X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Zbyt szybka owu?
Odpowiedz

Zbyt szybka owu?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Malina1985 Przyjaciółka
    Postów: 246 40

    Wysłany: 18 sierpnia 2021, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkich, bede wdzieczna za podpowiedz. Staram sie dzidziusia od niedawna. Niestety mam tez RZS co powoduje sporo komplikacji. Ostatnio cykl mi sie rozregulowal. Okres opoznil o tydzien, byl slaby. Obecnie jestem w 9 dniu nowego cyklu. I wczoraj na usg (8 dc) wyszedl mi pecherzyk 22mm.... dzis rano robilam test owulacyjny( nie z pierwszego moczu) i wyszedl pozytywny... nie wiem co o tym myslec. Czy mozliwa jest tak wczesna owulacja? A moze ten pecherzyk jest pozostsaloscia po poprzednim cyklu? Zdarza sie cos takiego? Lekarz nie jest pewien...

  • Tysia :) Autorytet
    Postów: 759 156

    Wysłany: 18 sierpnia 2021, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina1985 wrote:
    Witam wszystkich, bede wdzieczna za podpowiedz. Staram sie dzidziusia od niedawna. Niestety mam tez RZS co powoduje sporo komplikacji. Ostatnio cykl mi sie rozregulowal. Okres opoznil o tydzien, byl slaby. Obecnie jestem w 9 dniu nowego cyklu. I wczoraj na usg (8 dc) wyszedl mi pecherzyk 22mm.... dzis rano robilam test owulacyjny( nie z pierwszego moczu) i wyszedl pozytywny... nie wiem co o tym myslec. Czy mozliwa jest tak wczesna owulacja? A moze ten pecherzyk jest pozostsaloscia po poprzednim cyklu? Zdarza sie cos takiego? Lekarz nie jest pewien...

    Zdarza się , ja czasami mam cykl 22 dniowy i tez owulacja jest w okolicy 10 dnia cyklu , mi ginekolog mówił ze to jest całkiem ok i ze prawidłowe cykle są od 21 do 35 dni 😊

    Tysia :) eiktflw12fwpveux.png
  • Malina1985 Przyjaciółka
    Postów: 246 40

    Wysłany: 18 sierpnia 2021, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje za odpowiedz. U mnie te cykle chyba przez Encorton ktory biore na stawy troche sie pogmatwaly.

  • Sisi85 Przyjaciółka
    Postów: 61 26

    Wysłany: 8 września 2021, 05:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj, ja przedostatni cykl miałam stymulowany Puregonem. W efekcie ostatni (już bez stymulacji) trwał tylko 19 dni- nie byłam na USG i nie badałam wielkości pęcherzyka, ale zaobserwowałam wzrost temperatury już 7 dc. Lekarz powiedział że tak się zdarza i że widocznie tak mocno Puregon na mnie podziałał, że mocno przyspieszył owu również w kolejnym cyklu.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ