X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Zapadnięte ściany pęcherzyka
Odpowiedz

Zapadnięte ściany pęcherzyka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • spona86 Przyjaciółka
    Postów: 120 24

    Wysłany: 12 lipca 2021, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Dziś 11 dc. Wczoraj spadek temp 36. 28 dziś 36.66 i usg. Na usg pęcherzyk 17 mm z zapadniętymi ściankami. Czy któraś z Was wie co to dokładnie oznacza? Bo byłam zapytana czy wczoraj pracowaliśmy no to że ja ze tak i że dziś możemy ew poprawić? Czy on mógł już pęknąć? Mam mętlik w głowie

  • Apka Ekspertka
    Postów: 183 161

    Wysłany: 22 lipca 2021, 23:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie niestety wg mojej pani dr zapadniete ściany pęcherzyka znaczyły raczej tyle że nic z owulacji nie będzie. Ale stwierdziła to na podstawie obserwacji z poprzednich USG. Pamiętam też, że powiedziala wtedy że gdyby to było pierwsze USG w tym cyklu i zobaczyłaby go takiego zapadnietego to mogłaby przypuszczać że właśnie pękł.

    08.2021 IUI - nieudane :(
    10.2021 IUI - :(

    12.2021 ICSI -> 1 zarodeczek 5.1.1
    17.02.2022 FET; cykl naturalny
    23.02 6dpt: beta 23.07; prog 14.60
    24.02 7dpt: beta 51.19; prog 32.35 (po wdrozeniu Cyclogest + Prolutex)
    26.02 9 dpt: beta 115.9; prog 40.72
    02.03 beta 824.3; prog 33.54

    Pierwsze USG 14.03 6w1d CRL 0.57 cm i <3 bije
    USG pierwszego trymestru 25.04 12+1 CRL 6.49 cm, chłopczyk?
    27.04.2022 NIFTY, wyniki 09.05 -> SYN! niskie ryzyka <3
    20.06.2022 USG połówkowe, wszystko ok 🥳
    14.07.2022 wizyta 23+4; 621g chłopca 💚

    27.10.2022 urodził sie zdrowy Synek 💙


    Wrzesien 2023 -wracamy po rodzeństwo, II procedura

    Ona 35:
    Niedoczynnosc tarczycy, hashimoto, niedroznosc prawego jajowodu, niepekajace pecherzyki
    krzywa cukrowa/insulinowa OK


    On 32:
    Bardzo słabe parametry nasienia
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ