Forum W oczekiwaniu na testowanie Antydepresanty a wynik testu
Odpowiedz

Antydepresanty a wynik testu

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • cocosowa Autorytet

Wysłany: 10 września 2015, 12:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy są dziewczyny na forum, którym antydepresant zafałszował wynik testu ciążowego, mam namyśli pozytywny test przy braku ciąży ???

Starania od 06.2014
    Walka z męskim problemem:( (Terato-Asthenozoospermia ) Z 0 do 1% prawidłowych plemników
    28.07.2015 *11tc
  • nick nieaktualny

Wysłany: 10 września 2015, 12:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj kochana :* mam nadzieje, ze czujesz sie nieco lepiej...
    Mysle ze te leki nie falszuja testow, bo to nie ta bajka lekow... ale pewna nie jestem. Czy masz pozytywny test?

• cocosowa Autorytet

Wysłany: 10 września 2015, 13:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, dwa pozytywne testy ciążowe co prawda cień, ale są i nie powiem, że się cieszę,bo w ogóle nie jestem tym zachwycona. Jeszcze całkowicie do siebie nie doszłam po tym koszmarze, bo cały czas jeszcze na lekach jestem, ale już jest lepiej. Na ciąże nie jestem jeszcze psychicznie gotowa ani fizycznie, bo jeszcze nie dostałam okresu po łyżeczkowaniu. Kochaliśmy się co prawda 4 razy ,ale mój uważał, a po za tym z takimi wynikami jak mój ma to nawet nie przypuszczaliśmy że może coś z tego wyjść. mam nadzieje, że to jakaś pomyłka....

Starania od 06.2014
    Walka z męskim problemem:( (Terato-Asthenozoospermia ) Z 0 do 1% prawidłowych plemników
    28.07.2015 *11tc
  • Bunia86 Autorytet

Wysłany: 10 września 2015, 21:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    cocosowa wywnioskowałam z postu że niedawno poroniłaś?
    Ja po poronieniu testy ciążowe miałam jeszcze pozytywne przez jakieś 1.5 miesiaca więc może to dlatego. badałaś betę czy spadła do zera?

ojxeej28a64grrny.png

* Starania od stycznia 2014 * 5 Anioków w niebie
    *Listopad 2018 - laparoskopia - udrożnione oba jajowody
    *PAI-1 G4 homo,On: OligoAsthenoTeratozoospermia, Mofrologia 0%, Fragmentacja 48,15%, ROS 3,26
  • cocosowa Autorytet

Wysłany: 10 września 2015, 21:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana nie robiłam bety bo miałam głowy do tego. Obyś miała rację...

Starania od 06.2014
    28.07.2015 *11tc
  • Bunia86 Autorytet

Wysłany: 11 września 2015, 11:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co mogę poradzić to zrób sobie bete 2 razy i sprawdź czy rośnie czy spada. Będziesz spokojna. Kochana trzymaj się cieplutko :-*

ojxeej28a64grrny.png

* Starania od stycznia 2014 * 5 Anioków w niebie
    *Listopad 2018 - laparoskopia - udrożnione oba jajowody
    *PAI-1 G4 homo,On: OligoAsthenoTeratozoospermia, Mofrologia 0%, Fragmentacja 48,15%, ROS 3,26
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pomagając szczęściu, czyli jak szybko zajść  w ciążę

Czy jest coś, co możesz zrobić, by zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę? Co może pomóc? Optymalny czas współżycia, „akrobacje łóżkowe” czy zdrowa dieta? Przeczytaj na co warto zwrócić uwagę starając się o dziecko, jakie są sposoby na zwiększenie szans na zajście w ciążę, a co najlepiej odłożyć na bok i skupić myśli na czymś innym.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego