X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie 9 testów pozytywnych.....po czasie
Odpowiedz

9 testów pozytywnych.....po czasie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Olka_91 Koleżanka
    Postów: 126 16

    Wysłany: 5 lipca 2018, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny! Sprawa ma się tak, że odstawiłam dziecko od piersi 2 mce temu i jeszcze nie wrócił mi okres.
    Ogólnie się czuje mega kiepsko, spać bym mogła na okrągło, mrowią mi piersi, zawroty głowy i raz wymiotowałam w nocy i to wszytsko w ciągu ostatniego tygodnia.
    Być może organizm przygotowuje się do miesiączki, ale zrobiłam test; pierwszy, drugi, piąty, siódmy, dziewiąty :O (3 firm) a dlatego tyle, że KAŻDY Z 9 pokazuje kreskę (grubą, ale bladą) po czasie (po godzinie, dwóch).
    Jeden zalałam wodą i kreski drugiej nie było nawet na następny dzień!
    Nie chcę, a raczej nie mam możliwości iść na betę w tym tygodniu.
    Miała z Was tak któraś?

    Ciąża pozamaciczna 07.2015 [*]

    14.12.2016 fasolka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2018, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po czasie się nie liczy. I kojarzę, że jedna dziewczyna karmiąc miała pozytywne testy sikane, a beta tego nie potwierdziła.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2018, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana czasem tak jest, że po porodzie gdy się karmi to testy wychodzą pozytywne. Może dla świętego spokoju zrób betę?

  • Olka_91 Koleżanka
    Postów: 126 16

    Wysłany: 5 lipca 2018, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie karmię 2 miesiące, a dziecko ma rok, więc raczej hormony ciążowe odpadają :)

    golonat lubi tę wiadomość

    Ciąża pozamaciczna 07.2015 [*]

    14.12.2016 fasolka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2018, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To zrób betę, ale tak jak Lamka pisze na testy po czasie się nie patrzy. Max do 20 minut i do kosza

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ