Forum W oczekiwaniu na testowanie 2 Testy tak samo widoczne
Odpowiedz

2 Testy tak samo widoczne

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Patrycja20 Autorytet

Wysłany: 25 października 2013, 14:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dzieewczyny właśnie zrobiłam 2 testy ciążowe i na dwóch widać 2 kreskę lecz nie jest aż tak bardzo widoczna dodam że testy są dwa innej firmy... CO myślicie ?

Olivierek 27.01.2015🥰❤
    201901205364.png
  • Coccolina Ekspertka

Wysłany: 25 października 2013, 17:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana! Nawet jak na obu testach widać cień cienia drugiej kreski to można już ci gratulować! :) Za dwa dni zrób kolejny i już będzie bardziej widoczna! Gratuluję i zazdroszczę! ;)

85993e3kq2qy7eit.png
    f2wl3e5ey3ftig7q.png
  • Domi IRL Autorytet

Wysłany: 4 grudnia 2013, 20:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie dolaczam- to zdjecie mojego dzisiejszego testu po 2 dniach od spodziewanej miesiaczki ktora nie przyszla. Jutro bede testowac znowu.Trzymajcie kciuki- ja trzymam za was:)

https://imageshack.com/i/5nd112j

Chanela lubi tę wiadomość

t60z7qg.png
  • Chanela Autorytet

Wysłany: 5 grudnia 2013, 23:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję dziewczyny. Ważne że delikatnie coś tam widać :)

201501275365.png
    p19uk0s3zyd2g4e9.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego