X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie beta hcg 0,365 mlU
Odpowiedz

beta hcg 0,365 mlU

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • katdud Przyjaciółka
    Postów: 315 37

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam, przy takim wykresie wyszła dzisiaj mi taka beta, wiem wiem niska niesamowicie , testy wychodzą z blada kreską , widoczną, co mam myśleć? można miec jeszcze jakiś cien nadziei?

    5e6579fdb7bc9cff00573fff65b96a83.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym poszla do lekarza bo ten cykl ogolnie wyglada na bezowulacyjny, mimo ze testy na plus wychodzily, cos chyba z hormonami jest nie tak, albo moze torbiel...

    Ale jak wiadomo nadzieja umira ostatnia :D

  • katdud Przyjaciółka
    Postów: 315 37

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jesli do zapłodnienia doszlo chwilę temu? , nei wiem jakos dziwnie sie czuje, miałam plamienia 2 dni myslałam ze to okres sie zaczyna i wraz z tymi plamieniami wzrosła temp no i teraz juz biały sluz jest

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To moze tak ale chyba predzej beta by wyszla niz test... A moze ty miałaś owulacje dwa dni temu?! Bo w sumie na to by wskazywalo i od tego to plamienie... NIektore dziwczyny je maja podczas owu... hmmm, a jakiej dlugosci masz normalnie cykle?

  • katdud Przyjaciółka
    Postów: 315 37

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    długie 32,35-40 nawet , hm nie wiem dziwne to wszystko , a jesli mialam 2 dni temu owulacje to skad beta taka, ja zawsze miałam 0.01 a robię czesto , co miesiac praktycznie:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ekspertem nie jestem ale na moje oko też bezowulacyjny. Ja w 10dpo zrobiłam test z nieporannego moczu i wyszedł cień cienia dosłownie i beta 20,6. Niska beta bo wczesna ciąża, beta u Ciebie zdecydowanie pokazuje, że to nie ciąża. A test sikany mógł mieć jakaś wadę. Dodaj fotkę testu to zobaczymy czy coś widać. Na wszelki wypadek możesz siknąć na test jeszcze jutro i zobaczyć czy kreska pociemnieje.

  • katdud Przyjaciółka
    Postów: 315 37

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak zrobie, a jest jeszcze pocja że cos było i dlatego wyszły z bladymi kreskami ale sie nie rozwinelo i teraz beta spadła a w moczu jeszcze sie troszke utrzymuje, bo tak też moze byc tak? gdzie spada najpierw we krwi czy w moczu?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta tak szybko by nie spadla jakby cos tam bylo... mysle ze raczej mogl byc uszkodzony test... ale dla mnie to tez raczej bezowulacyjny ten cykl i dlatego tak sie ciagnie, i albo dostaniesz okres taki delikatyny, albo owulacja pojawi sie gdzies kolo 50 dnia i ok 60 bedzie okres normalny... Albo lekarz i wywolanie okresu na reset...

  • katdud Przyjaciółka
    Postów: 315 37

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tylko że to były 3 testy rożnych firm

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moze jakies zaburzenie hormonalne.... nie bierzesz zadnych leków

  • katdud Przyjaciółka
    Postów: 315 37

    Wysłany: 1 maja 2015, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    test zrobiony rano znów blada kreseczka, bardzo blada ale jest

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2015, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmmm, to nie wiem, czekaj do poniedzialku i powtorz bete, jak znow nic nie wyjdzie to jednak lekarz Cie czeka.

  • katdud Przyjaciółka
    Postów: 315 37

    Wysłany: 1 maja 2015, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    po dzisiejszej temperaturze ovu wyznaczyło owulacje, nie wiem czy rzeczywiscie wtedy była, na pewno sluz i testy byly wowczas pozytywne, tak czy siak w 9 dniu po owu to już beta powinna byc wyzsza niz te moje marne 0,365 , prawda?
    5e6579fdb7bc9cff00573fff65b96a83.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2015, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To zalezy kiedy bylo zagniezdzenie, ale przy takiej slabej becie to ja nie wiem czy sikaniec by wyszedl...

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ