X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację zamknieta szyjka podczas owulacji
Odpowiedz

zamknieta szyjka podczas owulacji

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2016, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dlaczego po pregnylu podczas owulacji mam zamknieta szyjke? nie rozumiem jak plemniki maja sieprzedostac dalej przy zamknietej szyjce?:(

  • martynek1990 Koleżanka
    Postów: 60 0

    Wysłany: 27 lutego 2017, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Upne bo prowadzę obserwacje i szyjka co chwile jest inna raz otwarta raz zamknięta więc nie wiem czy jest owulacja czy nie eh

  • martynek1990 Koleżanka
    Postów: 60 0

    Wysłany: 9 lipca 2017, 00:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie to samo. Wiem, że jest miękka, ale nie czuję takiej dziurki jak przy okresie. Dziewczyny a Wy jak czujecie, że jest otwarta podczas owulacji?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2017, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co jeśli miałam rozciągliwy śluz a moja szyjka jest twarda?

  • Hedgehog Autorytet
    Postów: 875 257

    Wysłany: 2 września 2017, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aby badac szyjke potrzeba kilka miesiecy poraktyki...

    Ja dopiero przy 3 cyklu umialam poprawnie (mniej wiecej) okreslic czy jest nisko czy wysoko.
    Po pol roku juz mniej wiecej okreslam miekka/trawda i dopiero przymierzam sie do poznawania swojego "stopnia otwartosci". Narazie wydaje mi sie ze non stop jest otwarta....
    To neistety nie jest takie latwe a moje zapisy z pierwszych badan szyjki raczej na pewno wszystkie byly bledne. Dopiero po kilku miesiacach mamy wyrobiony jakis punkt odniesienia do ktorego porownujemy. Szyjka tez zmienia sie w ciagu dnia wiec trzeba wyrobic sobie dyscypline badania zawsze o podobnej porze.

    Jesli sluz jest plodny to bralabym raczej to pod uwage. Z szyjka jest latwiej zrobic blad.

    [link=https://www.suwaczki.com/]17u9hdge9c31bxqo.png[/link]
  • martynek1990 Koleżanka
    Postów: 60 0

    Wysłany: 12 grudnia 2017, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam to samo :-( owu pokazuje owulacje jak już szyjka niżej i zamknięta

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ