X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

beta 1,2

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie! przez 3 lata brałam antykoncepcję. Od miesiąca bardzo aktywnie staramy się z mężem o dziecko. Dziś jest mój 45 dc, @spóźnia się 16 dni. (jest to pierwsza miesiączka po krwawieniu z odstawienia). Wynik beta hcg sprzed półtora tygodnia wynosił 1,2... Czy jest szansa? Jutro kolejna beta i ginekolog..Mam nadzieję jeszcze..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To zależy kiedy i czy w ogóle była owulacja :) po odstawieniu antykoncepcji też miałam długi cykl, później nieregularne

    dimmig mamma lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testy owulacyjne wykazały owulację :) także jeszcze jakiś cień nasdziei się we mnie tli

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W którym dc? Mi teraz owu wykazały w 22 dc, okresu brak, testy negatywne. Niestety testy owulacyjne pokazują tylko wzrost poziomu lh a czy do pęknięcia pęcherzyka doszło to nie wiemy:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale trzymam kciuki, my się staramy już 11 cykl o drugie dziecko więc uczy mnie to bardzo cierpliwości :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    teoretycznie w 15 dc ;) przed antykoncepcją moje cykle trwały 30-32 dni, a dziś 45 i nie wiem co myśleć już wcale..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za kciuki i vice versa w takim razie! :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A w pierwszą ciążę zaszłaś bez problemów?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm a robilas testy po owulacji? Moze doszlo do niej pozniej, ja tak miałam, kilka razy w cyklu wzrastalo lh i wychodziły pozytywne. Spróbuj za parę dni bhcg tak jak pisałaś, niestety chyba nic się nie wymyśli.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwsza nieplanowana ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ano trzeba czeka czekać, oby tylko do jutra! Dziękuję za odpowiedź ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli owulacja miałaby miejsce w 15dc to taka beta w 100% juz oznacza, ze ciąży nie ma i nie jest to za wcześnie na test. Owulacja mogłaby się przesunąć na pozniejsze dni i wtedy szansa jest jeszcze. No i 3 opcja, ze owulacji nie było dlatego cykl jest wydłużony :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ