X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie And the Oscar goes to… - czyli lutowe testowanie 
Odpowiedz

And the Oscar goes to… - czyli lutowe testowanie 

Oceń ten wątek:
  • Magddullina2 Autorytet
    Postów: 868 1143

    Wysłany: 4 lutego 2020, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ... Nie spalam cala noc... Jelita mi graly... Gula w gardle i slinotok... Zezarlam pol sloika konserwowych ogorkow... 🙉🙄 dzis znow tyle sliny i drrzy caly zoladek... Dziewczyny wmawiam sobie? Nigdy takich schizow nie przezylam?! 🙊
    A wscieklizne mam totalna... Jak na @- w nocy myslalam ze mka pobije bo chcialam spac a on za glosno oddychal... W konsekwencji poszlam do salonu ale zas czulam te ogorki z lodowki i slina mnie zalewala... Dziewczyny to nie mozliwe nie tak wczas?!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lutego 2020, 11:13

    👩‍👦‍👦
    👣2014
    👣2016
    🤍😇24.01.21r zm 14.02.21😞 osobisty Anioł stróż 😢💔
  • Magddullina2 Autorytet
    Postów: 868 1143

    Wysłany: 4 lutego 2020, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam ze tak wam tu biadole... Ale zastanawia mnie to bardzo.. Staram sie nie nakrecac ale po tym schizie w nocy 🙊🤔

    👩‍👦‍👦
    👣2014
    👣2016
    🤍😇24.01.21r zm 14.02.21😞 osobisty Anioł stróż 😢💔
  • Daniela Autorytet
    Postów: 1759 2311

    Wysłany: 4 lutego 2020, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdulina, który to u Ciebie dpo?

    ❤️2013
    ❤️2015
    ❤️2018
    ❤️2020
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 4 lutego 2020, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ElfiaKsiężniczka wrote:
    Misiu, wysłałam ci zaproszenie do przyjaciółek, wyśle ci w wiadomość prywatnej.

    Wrzuć na fb

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 4 lutego 2020, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szona wrote:
    Wrzuć na fb
    właśnie taki miałam zamiar teraz. Chyba, ze ktoś nie ma to niech sie odezwie na priv

    szona, Lola* lubią tę wiadomość

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • Magddullina2 Autorytet
    Postów: 868 1143

    Wysłany: 4 lutego 2020, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daniela wrote:
    Magdulina, który to u Ciebie dpo?
    9dpo

    👩‍👦‍👦
    👣2014
    👣2016
    🤍😇24.01.21r zm 14.02.21😞 osobisty Anioł stróż 😢💔
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 4 lutego 2020, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego 2020, 08:07

    Magddullina2, Nuch2, Madziandzia lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Magddullina2 Autorytet
    Postów: 868 1143

    Wysłany: 4 lutego 2020, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape .... 🙏👣 chyba skusze sie i sikne jutro ...
    Choc boje sie okropnie heh ... Bo az samej mi tu cos smierdzi... 🤔
    Cycki pieka, slinotok mam non stop ...🙉🙊 cos mnie kluje, szczypie,ciagnie -niewiem jak to okreslic w dole brzucha ale to juz sobie wmawiam ze od tych moich chopkan w nocy na lozku... Bo bylam tak zmeczona a nie moglam spac ,kazdy dzwiek mnie irytowal...

    👩‍👦‍👦
    👣2014
    👣2016
    🤍😇24.01.21r zm 14.02.21😞 osobisty Anioł stróż 😢💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2020, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziandzia zastanów się trzy razy... Praca w Ross to praca z klientami, na kasie, jako magazynier, sprzątaczka itd. I to że jesteś kierownikiem zmiany, to jedynie znaczy tyle, że do zwykłych obowiązków masz jeszcze swoje doliczone, ale obowiązuje Cię wszystko to samo co i resztę. Tajemniczy klient nie zapyta czy jesteś kierownikiem zmiany, coś zrobisz nie tak i cały zespół ma po dupie. Pracowałam w podobnym miejscu i choć kochałam swój zespół i pracę z niektórymi klientami, to niejednokrotnie miałam dość całej cywilizacji i marzyłam żeby przyjść do pracy, zrobić swoje i wyjść, a nie wysłuchiwać farmazonów klientów, obchodzić się z nimi jak z jajkiem, z wiecznie przyczepionym uśmiechem i rozkminianiem czy to był tajemniczy, czy będzie premia, czy dostaniesz naganę itd. Do tego kwestia umowy... Jak hajs taki sam,to ja bym nie zmieniała.... Tzn mówię ze swojej perspektywy, pracowałam w tej branży i jakby ktoś mi zaproponował takie same pieniadze, w pracy gdzie nie muszę użerać się z ludźmi takimi to brała bym w ciemno

    Magdulina sikaj rano ;) organizm często płata nam figle, ale może tym razem to jest TO ;)

    Edit: ja nadal czekam na @😭 49 DC😭🤦

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lutego 2020, 12:17

    Magddullina2, Madziandzia, Beti82, Aga9090 lubią tę wiadomość

  • Lola* Koleżanka
    Postów: 36 64

    Wysłany: 4 lutego 2020, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ElfiaKsiężniczka wrote:
    właśnie taki miałam zamiar teraz. Chyba, ze ktoś nie ma to niech sie odezwie na priv
    Mogłabyś mi też podesłać? Wysłałam zaproszenie 🙂

  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 4 lutego 2020, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola* wrote:
    Mogłabyś mi też podesłać? Wysłałam zaproszenie 🙂
    wysłałam

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 4 lutego 2020, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ElfiaKsiężniczka wrote:
    Misiu, wysłałam ci zaproszenie do przyjaciółek, wyśle ci w wiadomość prywatnej.
    Ja też poproszę 😘

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • Magddullina2 Autorytet
    Postów: 868 1143

    Wysłany: 4 lutego 2020, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez zapewne nasikam jutro, ale musze pierw odespac dzisiejsza noc i niewiem o ktorej jutro wstane ,zwlaszcza ze ferie i chlopcy tez w miare lubia pospac 😂🤔 juz mysle o tym zeby znalesc czas na drzemke po poludniu jak beda sie bawic... Oczy mam jak krolik... Jelita dalej furgaja mi na wszystkie strony ... Jakbym zabe polknela... 🙄

    👩‍👦‍👦
    👣2014
    👣2016
    🤍😇24.01.21r zm 14.02.21😞 osobisty Anioł stróż 😢💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2020, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To trzymam kciuki za Żabkę w brzuchu ;)👧

    Magddullina2 lubi tę wiadomość

  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 4 lutego 2020, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziandzia wrote:
    Wyskoczę trochę z prywatą. Mam ofertę pracy. Teraz pracuję u prywaciarza jako protetyk słuchu. Jest różnie. Umowa na czas nieokreślony, szefostwo się za bardzo nie wtrąca ale i nie bardzo reaguje na sugestie... Nowa robota to Rossmann i kierownik zmiany. Umowa o pracę na czas określony, dopiero po 33 miechach na nieokreślony. Chłop wybiera się na operację i chciałam wtedy wziąć wolne ale w nowej pracy mogą być z tego nici. Nie wiem czy ryzykować... biję się z myślami... tym bardziej że kasa w ogólnym rozrachunku podobna niby
    Jeśli kasa podobna, a atmosfera w obecnej pracy jest w porządku, to może nie warto zmieniać. Tym bardziej, że jak planujesz ciążę, to umowa na czas nieokreślony jest znacznie lepszym rozwiązaniem. Zastanów się co w obecnej pracy ci nie odpowiada i czy w jakimś stopniu się odbija na twoim samopoczuciu. Ja pracę zmieniłam (nie wróciłam do starej po poronieniu) wiedząc, że umowę mam na zastępstwo na niecałe 1.5 roku. Zrobiłam to jednak dlatego, że nie wyobrażałam sobie powrotu do poprzedniej firmy. Byłam wykończona psychicznie, i już od niedzieli bolał mnie brzuch na samą myśl o zbliżającym się nowym tygodniu pracy. Czasem warto podjąć także ryzyko, dla własnego spokoju. Pytanie jak się czujesz w obecnej pracy

    Madziandzia lubi tę wiadomość

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2020, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W obecnej pracy czuję się trochę niedoceniana. Jeśli chodzi o klientów jest ciężko, nie ma ich (szefostwo tylko łazi i biadoli dlaczego ich nie ma i co pani myśli a potem i tak nic z tym nie robi) a jak są to często tak ciężcy, że czasem mam ochotę wytargać za łachy i wykopać za drzwi. Ale oczywiście muszę się uśmiechać, być grzeczna, miła i wręcz włazić w tyłek. Ile razy jest tak że ja się napracuje i nagadam, narobie nadgodzin a klient i tak pójdzie tam gdzie taniej. I wtedy słyszę, że pewnie nie tak obsłużyłam. Dopóki robisz kilkadziesiąt tysięcy to jesteś spoko, potem jakieś przebąknięcia i sprawdzanie co jest wpisane w karty. Jest różnie ale nie tak źle jak na tą branżę bo są i gorsi pracodawcy.
    Gardło siada bo do tych z resztkami słuchu trzeba się drzeć. Im bardziej rozmyślam tym trudniej mi podjąć decyzję. Ale jeśli gdzieś bym miała mieć gorzej to chyba wolę zostać bo nie jest mi tu aż tak źle żebym musiała odejść już.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2020, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziandzia nie licz, że w Ross Cię kierownictwo doceni... tam musisz zrobić budżet, pilnować koszyka- nie wiem jaki jest teraz, bo jak ja pracowałam to był wymóg min 3 produkty i suma min 40zl. A tu przyjdzie babcia po papier toaletowy i tyle. A potem się tłumacz, czemu masz taki a nie inny koszyk, no i zawsze Twoja wina, bo trzeba było wcisnąć klientowi coś jeszcze. Czasem trafi się fajny klient, nie roszczeniowy, z którym można pogadać, wybrać mu co potrzeba i jeszcze Ci podziękuje, ale to są wybiórcze jednostki. Większość ma problem nawet z tym, że musisz przestawić produkty w inne miejsce, bo przyszły nowe laouty, że to nie Twoje widzimisię, po takich typu "wyjmie mi pani z szuflady" i " na pewno sobie poodkladaliście, proszę mi to dać z zaplecza". To jest n prawdę trudna praca z klientem.... Zastanów się, pogadaj z kimś, kto pracuje teraz w Rossmanie, niech Ci powie jak to wygląda od kuchni . Być może w innych punktach jest inaczej, ja w Ross nie pracowałam, ale w konkurencji o tej samej zasadzie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2020, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny, zwłaszcza Tobie frez... Chyba dam sobie czas na takie decyzje jak będę wiedzieć na czym stoimy pod kątem dzidziusia ;) póki co podziękuję za pracę w większym stresie niż mam.

    Kto tam sika? :D ciocia Magda czeka!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lutego 2020, 13:56

  • Pauliśka Autorytet
    Postów: 1557 2139

    Wysłany: 4 lutego 2020, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziandzia wrote:
    Wyskoczę trochę z prywatą. Mam ofertę pracy. Teraz pracuję u prywaciarza jako protetyk słuchu. Jest różnie. Umowa na czas nieokreślony, szefostwo się za bardzo nie wtrąca ale i nie bardzo reaguje na sugestie... Nowa robota to Rossmann i kierownik zmiany. Umowa o pracę na czas określony, dopiero po 33 miechach na nieokreślony. Chłop wybiera się na operację i chciałam wtedy wziąć wolne ale w nowej pracy mogą być z tego nici. Nie wiem czy ryzykować... biję się z myślami... tym bardziej że kasa w ogólnym rozrachunku podobna niby
    Ja bym została chyba przy starej pracy, tym bardziej, że praca w takim sklepie do łatwej nie należy. No i jak zajdziesz w ciążę to masz lepszą sytuację :)
    Magdulina ja bym już dawno sikała na patyki, średnio zaczynam 8 dpo 😂 dla sportu :D

    Magddullina2, szona, Madziandzia lubią tę wiadomość

    8p3os65gp79cy9ly.png
  • Magddullina2 Autorytet
    Postów: 868 1143

    Wysłany: 4 lutego 2020, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauliśka wrote:
    Ja bym została chyba przy starej pracy, tym bardziej, że praca w takim sklepie do łatwej nie należy. No i jak zajdziesz w ciążę to masz lepszą sytuację :)
    Magdulina ja bym już dawno sikała na patyki, średnio zaczynam 8 dpo 😂 dla sportu :D
    😂🤔 tez zazwyczaj tak mam ale jakos tym razem wstrzymam sie 🤔 jutro sprobuje ... Heh kusi mnie juz ale i tak by nic nie wyszlo jeszcze popoludniu? (+dosc mam cieniowatych ,nibycieni a pozniej @) ... Jakos to wpatrywanie w te testy mnie juz...dobija albo kreski jakies po czasie... Obiecalam sobie ze juz bede wyrzucac po 10min nooo chyba ze beda pozytywne 🤔👣🙏🙂🤣

    Czuje sie jak flakowaty,sflaczaly,flak 🙊🙄

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lutego 2020, 15:02

    👩‍👦‍👦
    👣2014
    👣2016
    🤍😇24.01.21r zm 14.02.21😞 osobisty Anioł stróż 😢💔
‹‹ 9 10 11 12 13 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ