X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Antydepresanty a wynik testu
Odpowiedz

Antydepresanty a wynik testu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • cocosowa Autorytet
    Postów: 615 152

    Wysłany: 10 września 2015, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy są dziewczyny na forum, którym antydepresant zafałszował wynik testu ciążowego, mam namyśli pozytywny test przy braku ciąży ???

    Starania od 06.2014
    Walka z męskim problemem:( (Terato-Asthenozoospermia ) Z 0 do 1% prawidłowych plemników
    28.07.2015 *11tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2015, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj kochana :* mam nadzieje, ze czujesz sie nieco lepiej...
    Mysle ze te leki nie falszuja testow, bo to nie ta bajka lekow... ale pewna nie jestem. Czy masz pozytywny test?

  • cocosowa Autorytet
    Postów: 615 152

    Wysłany: 10 września 2015, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, dwa pozytywne testy ciążowe co prawda cień, ale są i nie powiem, że się cieszę,bo w ogóle nie jestem tym zachwycona. Jeszcze całkowicie do siebie nie doszłam po tym koszmarze, bo cały czas jeszcze na lekach jestem, ale już jest lepiej. Na ciąże nie jestem jeszcze psychicznie gotowa ani fizycznie, bo jeszcze nie dostałam okresu po łyżeczkowaniu. Kochaliśmy się co prawda 4 razy ,ale mój uważał, a po za tym z takimi wynikami jak mój ma to nawet nie przypuszczaliśmy że może coś z tego wyjść. mam nadzieje, że to jakaś pomyłka....

    Starania od 06.2014
    Walka z męskim problemem:( (Terato-Asthenozoospermia ) Z 0 do 1% prawidłowych plemników
    28.07.2015 *11tc
  • Bunia86 Autorytet
    Postów: 1488 2133

    Wysłany: 10 września 2015, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cocosowa wywnioskowałam z postu że niedawno poroniłaś?
    Ja po poronieniu testy ciążowe miałam jeszcze pozytywne przez jakieś 1.5 miesiaca więc może to dlatego. badałaś betę czy spadła do zera?

    ojxeej28a64grrny.png

    * Starania od stycznia 2014 * 5 Anioków w niebie
    *Listopad 2018 - laparoskopia - udrożnione oba jajowody
    *PAI-1 G4 homo,On: OligoAsthenoTeratozoospermia, Mofrologia 0%, Fragmentacja 48,15%, ROS 3,26
  • cocosowa Autorytet
    Postów: 615 152

    Wysłany: 10 września 2015, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana nie robiłam bety bo miałam głowy do tego. Obyś miała rację...

    Starania od 06.2014
    Walka z męskim problemem:( (Terato-Asthenozoospermia ) Z 0 do 1% prawidłowych plemników
    28.07.2015 *11tc
  • Bunia86 Autorytet
    Postów: 1488 2133

    Wysłany: 11 września 2015, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co mogę poradzić to zrób sobie bete 2 razy i sprawdź czy rośnie czy spada. Będziesz spokojna. Kochana trzymaj się cieplutko :-*

    ojxeej28a64grrny.png

    * Starania od stycznia 2014 * 5 Anioków w niebie
    *Listopad 2018 - laparoskopia - udrożnione oba jajowody
    *PAI-1 G4 homo,On: OligoAsthenoTeratozoospermia, Mofrologia 0%, Fragmentacja 48,15%, ROS 3,26
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ