X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Bardzo proszę o pomoc!
Odpowiedz

Bardzo proszę o pomoc!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • walbi Znajoma
    Postów: 16 2

    Wysłany: 13 maja 2018, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo proszę o zerknięcie na mój wykres (w podpisie miniatura). Wczoraj był dość mocny skok temperatury, dzisiaj robiłam test i wyszedł negatywny. Ovu zaznaczyło mi owulację na 6.05, czyli dziś jest 7dpo.
    Co sądzicie o tym wykresie? Czy jest szansa, że po prostu zrobiłam test za wcześnie?

    6 cs
    Morfologia 4%
    b8c67178b118402832c21bbc12501991.png
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 13 maja 2018, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, że jeszcze za wcześnie - daj zarodkowi jeszcze trochę czasu na zagnieżdżenie - dopiero wtedy zacznie się produkować beta. Ja jestem przekonana, że zagnieżdżenie miałam 10 dpo (różowy śluz), więc pozostaje Ci poczekać jeszcze ze 2-5 dni - dopiero wtedy będzie wiadomo.
    Powodzenia!

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Kitty.Noir Ekspertka
    Postów: 245 226

    Wysłany: 13 maja 2018, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O wiele za wczesnie, jesli az tak sie niecierpliwisz, zrob test z krwi, tam wynik bedzie szybciej.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ