X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Beta ceny Białystok-Podlaskie, gdzie najlepiej i najszybciej
Odpowiedz

Beta ceny Białystok-Podlaskie, gdzie najlepiej i najszybciej

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Monifah Ekspertka
    Postów: 250 116

    Wysłany: 20 maja 2014, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak w temacie, może któraś z Was robiła betę w Białymstoku? Jakie są ceny, gdzie najszybciej są wyniki, z góry dziękuje za odp.



  • M4DZI4 Autorytet
    Postów: 556 830

    Wysłany: 20 maja 2014, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochana, ja jestem z Białegostoku:) Robiłam betę na Grochowej-na przeciwko pizzerii Pruszynka, jest szyld zresztą.Robią codziennie od 7.30 do 13 a wyniki tego samego dnia o 15.00.W soboty od 8-9.30 ale wynik w poniedziałek.Ja płacilam 22 zł.Jestem ogólnie zadowolona,nawet jak jest kolejka to szybko i sprawnie im to idzie.Najmniej ludzi jest troche pózniej niż z samego rana tak od godz 10.Pozdrówka

    relgh371ssmqv4f3.png
  • Monifah Ekspertka
    Postów: 250 116

    Wysłany: 21 maja 2014, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje za odpowiedź :)



  • M4DZI4 Autorytet
    Postów: 556 830

    Wysłany: 21 maja 2014, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma za co :)

    relgh371ssmqv4f3.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ