X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie 47dzien cyklu, czy to możliwe?
Odpowiedz

47dzien cyklu, czy to możliwe?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • JustBelieve Autorytet
    Postów: 916 386

    Wysłany: 1 maja 2017, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanie.Za nami juz druga wizyta w klinice leczenia niepłodności, lekarze mowia ze z wynikami meza nie jest za dobrze(mało ruchliwe i mała ilość plemnikow) i zalecają in vitro. Inseminacji mozemy spróbować na własna prośbę ale nie jest to "zalecenie lekarza w naszym przypadku". Podjęliśmy decyzje o invitro, jednak dajemy sobie jeszcze 3miesiace. Przez ten czas maz bedzie brał "pro fertil" i witaminę c, pił soki pomidorowe i ogólnie troche zmieni dietę. Pozniej zrobi badania i zobaczymy czy cos sie poprawiło, jeśli tak to bedziemy próbowali inseminacji najpierw a dopiero pozniej jeśli nie wyjdzie to in vitro.

    Natomiast ja dzis mam 47(!) dzien cyklu. Od tygodnia pobolewa mnie podbrzusze(jak na okres lub w trakcie okresu-takie ciągniecie i specyficzny ból) i jajniki od czasu do czasu na zmianę, raz jeden, raz drugi. Zauważyłam ze szybko sie mecze i taka jestem "niedorobiona" :D troszkę tez mnie mdli. Oczywiście z takimi objawami przybrałem sobie do głowy ze moze w koncu, kiedy zdecydowaliśmy sie na in vitro i podpisaliśmy papiery udało sie?! Cud! Jednak dzis zrobiłam test i wyszedł negatywny. W sumie teg sie spodziewałam ale nie powiem, ze nie robiłam sobie nadziei. Juz mowilam do meza ze przeciez tyle jest historii o ludziach ktorzy starali sie latami i w koncu zdecydowali sie na adopcje kub odpuścili starania całkiem i okazało sie ze zaszli w ciąże! Moze my bedziemy jedna z tych par! Z taka wspaniała historia! Juz nawet wymyśliłam jak powiemy moim rodzicom.. jednak test nie pozostawia złudzeń :/ tylko teraz dziewczyny powiedzcie mi co to moze byc?! Dodam ze w tym cyklu miałam sprawdzane hormony i wszystko było w porządku a w tamtym cyklu miałam usg i tez wszystko było ok! Oszaleć mozna, no! Czy ktos tak miał?! Dodam ze w ciagu ostatnich dwóch lat cykle miałam 30-36 dniowe max, w tym trzy wyjątki, raz 39, raz 40 i raz 41 dni..

    Synek 1.11.2019 ❤️
    53 cm i 3210g
  • magdis Autorytet
    Postów: 676 258

    Wysłany: 1 maja 2017, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a wiesz kiedy miałaś owu i czy na pewno wystąpiła? Wg mnie mogła się opóźnić owulka (lub ewentualnie nie wystąpić wcale) i dlatego cykl się wydłuża. Mnie się zdarzają cykle 30-45 dniowe. To druga faza cyklu jest względnie stała, więc gdybyś wiedziała ile dni po owu już jesteś możnaby coś więcej dedukować

    f2w3rjjg9rxvzya9.png
    km5suay3700g32yy.png
  • JustBelieve Autorytet
    Postów: 916 386

    Wysłany: 2 maja 2017, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie niestety nie wiem, koło 25 dnia miałam ogromnie wzdety brzuch a od jakiegoś tygodnia do półtora dopiero czyje jajniki i ból podbrzusza, wczesniej niestety nic. Zreszta ja nigdy nie mam jakichś oczywistych objawów owulacji i niegdyś nie wiem "napewno" a testów nie robiłam :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 maja 2017, 07:02

    Synek 1.11.2019 ❤️
    53 cm i 3210g
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 2 maja 2017, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może napiszesz jakie hormony miałaś wykonanie i w ktory dniu cyklu ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 maja 2017, 11:38

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • JustBelieve Autorytet
    Postów: 916 386

    Wysłany: 2 maja 2017, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W drugim dniu cyklu, wszystkie najwazniejsze hormony mi badali w klinice niepłodności, razem było ich bodajże 13.estradiol, progesteron, Tsh,fsh, LM,amh, prolaktyne, testosteron, SHBG, DHEA-S, androstedion i jakies dwa jeszcze, niestety nazwy mam po niemiecku i szczerze nawet nie znam polskich odpowiedników :/ wszystko było w normie, jedynie Tsh było ciut ponad normę ale pani doktor powiedziała ze nie robi to problemu.

    Synek 1.11.2019 ❤️
    53 cm i 3210g
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 2 maja 2017, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szkoda że nie masz wyników tsh bo nawet jak są w gornej granicy dziewczyny zbijają.

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • JustBelieve Autorytet
    Postów: 916 386

    Wysłany: 3 maja 2017, 07:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego co pamietam to było 2,54 czy jakos tak. Jutro idę po receptę i do lekarze spytać co jest grane. Wczoraj dostałam okres. Dzieki za odpowiedzi dziewczyny.

    Synek 1.11.2019 ❤️
    53 cm i 3210g
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ