Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie 28 dniowy cykl, zafasolkowane - kiedy test wyszedł pozytywnie?
Odpowiedz

28 dniowy cykl, zafasolkowane - kiedy test wyszedł pozytywnie?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Justine M Autorytet
    Postów: 787 1025

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drogie zafasolkowane, z 28 dniowym cyklem. Kiedy test wyszedł Wam pozytywnie?

    Poronilam....nigdy tego nie zapomnę mimo że udało się zajść w ciążę i urodzić dziewczynke. Skończyła już rok. Ta dziura i smutek w sercu jest i zawsze zostanie po moim aniolku
  • ceska Autorytet
    Postów: 653 442

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bardzo blady test wyszedł mi 12dpo ( pod swiatło naprawde trzeba było się skupić żeby cos zobaczyć)
    13 dpo tez bardzo bardzo bardzo blado 14 dpo beta 218 ale tez blady bardzo test :)

    Justine M lubi tę wiadomość

    oar8skjod4lwslof.png
  • Kucykowa Autorytet
    Postów: 477 501

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blady test wieczorem w 23 dniu cyklu i w 25, a w 26 dniu cyklu rano już kreska mocniejsza :)


    2nn3yx8dgq54bwbz.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 stycznia 2015, 16:06

    relgh371dtao2ef4.png

    Córcia <3
  • patrycja87 Autorytet
    Postów: 364 107

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj 24 dc , a cykle 27 i test pozytywny

    Trzymam kciuki żeby u każdej z nas zabiło maleńkie serduszko :)
    oar8skjoxel36ri5.png
    [ur
    km5sdf9hq6q185b9.png

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

MUUVO Quick SE 2 – dlaczego jest idealny na pierwszy wózek dla dziecka?

Zastanawiasz się, który wózek sprawdzi się najlepiej już od pierwszych spacerów z maluchem? MUUVO Quick SE 2 to wyjątkowa propozycja, która łączy w sobie elegancki design z praktycznymi funkcjami docenianymi i przez dzieci, i rodziców. Warto zwrócić uwagę na innowacyjne rozwiązania, takie jak regulowana budka, wentylowane oparcie i wygoda składania. Sprawdź, co sprawia, że Quick SE 2 może stać się idealnym wyborem na start.

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ