X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Beta hcg

Oceń ten wątek:
  • Chichibi Autorytet
    Postów: 471 438

    Wysłany: 16 listopada 2017, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sikne w sobote :) to bedzie 29dzien cyklu qiec moze juz byc miarodajny..moze faktycznie sie pospieszylam robiac go w 26dv

    1usamg7yobts6kpo.png

    7v8r3e3kbjif8sqj.png
  • Julia24 Koleżanka
    Postów: 33 1

    Wysłany: 16 listopada 2017, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny proszę powiedzcie, czy to możliwe mieć objawy ciąży przed wzrostem beta HCG (tj przy zaw. <0,1U/l)? Czy to właśnie pojawianie się zwiększonej ilości tego hormonu jest tego powodem?

    Julia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2017, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde dziewczyny ratunku, ja wiem, że jutro Wigilia ale potrzebuję rady. Okres spóźnia mi się tydzień, nadal kp więc wiem, że one mogą być różnie. Robiony e cyklu progrsteron wyszedł mega niski, moja gin powiedziała, że przy takim w życiu w ciąże nie zajdziemy, dostałam duphaston który mam brać 16-26tc. Więc sobie zupełnie odpuściliśmy.Ale zrobiłam test właśnie i chyba jest pozytywny?tzn druga kreska jest blada.... Co robić? Brać na wszelki wypadek duphaston? Do mojej gin nie mogę się dodzwonić, nie mam gdzie dziś zrobić bety, żaden gin nie ma miejsca na wizytę....

    gilmoregirl lubi tę wiadomość

  • gilmoregirl Ekspertka
    Postów: 152 348

    Wysłany: 23 grudnia 2017, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym brała duphaston dalej jesli tylko masz podejrzenie, że jesteś w ciąży. Jeżeli naturalnie masz niski progesteron to nie ryzykowalabym na twoim miejscu odstawienia... Może powtórz test z moczu jutro?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 grudnia 2017, 08:08

    Pierwsze dziecko - córka - sierpień 2018
    Druga ciąża - 24.03 (11 dpo) beta 45, przewidywany TP 3.12.2020
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2017, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pewno tak zrobię! Ale duphastonu nie brałam wcale, bo miałam czekać do kolejnego cyklu. W 21dc robilam ten progesteron i wychodził mega niski. Owulacja aż tak by się przesunęła? Nie potrafię załączyć zdjęcia bo może ja mam jakieś zwidy?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiejsza beta 445!

    aiwlys, Foto_Anna, Polawola lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    frezyjciada wrote:
    Dzisiejsza beta 445!
    Sama w to nie mozesz uwierzyć! Gratulację :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2017, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No serio jestem w szoku... Bo spisałam ten cykl na straty, tymbardziej po tym niskim progesteronie. I nadal kp, a staraliśmy się już dobrych kilka miesięcy... No szok, szok, chyba nie uwierzę póki nie zobaczę na usg

  • Monikawysocka Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny .
    Ja z pytaniem
    Mialyscie ze labatorium w jednym inaczej wychodzila beta a w drugiej inaczej ?

    Przedwczoraj mialam 27,72

    dzisiaj juz 12,48

    mam sie martwic ?

    jutro ginekolog

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monikawysocka wrote:
    Witam dziewczyny .
    Ja z pytaniem
    Mialyscie ze labatorium w jednym inaczej wychodzila beta a w drugiej inaczej ?

    Przedwczoraj mialam 27,72

    dzisiaj juz 12,48

    mam sie martwic ?

    jutro ginekolog


    Przykro mi wygląda na ciążę biochemiczną :( nawet jak w innym laboratoriom to nie powinna tak spaść ale dla pewnośći za dwa dni powtórz w ostatnim labie by mnieć pełny obraz sytuacji. Sprawdż od razu TSH i progesteron bo tutaj może być problem.

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Monikawysocka Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Przykro mi wygląda na ciążę biochemiczną :( nawet jak w innym laboratoriom to nie powinna tak spaść ale dla pewnośći za dwa dni powtórz w ostatnim labie by mnieć pełny obraz sytuacji. Sprawdż od razu TSH i progesteron bo tutaj może być problem.

    Ehh już zdazylam nawet sie wyplakac...

    dziekuje :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny! Okres spóźniał mi sie 5 dni więc stwierdziłam, że zrobię test ciążowy i szok DWIE KRESKI! Odrazu poleciałam na betę hCg i dosłownie kilka minut temu dostałam wyniki: 1437,15 jak myślicie dobry wynik? Dodam, że ostatnia miesiączkę miałam 12 grudnia.

    Foto_Anna lubi tę wiadomość

  • agnieszka00 Przyjaciółka
    Postów: 102 21

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wynik swiadczy o ciazy :) tylko trezba powtorzyc bete za 2 dni i zobaczyc jak przyrasta :) gratulacje :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agnieszka00 wrote:
    wynik swiadczy o ciazy :) tylko trezba powtorzyc bete za 2 dni i zobaczyc jak przyrasta :) gratulacje :)

    Tak, tak wiem że wyniki świadczy o ciąży. Aha, czyli powtórzyć i wtedy można wywnioskować czy dobrze wzrasta tak?

    agnieszka00 lubi tę wiadomość

  • agnieszka00 Przyjaciółka
    Postów: 102 21

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak ;)

  • Zuczek27 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 14 stycznia 2018, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, jestem tutaj nowa, z gory przepraszam za brak polskich znakow, ale mieszkam za granica. Mam takie pytanie. Moja ostatnia miesiaczka byla 24/12. Ten cykl zaczelam z clomidem (3-7) po jednej tabletce, mialam takze 5 zastrzykow stymulujacych wzrost pecherzyka srednio co dwa dni i w koncu trigger shot, czyli zastrzyk zeby pecherzyki pekly. Bylo to w ostatnia niedziele 7/01. Tak jak gin zalecila kochalismy sie 8/01 wieczorem i nastepnego dnia rano.

    Moje pytanie to kiedy najwczesniej moge zrobic Bete z krwi? po przeczytaniu wielu postow w koncu sie zamieszalam i juz sama nie wiem. jak wiadomo zastrzyk sprawia ze testy beda teraz pozytywne, i od 19 dnia cyklu przyjmuje tez duphaston.

    Przepraszam za nieco chaotyczny post, ale mam nadzieje ze wystarczajaco wyjasnilam sytuacje, i pozdrawiam wszystkie starajace sie kobietki :)

    Rok staran
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 00:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuczek27 wrote:
    Hej, jestem tutaj nowa, z gory przepraszam za brak polskich znakow, ale mieszkam za granica. Mam takie pytanie. Moja ostatnia miesiaczka byla 24/12. Ten cykl zaczelam z clomidem (3-7) po jednej tabletce, mialam takze 5 zastrzykow stymulujacych wzrost pecherzyka srednio co dwa dni i w koncu trigger shot, czyli zastrzyk zeby pecherzyki pekly. Bylo to w ostatnia niedziele 7/01. Tak jak gin zalecila kochalismy sie 8/01 wieczorem i nastepnego dnia rano.

    Moje pytanie to kiedy najwczesniej moge zrobic Bete z krwi? po przeczytaniu wielu postow w koncu sie zamieszalam i juz sama nie wiem. jak wiadomo zastrzyk sprawia ze testy beda teraz pozytywne, i od 19 dnia cyklu przyjmuje tez duphaston.

    Przepraszam za nieco chaotyczny post, ale mam nadzieje ze wystarczajaco wyjasnilam sytuacje, i pozdrawiam wszystkie starajace sie kobietki :)
    Po 14 dniach od zastrzyku

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Patrychaa Znajoma
    Postów: 16 2

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kobietki. Pomóżcie mi w interpretacji wyniki bhcg. Dziś zrobiłam test i wyszło 4,91 w 25 dniu cyklu. Miesiączke planowaną mam za 2 dni. Czy jest więc szansa że to ciąża?

  • Kolorowapani Ekspertka
    Postów: 178 172

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, że jest szansa. Zrób w niedziele sikańca chyba, ze juz wytrzynasz to czekaj i w poniedziałek z rana na bete ruszaj powodzenia:)


    f2w390bvbt1an0rs.png
    Aniołek. 14tc. Lipiec 2017. Tęsknię
  • Patrychaa Znajoma
    Postów: 16 2

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję kolorowapani :* w niedzielę zrobię sikańca a w poniedziałek i tak pobiegne na bete :)

‹‹ 89 90 91 92 93 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ