X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Zmniejszające się jajeczka ;( nie pękają
Odpowiedz

Zmniejszające się jajeczka ;( nie pękają

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Szczęściara88 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 15 lutego 2016, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane,
    Mam do was pytanie, bo ja już sama nie wiec kogo mam się poradzić. Staramy się o potomka 6 miesięcy (wiem że to nie tak dużo), ginekolog karze mi się starać zupełnie naturalnie, bez żadnych badań hormonów, a na początku starania bardzo chciałam sobie zrobić od razu wszystkie badania żeby sprawdzić czy w ogóle mam szanse zajść w ciąże czy nie ( brałam tabletki bez przerwy 9 lat). Ginekolog powiedział że mogę przyjść na badania najwcześniej po roku od zaczęcia starań.
    Teraz po 6 nieudanych cyklach zaczęłam sobie robić testy owulacyjne i usg ocene owulacji.
    Pęcherzyków mam bardzo dużo w prawym i lewym jajników, tylko jest taki problem że jak już dojrzeją do mniej więcej 14mm i lekarz mówi że lada dzień pękną to na następnym usg już maleją do prawie 7mm. Miałam już tak kilka razy że rosną a potem się kurczą nie pękając wcale ;(. Endo mam od 1.8mm do max do 4.2mm
    Za to testy owulacyjne wychodzą pozytywne, temperaturkę też mierzę ale wcale nie wzrasta jest cały czas mniej więcej na tym samym poziomie.

    Czym może to być spowodowane i co robić w takiej sytuacji.

    Przepraszam że długo ale musiałam to z siebie wyrzucić. ;)

    Powiedźcie coś bo się zaczynam bardzo martwić. ;((

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ