X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Bòle miesiączkę bez miesiączki
Odpowiedz

Bòle miesiączkę bez miesiączki

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • An1 Znajoma
    Postów: 30 0

    Wysłany: 23 czerwca 2018, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam cykle stymulowane. Poprzedni cykl trwał 34 dni. Teraźniejszych cykl trwa już 36 dni a faza lutealna trwa 17 dni a owulacja potwierdzona na 19 dc. Od 3 dni mam bòle miesiączkowe ale tej miesiączku nie ma. 14 dpo test ciążowy negatywny. Temperatura od około tygodnia utrzymuje się na stałym wyższym poziomie 36,8-36,9. Czy takie objawy ciąży kròraś miała mimo negatywnego testu? Na betę wybieram się dopiero po weekendzie

    An1
  • m_d_f Autorytet
    Postów: 1772 767

    Wysłany: 23 czerwca 2018, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Objawy, temperatura i 17-dniowa fl dają nadzieję na to, że się udało. Aż dziwne, że test nic nie pokazał. Może spróbuj jakiś innej firmy? Jeśli to naprawdę 17 dpo i jest ciąża, to nawet zrobiony nie z porannego moczy powinien pokazać chociaż bladą kreskę.

    Starania o drugie dziecko

    HSG - marzec 2018 (16 cs) - oba jajowody drożne
    Laparoskopia z histeroskopią - listopad 2018 (25 cs)
    Badanie nasienia - morfologia 3% (styczeń 2018) -> 6% (lipiec 2018); HBA 89%, DFI 22%, HDS 2% (04.2019)

    Hormony w normie
    LH:FSH poniżej 0,6 (?)
    AMH w normie (2,39 ng/ml)
    TSH w normie

    Diagnoza:
    Endometrioza 4. st. - lewy jajnik i jajowód w zrostach z jelitami
    Torbiel endometrialna na prawym jajniku - 05.2019

    Leczenie:
    Rozpoczęcie ultra długiego protokołu - Diphereline (26.06) Stymulacja (27.08) -> 12 pęcherzyków
    Punkcja -> 8 komórek IMSI -> 5 zapłodnionych
    Transfer w 3. dobie jeden zarodek 8A - nieudany
    Zamrożony 3AB
  • An1 Znajoma
    Postów: 30 0

    Wysłany: 23 czerwca 2018, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie dziwne że test w 14dniu nic nie wykazał. A co do terminu owulacji to jestem na 100% pewna. 18 dc zastrzyk ovitrelle na pęknięcie a 20 dnia cyklu usg ktòre potwierdza że dzień wcześniej pękł pecherzyk

    An1
  • m_d_f Autorytet
    Postów: 1772 767

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jak tam?

    Starania o drugie dziecko

    HSG - marzec 2018 (16 cs) - oba jajowody drożne
    Laparoskopia z histeroskopią - listopad 2018 (25 cs)
    Badanie nasienia - morfologia 3% (styczeń 2018) -> 6% (lipiec 2018); HBA 89%, DFI 22%, HDS 2% (04.2019)

    Hormony w normie
    LH:FSH poniżej 0,6 (?)
    AMH w normie (2,39 ng/ml)
    TSH w normie

    Diagnoza:
    Endometrioza 4. st. - lewy jajnik i jajowód w zrostach z jelitami
    Torbiel endometrialna na prawym jajniku - 05.2019

    Leczenie:
    Rozpoczęcie ultra długiego protokołu - Diphereline (26.06) Stymulacja (27.08) -> 12 pęcherzyków
    Punkcja -> 8 komórek IMSI -> 5 zapłodnionych
    Transfer w 3. dobie jeden zarodek 8A - nieudany
    Zamrożony 3AB
  • MalaZnadzieja Przyjaciółka
    Postów: 448 48

    Wysłany: 24 lipca 2018, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie ja tez tak mam 15 dp bole jak na, @ a jej juz od 2 dni nawet nie widac a testy negatywne. Zawsze mialam cykle 26 dniowe

    Starania od 12.2017
    Wysokie TSH
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Droga ku rodzicielstwu - inspirująca historia Danuty i Adama

Dla wielu par starających się o potomstwo, droga do rodzicielstwa często bywa pełna wyzwań i niepewności. Jednak dla Adama i Danusi Dzionków ta droga, choć trudna, okazała się pełna nadziei i wreszcie spełnionych marzeń. Ich historia stanowi inspirujący przykład siły i determinacji w staraniach o dziecko, ukazując jednocześnie istotną rolę męskiej części sukcesu w procesie leczenia niepłodności.

CZYTAJ WIĘCEJ