X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Antykoncepcja ciąża.
Odpowiedz

Antykoncepcja ciąża.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Anonimowo Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 4 lipca 2018, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś



    Antykoncepcja a ciąża.


    gość dziś [14:36]
    Witam ! Chciałam prosić o wasze rady.
    Mianowicie zaczełam brać tabletki anty "Belara" 11.06 co prawda pominełam 4 tabletki w tych dniach współżyłam z narzeczonym bez żadnego zabezpieczenia po ostatniej tabletce czekam na krwawienie z odstawienia w 7 -dniowej przerwie mija 9 dzień a krwawienie się nie pojawiło . Chciałam zapytać czy moze byc to ciąża?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrób test będziesz wiedzieć. Brałam kilka lat Tabletki i tylko raz mi się zdarzyło że nie dostalam krwawienia z odstawienia i nie byłam w ciąży

  • sarahjoea Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 12 sierpnia 2018, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie mam za bardzo wiedzy i doświadczenia w tym temacie... Nie będę mogła pomóc...

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ