X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie ALAB wyniki
Odpowiedz

ALAB wyniki

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2022, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytanie do Dziewczyn korzystających z laboratoriów Alab, może trochę nietypowe.
    Zdarzyło się Wam robić tam badania w sobotę i mieć wynik online tego samego dnia, ale późno, np. późnym wieczorem? Robiłam dziś rano betę, wynik miał być na Cito, ale loguje się i loguje i nic. Nie wiem, czy jest sens w ogóle jeszcze próbować czy z racji, ze jest sobota to i tak nikt tam już nie pracuje i jeśli do tej pory nie było wyniku, to będzie dopiero w poniedziałek.
    W poprzedniej ciąży często robiłam rożne badania w sobotę, a wynik był po paru godzinach. Dziś denerwuje się szczególnie, bo nie wiem, czy przyrost jest dobry, to jak na złość wyniku brak.

  • Emsi :) Przyjaciółka
    Postów: 103 130

    Wysłany: 28 maja 2022, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem, czy ta informacja pomoze.
    Robilam bhcg w Wigilie i tez sie zastanawialam, czy wynik bedzie tego samego dnia. Pani w punkcie pobran powiedziala ze probki sa badane w laboratorium w szpitalu i na pewno bedzie wynik tego samego dnia. Tylko nie wiadomo o ktorej godzinie.

    Jak sie potem okazalo, wynik byl bardzo poznym wieczorem ;)

    29.12.2020 👼💔

    8.01.2022 ⏸
    2.02.2022 mamy serduszko ❣️
    30.03.2022 nasz mały chłopczyk 💙

    Czekamy na Ciebie Stefanku 💕

    17.09.2022 nasz Promyczek juz z nami 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2022, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kto wie, może w takim razie u mnie będzie podobnie, sprawdzam dalej. ;)
    Dziękuję Ci za odpowiedź!

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ