X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Zioła Ojca Sroki a efekty
Odpowiedz

Zioła Ojca Sroki a efekty

Oceń ten wątek:
  • Vanilliowaczekolada Autorytet
    Postów: 262 207

    Wysłany: 26 stycznia 2022, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauli_00 wrote:
    Hej, ja też pije ziółka od tego cyklu. Jajniki czuję bardzo- o dziwo ,aż dwa , raz jedna strona, raz druga. Ból kłujący, rwący.

    Czytałam trochę opinii, że podczas picia tych ziół może wystąpić więcej pęcherzyków... Co o tym myślicie?
    Mam predyspozycje genetyczne do ciąży bliźniaczej i mam lekkie obawy ..

    Omamo! Naprawdę więcej pęcherzyków? 😂
    Aż mnie dreszcz przeszedł 🙈
    Ja piję 6 dzień dopiero, na razie wiadomo nic się nie dzieje, czekam do owulacji, zobaczymy czy coś z tego będzie :-)

    19.02 ⏸
    21.02 BetaHCG 63,2 💚
    23.02 BetaHCG 223 💚💚
    7+5 8,5 mm i bijące serduszko ❤️
    11+6 badania genetyczne ✅ chyba chłopiec 💙
    14+6 kilkanaście centymetrów zdrowego chłopaka! 💙
    18+6 Ok. 274 g 💙
    06.07 badania połówkowe ✊🏻

    Planowany termin: 03.11.2022 💚
  • Pauli_00 Ekspertka
    Postów: 153 132

    Wysłany: 26 stycznia 2022, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanilliowaczekolada wrote:
    Omamo! Naprawdę więcej pęcherzyków? 😂
    Aż mnie dreszcz przeszedł 🙈
    Ja piję 6 dzień dopiero, na razie wiadomo nic się nie dzieje, czekam do owulacji, zobaczymy czy coś z tego będzie :-)


    Nie znalazłam takiej informacji zanim zaczęłam pić te zioła, zadziwiło mnie że czuję oba jajniki, a nigdy tak nie miałam. Poszperalam w necie i coś chyba w tym jest, że moze być więcej pęcherzyków.
    Zapytam o to w poniedziałek lekarza 😉

    Kiedyś babcia (mama bliźniąt) powiedziała mi że będę też miała bliźniaki, bo ona tak wyliczyła 😅

    Co ma być to będzie 😄

    💁 27
    🧔 30
    👶 2016
    03.2023 💔 cb

    Starania od listopada 2021 roku.
    Suplementy :
    Kwas foliowy, witamina D, witamina A+E, Selen, Cynk, witamina C, magnez.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2022, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta100 wrote:
    Może daj im czas? Długo je pijesz?
    Pierwszy cykl

  • DIDI Ekspertka
    Postów: 204 69

    Wysłany: 26 stycznia 2022, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lupo wrote:
    To mój pierwszy cykl z ziołami ojca Sroki nr 3. Niestety mnie nie pomagają:(
    Standardowo mam owulacje 12-13 dc, a fioletowe testy clearblue już 8-9 dc pokazują zbliżającą się owulacje.
    Jestem w 12 dc, testy negatywne, brak śluzu płodnego... to będzie chyba mój pierwszy cykl bez owulacji odkąd pamiętam:(

    Już nie mam pomysłów... chyba spróbuje diety dr Dąbrowskiej
    Lupo, na mnie też zioła nie działają. Żadnego bólu jajników, zero śluzu. Co prawda testy owu robiłam, niby coś ale nie jestem pewna. Dupka biore od 17dc do dziś. Kończę go i czekam na okres.

    Spróbujemy od następnego cyklu z ziołami jeszcze raz ! 💪💪💪

  • Karola :) Autorytet
    Postów: 3019 2346

    Wysłany: 26 stycznia 2022, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na mnie póki co też na razie nie działają, ogólnie juz od 8 dc przeważnie mialam wodnisty sluz a w tym cyklu juz 10 dzień a tu albo brak sluzu albo lepki, nie wiem jak go określić nawet bo jest go strasznie mało ale jednak trochę się klei. Może trzeba dać czas aż ziola zaczną działać, nie wiem łudze się 🤣

    age.png

    10.2020r - początek starań o rodzeństwo 🤞

    02.08.16 r 💓Wiktoria👧🏼👨‍👩‍👦
    10.06.17 r 💏👰🏼‍♂️👨‍💼

    09.11.22 r --- ⏸️
    10.11.22 r --- beta 343,40
    28.11.22 r --- mamy serduszko 🩷
    04.01.23 r --- I prenatalne 🩷 niskie ryzyka, prawdopodobnie dziewczynka - Oliwia 🩷
    01.03.23 r --- II prenatalne, 330g dziewczynki 🩷
    26.04.23 r --- ✅️ 1 100g dziewczynki
    12.05.23 r --- ✅️ III prenatalne, 1 600g Oliwii 🩷
    24.05.23 r --- ✅️ 1 900 g niuńki 🩷
    14.06.23 r --- ✅️ 2 400 g 🩷
    05.07.23 r --- ✅️ niecałe 3 000 g 🩷
    19.07.23 r --- ostatnia wizyta ✊️ - nie dotrwaliśmy

    09.07.23 r --- Oliwia, 50 cm, 3120 g 🫶🩷 SN (z OM 39+0, z USG 38+3)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2022, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanilliowaczekolada wrote:
    Omamo! Naprawdę więcej pęcherzyków? 😂
    Aż mnie dreszcz przeszedł 🙈
    Ja piję 6 dzień dopiero, na razie wiadomo nic się nie dzieje, czekam do owulacji, zobaczymy czy coś z tego będzie :-)

    Ja bym się cieszyła z bliźniaków 😁😄 U mnie genetyczne obciążenia ciąża mnoga moze ziółka pomogą hehe

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2022, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Irma wrote:
    Pierwszy cykl

    To chyba za wcześnie żeby mówić że nie działają 😊 Mnie dziewczyny tez mi radziły dac im szansę min 3 cykle. Zobaczymy jak się spieszą 😊😉 Myślę że nie zaszkodza

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2022, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola :) wrote:
    Na mnie póki co też na razie nie działają, ogólnie juz od 8 dc przeważnie mialam wodnisty sluz a w tym cyklu juz 10 dzień a tu albo brak sluzu albo lepki, nie wiem jak go określić nawet bo jest go strasznie mało ale jednak trochę się klei. Może trzeba dać czas aż ziola zaczną działać, nie wiem łudze się 🤣

    Ja tez myślę że trzeba im dac czas by zaczęły coś zmieniać i regulować w organizmie 😊 Tez sie tak łudzę 😊

  • Pauli_00 Ekspertka
    Postów: 153 132

    Wysłany: 26 stycznia 2022, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta100 wrote:
    Ja bym się cieszyła z bliźniaków 😁😄 U mnie genetyczne obciążenia ciąża mnoga moze ziółka pomogą hehe


    Marta, u mnie to samo 😄 lekarz mi kiedyś mówił, że jest dużo prawdopodobienstwo jeśli babcia lub mama miały ciążę bliźniacza .
    Ja ogólnie też bym się bardzo cieszyła ! 😉 Mam już jedno dziecko i w przypadku bliźniąt zakonczylabym starania .
    Powodzenia 😉

    💁 27
    🧔 30
    👶 2016
    03.2023 💔 cb

    Starania od listopada 2021 roku.
    Suplementy :
    Kwas foliowy, witamina D, witamina A+E, Selen, Cynk, witamina C, magnez.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2022, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauli_00 wrote:
    Marta, u mnie to samo 😄 lekarz mi kiedyś mówił, że jest dużo prawdopodobienstwo jeśli babcia lub mama miały ciążę bliźniacza .
    Ja ogólnie też bym się bardzo cieszyła ! 😉 Mam już jedno dziecko i w przypadku bliźniąt zakonczylabym starania .
    Powodzenia 😉

    Zgadzam się z Tobą!!😊😉 U mnie w rodzinie bliźniaki miała moja babcia od strony mamy. 😊😉 U nas też już na pokładzie jedno bobo 😁 Ja tez na bliźniakach na pewno zakończyła bym starania 😁😄

    ewelina lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2022, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny i jak Wam idzie picie ziolek widzicie jakieś efekty? Ja nie wiem czy mi one nie przyspiesza owu dzisiaj 10dc a tu od wczoraj na teście OWU coraz mocniejsza druga kreska. Wcześniej tak miałam od 14 dc. A 17 dc zwykle miałam owu. Dzisiaj już kłucie w prawym jajniku, śluzu płodnego coraz więcej.

    Dzisiaj tez spadek temperatury co zwykle miałam na dzień lub dwa przed Owu. Sama nie wiem co myśleć.

    A jak u Was?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 stycznia 2022, 16:55

    Pauli_00 lubi tę wiadomość

  • Pauli_00 Ekspertka
    Postów: 153 132

    Wysłany: 27 stycznia 2022, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta, czytasz mi w myślach 😂 też zaczęłam sie zastanawiać czy aby przypadkiem u mnie owu nie było wcześniej. Dziś 13 DC, zrobiłam test owulacyjny ale jest negatywny. Od wieczora nie mam za bardzo objawów. śluz też jakiś taki ... Również spadek temperatury.
    A miałam parę dni temu (od 9 DC) , ból jajników i to taki konkretny. Chyba przegapiłam , albo nie było wcale, chociaż jeszcze może być . Nie wiem co myslec. Jutro znów zrobię test owulacyjny.
    Ja chyba za dużo o tym myśle i za bardzo to wszystko analizuje , poprostu 😅

    💁 27
    🧔 30
    👶 2016
    03.2023 💔 cb

    Starania od listopada 2021 roku.
    Suplementy :
    Kwas foliowy, witamina D, witamina A+E, Selen, Cynk, witamina C, magnez.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2022, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauli_00 wrote:
    Marta, czytasz mi w myślach 😂 też zaczęłam sie zastanawiać czy aby przypadkiem u mnie owu nie było wcześniej. Dziś 13 DC, zrobiłam test owulacyjny ale jest negatywny. Od wieczora nie mam za bardzo objawów. śluz też jakiś taki ... Również spadek temperatury.
    A miałam parę dni temu (od 9 DC) , ból jajników i to taki konkretny. Chyba przegapiłam , albo nie było wcale, chociaż jeszcze może być . Nie wiem co myslec. Jutro znów zrobię test owulacyjny.
    Ja chyba za dużo o tym myśle i za bardzo to wszystko analizuje , poprostu 😅

    Wiesz co ja nawet nie analizuje za specjalnie 😉 tylko prowadzę nadal pomiary tak jak zawsze i powiem Ci że coś innego na tym wykresie widać i o dziwo w innych dniach 😉 Nie powiem że by mnie teraz to ucieszyło bo maz w delegacji i nie fajnie by było jakby cykl mi sprawił psikusa 😒 Cos sie jednak po tych ziołach zmienia w moim cyklu. 😊 Dawaj znać co dalej u Ciebie. Trzymam kciuki ✊

  • Vanilliowaczekolada Autorytet
    Postów: 262 207

    Wysłany: 29 stycznia 2022, 23:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, u mnie dzisiaj 9 dc, a zobaczyłam śluz rozciągliwy (ewidentnie białko kurze, ale nie przezroczyste tylko kremowe?). Zauważyłam to około południa i mówię nie możliwe… sprawdziłam teraz przed spaniem i też dookoła szyjki taki śluz…
    Czy to po tych ziołach? 🙈
    Owulacje mam zwykle około 21 dc, więc jeszcze daleko 🤔

    19.02 ⏸
    21.02 BetaHCG 63,2 💚
    23.02 BetaHCG 223 💚💚
    7+5 8,5 mm i bijące serduszko ❤️
    11+6 badania genetyczne ✅ chyba chłopiec 💙
    14+6 kilkanaście centymetrów zdrowego chłopaka! 💙
    18+6 Ok. 274 g 💙
    06.07 badania połówkowe ✊🏻

    Planowany termin: 03.11.2022 💚
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2022, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanilliowaczekolada wrote:
    Dziewczyny, u mnie dzisiaj 9 dc, a zobaczyłam śluz rozciągliwy (ewidentnie białko kurze, ale nie przezroczyste tylko kremowe?). Zauważyłam to około południa i mówię nie możliwe… sprawdziłam teraz przed spaniem i też dookoła szyjki taki śluz…
    Czy to po tych ziołach? 🙈
    Owulacje mam zwykle około 21 dc, więc jeszcze daleko 🤔

    Myślę że zioła zmieniają cos w cyklu 😁 Choc i bez nich o2u potrafi sie przesunąć 😉 Spróbuj testy owu robić żeby nie minąć owu. Wierzysz temperaturę? Zauważasz tu jakieś zmiany?

  • Vanilliowaczekolada Autorytet
    Postów: 262 207

    Wysłany: 30 stycznia 2022, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta100 wrote:
    Myślę że zioła zmieniają cos w cyklu 😁 Choc i bez nich o2u potrafi sie przesunąć 😉 Spróbuj testy owu robić żeby nie minąć owu. Wierzysz temperaturę? Zauważasz tu jakieś zmiany?

    Mierzę, ale nic specjalnego na razie się z nią nie dzieje 🤗
    Możesz zerknąć na mój wykres, mam udostępnione

    19.02 ⏸
    21.02 BetaHCG 63,2 💚
    23.02 BetaHCG 223 💚💚
    7+5 8,5 mm i bijące serduszko ❤️
    11+6 badania genetyczne ✅ chyba chłopiec 💙
    14+6 kilkanaście centymetrów zdrowego chłopaka! 💙
    18+6 Ok. 274 g 💙
    06.07 badania połówkowe ✊🏻

    Planowany termin: 03.11.2022 💚
  • Pauli_00 Ekspertka
    Postów: 153 132

    Wysłany: 30 stycznia 2022, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanilliowaczekolada wrote:
    Mierzę, ale nic specjalnego na razie się z nią nie dzieje 🤗
    Możesz zerknąć na mój wykres, mam udostępnione

    W sumie to jedynie ten śluz taki zastanawiający 🤔 po tych ziołach faktycznie coś się zmienia, ja od tego cyklu też pije i chyba miałam owu w 9,10 dc, testami nie wylapalam bo zrobilam w 12 dniu.
    Próbuj, testuj , tak abyś nie przegapiła 😉

    A czujesz jajniki?

    💁 27
    🧔 30
    👶 2016
    03.2023 💔 cb

    Starania od listopada 2021 roku.
    Suplementy :
    Kwas foliowy, witamina D, witamina A+E, Selen, Cynk, witamina C, magnez.
  • Vanilliowaczekolada Autorytet
    Postów: 262 207

    Wysłany: 30 stycznia 2022, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauli_00 wrote:
    W sumie to jedynie ten śluz taki zastanawiający 🤔 po tych ziołach faktycznie coś się zmienia, ja od tego cyklu też pije i chyba miałam owu w 9,10 dc, testami nie wylapalam bo zrobilam w 12 dniu.
    Próbuj, testuj , tak abyś nie przegapiła 😉

    A czujesz jajniki?

    Nie, zupełnie nie czuje jajników, a zawsze czuję. 🤔
    Być może owulacja będzie wcześniej, chy a taki śluz „płodny” może się pojawić nawet 7 dni przed owu, tak gdzieś przynajmniej czytałam

    19.02 ⏸
    21.02 BetaHCG 63,2 💚
    23.02 BetaHCG 223 💚💚
    7+5 8,5 mm i bijące serduszko ❤️
    11+6 badania genetyczne ✅ chyba chłopiec 💙
    14+6 kilkanaście centymetrów zdrowego chłopaka! 💙
    18+6 Ok. 274 g 💙
    06.07 badania połówkowe ✊🏻

    Planowany termin: 03.11.2022 💚
  • Karola :) Autorytet
    Postów: 3019 2346

    Wysłany: 30 stycznia 2022, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanilliowaczekolada wrote:
    Nie, zupełnie nie czuje jajników, a zawsze czuję. 🤔
    Być może owulacja będzie wcześniej, chy a taki śluz „płodny” może się pojawić nawet 7 dni przed owu, tak gdzieś przynajmniej czytałam
    No ja w tym cyklu z ziołami również nie czuje jajnikow nic a nic. 🤷‍♀️ owu przyjdz juz 🙏🙏 a może cykl bez owu w moim przypadku. Cóż, z dupkiem się wstrzymam jeszcze bo nie ma sensu żeby brać go za 2 dni skoro jeszcze nie było owu.

    Dziewczyny czekam na jakieś dobre info odnośnie ziół!

    age.png

    10.2020r - początek starań o rodzeństwo 🤞

    02.08.16 r 💓Wiktoria👧🏼👨‍👩‍👦
    10.06.17 r 💏👰🏼‍♂️👨‍💼

    09.11.22 r --- ⏸️
    10.11.22 r --- beta 343,40
    28.11.22 r --- mamy serduszko 🩷
    04.01.23 r --- I prenatalne 🩷 niskie ryzyka, prawdopodobnie dziewczynka - Oliwia 🩷
    01.03.23 r --- II prenatalne, 330g dziewczynki 🩷
    26.04.23 r --- ✅️ 1 100g dziewczynki
    12.05.23 r --- ✅️ III prenatalne, 1 600g Oliwii 🩷
    24.05.23 r --- ✅️ 1 900 g niuńki 🩷
    14.06.23 r --- ✅️ 2 400 g 🩷
    05.07.23 r --- ✅️ niecałe 3 000 g 🩷
    19.07.23 r --- ostatnia wizyta ✊️ - nie dotrwaliśmy

    09.07.23 r --- Oliwia, 50 cm, 3120 g 🫶🩷 SN (z OM 39+0, z USG 38+3)
  • Vanilliowaczekolada Autorytet
    Postów: 262 207

    Wysłany: 30 stycznia 2022, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola :) wrote:
    No ja w tym cyklu z ziołami również nie czuje jajnikow nic a nic. 🤷‍♀️ owu przyjdz juz 🙏🙏 a może cykl bez owu w moim przypadku. Cóż, z dupkiem się wstrzymam jeszcze bo nie ma sensu żeby brać go za 2 dni skoro jeszcze nie było owu.

    Dziewczyny czekam na jakieś dobre info odnośnie ziół!

    Widzę, że aplikacja wyznaczyła Ci owu na 17 dc, to już niebawem :-)
    U mnie dopiero 10 dc, mam dość długie krwawienie i długie cykle, wiec zazwyczaj owu wypada około 21 dc. Dlatego 10 dc to dla mnie zdecydowanie za wcześnie 🙈 chyba aż tak by te ziółka nie przyspieszały 😂

    19.02 ⏸
    21.02 BetaHCG 63,2 💚
    23.02 BetaHCG 223 💚💚
    7+5 8,5 mm i bijące serduszko ❤️
    11+6 badania genetyczne ✅ chyba chłopiec 💙
    14+6 kilkanaście centymetrów zdrowego chłopaka! 💙
    18+6 Ok. 274 g 💙
    06.07 badania połówkowe ✊🏻

    Planowany termin: 03.11.2022 💚
‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ