X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Zioła Ojca Sroki na owulację...
Odpowiedz

Zioła Ojca Sroki na owulację...

Oceń ten wątek:
  • Paulah Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 10 grudnia 2013, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was moje Drogie.Czy ktoś stosował wyżej wymienione zioła?Czy i jakie były efekty...Podzielcie się ze mną jak i z innymi dziewczynami swoimi doświadczeniami...:)))

    malutka1989571 lubi tę wiadomość

    Paulah
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 11 grudnia 2013, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piję pierwszy cykl, ale te typowo na I fazę. Jedyne co mi towarzyszy to niestety póki co brak śluzu i ból jajników.

  • malutka1989571 Ekspertka
    Postów: 121 125

    Wysłany: 13 grudnia 2013, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja piłam prawie 3 cykle skoczne temperatury może bardziej czułam jajniki a tak nic pozatym wielka nadzieja ze uda mi się dzięki nim zajść i nie udało się następne 3 cykle były z castagnusem z wielką nadzieją pierwszy cykl wydłużył się o 6 dni 2gi cykl o 5 dni 3 prawie się unormował i miał 29dni a dopiero w poprzednim cyklu wróciło wszystko do normy i mam swój 28 dniowy cykl mimo to nie zaszłam są przeróżne opinie i każdy powie co innego dopóki nie spróbujesz nie będziesz wiedzieć jak działa na ciebie ;) życzę powodzenia w staraniach i oby nie musiały trwać długo....

    udało się 13cykl starań okazał się szczęśliwy
  • Paulah Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 13 grudnia 2013, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malutka1989571 dzięki za odpowiedź...ja zaczelam dopiero pic pierwszy cykl...nie czuje jakoś szczególnie jajników...skok temperatury był..poczekam na efekty oprócz tego zazywam kwas foliowy, witamine b6 i olej z wiesiołka...ja również życzę Ci powodzenia:))) a co to jest ten castagnus??

    Paulah
  • AmVormittag Autorytet
    Postów: 462 599

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja czuję jajniki prawie cały czas, nie jest to ból, raczej "pobolewanie". wcześniej nawet nie wiedziałam, że mam jajniki ;-)

    3 lata starań, amh 0.7-0.8 endometrioza II st, 3xiui nieudane, 1xivf niedane, 2x niespodzianka - naturals :-D
    f2wlwn15ouce76v4.png
    961l9vvjv4n6peyx.png
  • Martii Autorytet
    Postów: 762 335

    Wysłany: 22 grudnia 2013, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, pije ziola ojca sroki nr 3(bo chyba o tych mowa) drugi cykl. Owulacje czułam nie bardziej niz zwykle, przed @ miałam krótsze plamienia(za co jestem im wdzieczna ;)), śluz plodny prawie zanikl, wcześniej mialam go o wiele wiecej. Miesiaczka pierwszy raz w życiu trwala 2 dni, a cykl wydluzyl sie z 27-28 do 30dni :o Poza tym niesamowicie przelewa mi sie w brzuchu odkad je pije ;)
    Teraz jestem w 7dniu drugiego cyklu z ziolami i ku mojemu zdziwieniu dostałam dziś mega plodnego śluzu, leci jak Niagara, a do wyliczonych plodniakow został okolo tydzień. Brzuch ciągnie, jajca dokuczają.Moze ziółka przestawily mi ovulke...
    Podobno pomogly wielu dziewczynom, ja w nie wierze, mam wrażenie, że to moja jedyna nadzieja jesli chodzi o naturalne sposoby:)

    emi13 lubi tę wiadomość

    w5wq2n0a3flpwu4d.png

    20100918610117.png
  • Paulah Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 5 stycznia 2014, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piję zioła pierwszy cykl i nie poczułam jakiejś szczególnej pracy jajników żadnego kłucia pobolewania, śluzu też jakoś nie wiecej....a okresu jak nie ma tak nie ma....juz tracę nadzieje...:(

    Paulah
  • Ashaya Koleżanka
    Postów: 85 17

    Wysłany: 12 lutego 2014, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej mam dużą pakę tych ziół do oddania za symboliczną kwotę. Mi się już nie przydadzą a komuś mogą pomóc :) Zainteresowane proszę o kontakt :)

  • Rybeńka Autorytet
    Postów: 1404 1724

    Wysłany: 29 marca 2014, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny gdzie można kupić takie gotowe już zioła???? Czy w zielarskim będą mieli gotowa mieszankę? Czy trzeba samemu dobrać? Jak tak to jakie się na to składają?

    Ona -> 35 -> Niedoczynność tarczycy, Hashimoto, alergia. Dwójka cudownych dzieciaczków z pierwszego małżeństwa <3

    <3 MAJUSIA <3
    28.02.2015r.

    <3 MICHAŚ <3
    05.10.2017r.

    On -> 36 -> Niska jakość nasienia -> 2% prawidłowych -> ruchliwość prawidłowa prawie 0..

    Zaczynamy 9cs
  • inka84 Autorytet
    Postów: 640 416

    Wysłany: 31 marca 2014, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilam 3 cykle, w kazdym zaliczylam ciaze biochemiczna, do tego sukcesywnie wydluzaly mi cykle az doszly do prawie 50 dni, jajnikow nie czulam w ogole, a przed ziolami owszem, sluz sie nie zmienil.
    Teraz jestem od 12 dni na ziolach na I faze, licze, ze cykl sie skroci, bo sluz plodny pojawil sie szybko (juz w 9 dc), a na Sroce pojawial sie jakos chyba + / - 20 dc. Czekam na efekty i licze, ze wroce do normalnej dlugosci cykli :-)
    Kilka lat temu pilam nr3 Sroki i nic sie nie dzialo, ale ciazy tez nie bylo. Po latach jak widac zdrowo mi namieszal.

    ancymonek lubi tę wiadomość

    ganndqk39u0k0xj0.png

    dxgi2rintqxgfhf2.png
  • inka84 Autorytet
    Postów: 640 416

    Wysłany: 31 marca 2014, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Acha i jajcory w koncu czuje :-) przepraszam, za posta pod postem na moim androidzie sie ta funkcja zacina :/

    ganndqk39u0k0xj0.png

    dxgi2rintqxgfhf2.png
  • Myszka-Minnie Autorytet
    Postów: 681 223

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanko: Czy ktoras z Was w czasie picia ziół miała jakies odczucia na pechcerz? Od kilku dni boli mnie pecherz, nie wypróżniam sie tak czesto, ale uczucie, ze boli/ swedzi czuc. I tak się zastanawiam, czy to jakies zapalenie pęchcerza, czy poprostu jakis składnik mieszanki mi nie słuzy.

    f2wl9vvj16detq98.png

    w57vlbetiy8u8flo.png
  • inka84 Autorytet
    Postów: 640 416

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mialam, jesli to pomoze :-)

    ganndqk39u0k0xj0.png

    dxgi2rintqxgfhf2.png
  • OvuFriend

    Wysłany: 30 czerwca 2014, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomość wyedytowana przez administratora forum z powodu łamania zasad regulaminu.

  • ancymonek Ekspertka
    Postów: 126 61

    Wysłany: 13 marca 2015, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie! Zagląda tu jakaś pijaczka ziółek jeszcze? ;-) Ja piję ziółka drugi i cykl i owszem mi wydłużyły cykl o 2 dni, zawsze miałam 28, a teraz było 30. Ale czuję się po nich super, czuć, że coś tam w środku pracuje ;-) Ciekawa jestem czy ten cykl okaże się szczęśliwy, oby.. Tak ogólnie potwierdzam to co wyżej pisała Ewcia 85, nigdy nie czułam piersi przed @, ani bólu ani nic, a teraz czuję kłucia i lekkie bóle, to samo z jajnikami nigdy ich nie czułam, a teraz bolą jak @ ma nadejść. Wydaje mi się jednak, że to dobre znaki bo oznaczają, że coś się zaczyna regulować. Ponadto pierwszy raz miesiączka trwała 3 dni zamiast 5-6, była mniej obfita i prawie nic nie bolało ;-) Jakby ktoś się chciał podzielić wrażeniami po piciu ziółek Sroki to zapraszam, chętnie poczytam.

    16udw1d3p0r3seft.png
    km5siei3z7aaxj05.png
    3i494z17ayamajm5.png
  • Agromi Znajoma
    Postów: 29 22

    Wysłany: 18 marca 2015, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, ja również piję zioła o. Sroki, od początku obecnego cyklu. Widzę zdecydowana różnicę w owulacji - wcześniej też przeważnie czułam kłucie jajników w okolicach owulacji, ale w tym cyklu naprawdę porządnie bolało. Przynajmniej wiedziałam, że coś się dzieje. Ovu wyznaczyło mi owulację w miarę wcześnie jak na mnie (16 dc). Słowem - są pozytywne efekty :)
    A czy ten cykl będzie szczęśliwy - okaże się w przyszłym tygodniu ;)

    f2w33e3kmaim19t1.png
  • ancymonek Ekspertka
    Postów: 126 61

    Wysłany: 18 marca 2015, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też po pierwszym cyklu z ziółkami Sroki miałam owulację 16 dc, wczesniej nigdy nie czułam, że coś się zbliża, a z ziołami zdecydowany ból jajników ale to chyba dobrze. Teraz jestem w trakcie drugiego cykl picia ziółek no i zobaczymy czy coś przyniesie :-)

    16udw1d3p0r3seft.png
    km5siei3z7aaxj05.png
    3i494z17ayamajm5.png
  • Erl Autorytet
    Postów: 1731 1480

    Wysłany: 18 marca 2015, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jest tu kilka innych wątków zielarskich, gdzie dziewczyny aktywnie się wspierają i dzielą wrażeniami :) np tu https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-z-pomoca-medyczna/ziola-ojca-sroki-nr-3,1008,40.html
    także mam za sobą pierwszy cykl z ziółkami, bezowocny ciążowo, ale pracę jajników także mocno czułam od samego początku, jak również pobolewania w piersiach przed owu, a sama owu 5-6 dni wcześniej niż "zwykle".

    ancymonek lubi tę wiadomość

    XII 2017 IMSI => 22 I 2018 CRIO z EG 3-dn. Maluchów 8A i 6B => 8dpt II beta 11; 9dpt 23,4; 11dpt 79; 14dpt 357,2; 16dpt 918,1; 23dpt 8646; 25dpt ❤ ur. 17.10.2018
    ❄❄
    1 VI 2014 Aniołek [*]
  • ancymonek Ekspertka
    Postów: 126 61

    Wysłany: 19 marca 2015, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Erl dzięki za linka do tamtego wątku. Nawet w tamtym temacie nie szukałam bo nazwa "Starając się z pomocą medyczną" mnie zmyliła :-) Pozdrawiam

    16udw1d3p0r3seft.png
    km5siei3z7aaxj05.png
    3i494z17ayamajm5.png
  • kitty_22 Znajoma
    Postów: 21 5

    Wysłany: 25 marca 2015, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny ja również od tego cyklu piję ziółka nr 3. Dodatkowo jestem na drugim cyklu z CLO. Dziś jest mój 6 dc i nie czuję żadnych znaczących objawów....

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ