Forum W oczekiwaniu na testowanie Antybiotyk a owulacja
Odpowiedz

Antybiotyk a owulacja

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Brychra Koleżanka
  Postów: 207 9

  Wysłany: 4 listopada 2016, 18:17

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Proszę Was o pomoc. Od wczoraj zrobiłam już dwa testy owulacyjne i oba piękne pozytywne. Czyli owu tuż tuż.. sęk w tym że od tygodnia jestem chora i dostałam antybiotyk. Cykl stymulowanie miałam clo. Na monitoringu będę dopiero we wtorek. I nie wiem czy brać ten antybiotyk? Poradzcie

  Brychta
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ