Forum W oczekiwaniu na testowanie Beta ceny Białystok-Podlaskie, gdzie najlepiej i najszybciej
Odpowiedz

Beta ceny Białystok-Podlaskie, gdzie najlepiej i najszybciej

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Monifah Ekspertka

Wysłany: 20 maja 2014, 19:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak w temacie, może któraś z Was robiła betę w Białymstoku? Jakie są ceny, gdzie najszybciej są wyniki, z góry dziękuje za odp.

• M4DZI4 Autorytet

Wysłany: 20 maja 2014, 20:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochana, ja jestem z Białegostoku:) Robiłam betę na Grochowej-na przeciwko pizzerii Pruszynka, jest szyld zresztą.Robią codziennie od 7.30 do 13 a wyniki tego samego dnia o 15.00.W soboty od 8-9.30 ale wynik w poniedziałek.Ja płacilam 22 zł.Jestem ogólnie zadowolona,nawet jak jest kolejka to szybko i sprawnie im to idzie.Najmniej ludzi jest troche pózniej niż z samego rana tak od godz 10.Pozdrówka

relgh371ssmqv4f3.png
  • Monifah Ekspertka

Wysłany: 21 maja 2014, 10:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje za odpowiedź :)

• M4DZI4 Autorytet

Wysłany: 21 maja 2014, 12:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma za co :)

relgh371ssmqv4f3.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy - czy może zwiększać szanse na zajście w ciążę?

Kwas foliowy jest bardzo ważnym elementem w czasie starania o dziecko i na wczesnym etapie ciąży. Odpowiednie stężenie folianów w organizmie nie tylko zapewnia ochronę dla rozwijającego się dziecka w pierwszych tygodniach ciąży, ale również... zwiększa płodność zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn! Jak to się dzieje? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? Na co zwrócić uwagę przy jego wyborze i tym samym zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.