Forum W oczekiwaniu na testowanie 17 dpo , temp spada, okresu brak
Odpowiedz

17 dpo , temp spada, okresu brak

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Alex1 Nowa

Wysłany: 2 listopada 2014, 10:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, chcialabym zasiegac waszej opinii, dzis mam 17 dpo , temp spada , okresu brak, a testy ciazowe wychodza z druga kreska ale blada...zastanawia mnie ta temperatura...czy jezeli spada to jednak jest brak ciazy mimo ze testy daja druga kreska. Ta kreska jest blada, wiec nie wiem jak to interpretowac , Pozdrawiam

02818e1af774039828230061d211db62.png

Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 listopada 2014, 10:35

• martika Autorytet

Wysłany: 2 listopada 2014, 10:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakich firm testy robisz? Czasami wychodzą fałszywie negatywne. najlepiej idź na betę i powtórz po dwóch dniach jeśli będzie pozytywna. Jeśli przyrośnie po dwóch dniach, a temperatura nie odbije to dobrze byłoby zrobić też progesteron. Czasami ciąża się nie rozwija i bardzo wcześnie następuje poronienie, a może po prostu jest za wcześnie i ciąża jest bardzo młoda. Nie martw się na zapas, zrób dwa razy betę i wtedy będzie wszystko jasne. 3mam kciuki :)

• Morwa Autorytet

Wysłany: 2 listopada 2014, 16:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 22:29

Mogę różnie Cię nazywać, ale dla mnie zawsze będziesz moim małym wielkim cudem 🥰
    cheerleaderka-emotikon-ruchomy-obrazek-0010.gif cheerleaderka-emotikon-ruchomy-obrazek-0004.gif
    Cwk2p2.png
    🍀25.05.21 -> transfer blastusia :
    8dpt -> 78
    10dpt -> 204
    13dpt -> 631
    15dpt -> 1694
    20dpt -> 8849
    27dpt -> (6t+4d) -> Mamy 6,21mm i serduszko ❤
    (8t+1d) -> CRL 1,83 cm 🥳
    (11t+2d) -> CRL 4,66cm 🥰
    (12t+0d) -> prenatalne -> CRL 5,7 cm, 💗 165ud/min. Zdrowy 👶🎉
    (16t+2d) -> Synek -> 152g 💙
    (20t+0d) -> połówkowe -> 390g 💪
    (20t+2d) -> 400g
    (23t+2d) -> 624g
    (27t+2d) -> 1153g
    (30t+2d) -> 1780g
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ