczywiście jak się nasłuchałam, że to wszystko wpływa źle na płodność to na samym starcie jestem podłamana. dodam tylko, że moje cykle nigdy nie były książkowe, ale były w miarę normalne bez plamień i innych atrakcji. Jakieś pomysły jak wspomóc płodność w takiej sytuacji? Jestem pod opieką gin, ale wszystkie naturalne sposoby też chętnie poznam

  • Edkaa Przyjaciółka
    Postów: 103 21

    Wysłany: 9 sierpnia 2021, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na polipy, złą cytologię i za wysoka prolaktyne trzeba fachowego lekarza a nie domowych sposobów. Nic Ci nie pomoże póki nie wyprostujesz tych problemów. Mozesz się tylko cieszyć ze zostały wykryte tak szybko i już w drugim cyklu staran wiesz co jest nie tak. Starania o dziecko często obfitują w sytuacje w których się „wszystko sypie” bo właśnie wtedy, gdy nie wychodzi, para się diagnozuje - wcześniej nie wiadomo ze są jakieś problemy. One już były - po prostu teraz je wykrylas.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ