X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację załamana
Odpowiedz

załamana

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • ananana Koleżanka
    Postów: 45 10

    Wysłany: 16 czerwca 2021, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam wszystkich! jestem tu nowa, mam nadzieję, że ktoś mnie podniesie na duchu.. a więc rozpoczęłam starania o dziecko, jestem w drugim cyklu, w pierwszym nie wyszło i odkąd podjęliśmy decyzję o staraniu się o dziecko to wszystko się posypało :( gin wykryła mi małego polipa w macicy, który powodował plamienia w środku cyklu, wyszła mi zła cytologia asc-us i jeszcze mega wysoka prolaktyna. i oczywiście jak się nasłuchałam, że to wszystko wpływa źle na płodność to na samym starcie jestem podłamana. dodam tylko, że moje cykle nigdy nie były książkowe, ale były w miarę normalne bez plamień i innych atrakcji. Jakieś pomysły jak wspomóc płodność w takiej sytuacji? Jestem pod opieką gin, ale wszystkie naturalne sposoby też chętnie poznam

  • Edkaa Przyjaciółka
    Postów: 103 21

    Wysłany: 9 sierpnia 2021, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na polipy, złą cytologię i za wysoka prolaktyne trzeba fachowego lekarza a nie domowych sposobów. Nic Ci nie pomoże póki nie wyprostujesz tych problemów. Mozesz się tylko cieszyć ze zostały wykryte tak szybko i już w drugim cyklu staran wiesz co jest nie tak. Starania o dziecko często obfitują w sytuacje w których się „wszystko sypie” bo właśnie wtedy, gdy nie wychodzi, para się diagnozuje - wcześniej nie wiadomo ze są jakieś problemy. One już były - po prostu teraz je wykrylas.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ