X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację zdjecie testu :) czy juz dzialac ?
Odpowiedz

zdjecie testu :) czy juz dzialac ?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • pysia Autorytet
    Postów: 1579 809

    Wysłany: 5 lutego 2014, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7ae9bcd42a670236.html

    mysliscie ze to juz pozytywnt test ? 13dc :) bo nie wiem czy dzis juz dzialac , aboje sie przegapic owulke :) buzii :*


    ale chyba jednak zadziałam , bo zobaczcie w ostatnim cyklu, moj pozytywny test wygladal podobnie ;]
    u gory sa z zeszlego cyklu testy a ten na dole to z dzisiaj :) wyglada tak jak pozytywny z tamtego cyklu ;)


    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cf967a5348104a81.html

    takze chyba bede dzis dzialac :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2014, 22:11

    uwo9qqmzfcz2axe8.png
    Luty 2015-HSG,3iui :(
    1 IMSI:1 crio blastkiAB beta:8dpt 3,71/10dpt 1,17 :(
    2 crio:(
    Szczep.immuno
    2 IMSI: 3 transfery :(
    3 IMSI: blastka 9dpt beta82/11dpt:beta252/13dpt:beta 708 / 34dpt:jest <3
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 5 lutego 2014, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moim zdaniem jeszcze za wcześnie. Piszą, że ta ta pierwsza kreska musi być tak samo mocna jak ta druga albo nawet mocniejsza.

    pysia lubi tę wiadomość

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • pysia Autorytet
    Postów: 1579 809

    Wysłany: 5 lutego 2014, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmm :D kurcza sama nie wiem co robic :D czy lepiej trzymac plemniczki zeby byly mocniejsze czy lepiej zadzialac - jakby co - gdyby jutro juz byla kreska bledsza :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2014, 22:12

    uwo9qqmzfcz2axe8.png
    Luty 2015-HSG,3iui :(
    1 IMSI:1 crio blastkiAB beta:8dpt 3,71/10dpt 1,17 :(
    2 crio:(
    Szczep.immuno
    2 IMSI: 3 transfery :(
    3 IMSI: blastka 9dpt beta82/11dpt:beta252/13dpt:beta 708 / 34dpt:jest <3
  • Izaczek Ekspertka
    Postów: 153 67

    Wysłany: 6 lutego 2014, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pysia moim zdaniem powinnaś już zacząć działać jak tylko pokazał Ci się śluz płodny. Gdzieś na OF wyczytałam, że też nie dobrze jest zwlekać z serduszkowaniem, bo w tedy już plemniki nie są tak "świeże" i nie ma produkcji nowych "świeżych". Więc serduszkujcie Powodzonka :)

    pysia, weronika86 lubią tę wiadomość

    Izaczek
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2014, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój ginekolog powtarza, że ciąża jest umiejscowiona nie tylko w macicy kobiety, ale przede wszystkim w głowie ( umyśle, świadomości) i wszystkie nasze działania i myśli wpływają na nią najmocniej. Powtarza też, aby nie traktować sexu jak jedynego narzędzia do poczęcia, a partnera jako dawcę nasienia... Ja na swoim przykładzie mogę powiedzieć, że to święta racja, kochajcie się normalnie kiedy macie na to ochotę, oczywiście w te dni około owulacyjne też, ale grunt to nie myśleć o tym za dużo bo wtedy jedno jest prawie pewne... NIC Z TEGO :(

    Niania Basia, Manieczka86, weronika86, An, aga.just lubią tę wiadomość

  • Fasia Autorytet
    Postów: 7870 11063

    Wysłany: 10 lutego 2014, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wg mnie nie było jeszcze owulacji. Kreska testowa musi być tak samo ciemna lub ciemniejsza od kontrolnej, a tu ewidentnie jest jaśniejsza

    7.04.2015r. - 39+1 tc. 3400g i 51cm szczęścia! <3
    9f7j9vvj6vasnid9.png

    Aniołek - 26.06.2013r
  • Kor_a Autorytet
    Postów: 914 673

    Wysłany: 14 lutego 2014, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja ostatnio pilnowałam wyniku testu i kochałam się w dni teoretycznie okołoowulacyjne i niestety nic nie wyszło. Teraz patrzę na śluz i biorę się do roboty bez względu na wynik testu :-)

    km5s8iik5ptfpdrq.png

    Aniołek 06.07.2017, 8.11.2017
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ