Forum W oczekiwaniu na testowanie Beta Hcg 3 . 10 lub 9 dni po owulacji Ciąża czy Nie ?
Odpowiedz

Beta Hcg 3 . 10 lub 9 dni po owulacji Ciąża czy Nie ?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Indiana_dzika Przyjaciółka

Wysłany: 28 lipca 2016, 17:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam dziś bete hcg 10 lub 9 dni po owulacji i wyszła 3 . Ciąża jest od 5 . Zwykle miałam 1,2 przez ostatnie miesiące . Jutro zrobię ponownie bo do poniedziałku nie wytrzymam. W tym cyklu nie robiłam sobie dużych nadziei ale te 3 mIU/ml mi jej narobiły . Czy któraś była w podobnej sytuacji ? Nie chce się nakręcać bo wiem jak teraz się mogę mocno rozczarować ale ciężko się opamiętać . Będę wdzięczna za każdą odpowiedz ,radę.
    3a4c3ae3648946a92943512574d3501b.png

Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lipca 2016, 17:45

f2w3dqk3zx7289z3.png
    2009- Synek Kacper <3
    18 luty 2016 - Aniołek* Oliwia (12 tydz)
    29 Sierpień 2016 -Aniołek* Puste jajo (9tydz)
    8 Maj 2017 -Aniołek* c.biochemiczna (6tydz)
    (Ana 1 Ana2 1:160 )(wysoka homocysteina)
  • nick nieaktualny

Wysłany: 28 lipca 2016, 18:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj, to ja Ci napiszę Kochana tak:
    w 26dc robiłam betę (2 dni temu) = wyszła 3,3.
    Progesteron: 1,9 (nie świadczący o ciąży)
    Czemu zrobiłam? bo testy ciążowe wyszły pozytywne - cień cienia ale jednak.

No i dzisiaj 28dc. - miesiączka.
    tak było u mnie.

Ale u Ciebie już w 9 lub 10 dniu cyklu - beta 3 wiec może coś jest na rzeczy. Nie napiszę Ci żebyś uzbroiła się w cierpliwość bo sama po sobie wiem, że ciężko i jestem w gorącej wodzie kąpana:-)
    Ale na tą chwilę niewiele zrobisz. Jedyne co poczekaj do 23dc i zrób sobie progesteron - jak będzie wysoki może świadczyć (nie musi) o ciąży.

Życzę wszystkiego dobrego i wymarzonych II kreseczek :-)

Indiana_dzika lubi tę wiadomość

• Indiana_dzika Przyjaciółka

Wysłany: 29 lipca 2016, 18:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzis 13 mIU ml :-) chyba ciaża. Dziekuje za odpowiedz.

Kuchcinka lubi tę wiadomość

f2w3dqk3zx7289z3.png
    2009- Synek Kacper <3
    18 luty 2016 - Aniołek* Oliwia (12 tydz)
    29 Sierpień 2016 -Aniołek* Puste jajo (9tydz)
    8 Maj 2017 -Aniołek* c.biochemiczna (6tydz)
    (Ana 1 Ana2 1:160 )(wysoka homocysteina)
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego