X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie 38 dzień cyklu, testy negatywne
Odpowiedz

38 dzień cyklu, testy negatywne

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Wera1706 Nowa
    Postów: 1 1

    Wysłany: 13 sierpnia 2021, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam
    Moje cykle trwają 26 dni (+/- 2 dni) Dziś 38 dzień cyklu, okresu dalej brak. Nigdy wcześniej nie miałam takiej sytuacji, ginekolog dopiero za tydzień, na betę zamierzam iść w poniedziałek. Testy wychodzą cały czas negatywne, na niektórych płytkowych bardzo słaby cień cienia (podejrzewam ze to kreska fabryczna) Czy któraś z Was miała kiedyś taki przypadek? Czy jest możliwe, że jestem w ciąży, a testy po tak długim czasie wychodzą negatywne?

    LucyLu lubi tę wiadomość

  • Eufrozyna Koleżanka
    Postów: 40 12

    Wysłany: 14 sierpnia 2021, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam aktualnie tak samo, ale @ opóźnia się 4 dni. Poszłam po prostu na betę - ciąży brak. Na ten moment tylko test z krwi da Ci pewność.
    Męczy mnie ten brak okresu, źle się czuję + mam doła, że to nie ciąża.

    LucyLu, Wera1706 lubią tę wiadomość

  • LucyLu Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 14 sierpnia 2021, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzis 34 dzień cyklu, test negatywny dzis robiony. Tylko u mnie ostatnio nieregularne cykle przez tarczycę. Jak długo czeka się na wynik z krwi? Jest tego samego dnia?

  • Eufrozyna Koleżanka
    Postów: 40 12

    Wysłany: 14 sierpnia 2021, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, najczęściej wyniki są już tego samego dnia. ;)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ