Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Beta HCG - wczesna ciąża
Odpowiedz

Beta HCG - wczesna ciąża

Oceń ten wątek:
  • Kamila24 Koleżanka
    Postów: 42 8

    Wysłany: 9 listopada 2021, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny ☺️
    W końcu, po pół roku starań, w niedzielę zrobiłam test - pozytywny 😍
    Wczoraj Beta również pozytywna, jej wynik to 47,2 - a normy w tym laboratorium w którym robiłam badanie, zaczynają się od 4 tygodnia i wynoszą: 4/5 tydzień - 1500.0 - 23000.0
    Są to inne normy, niż np podane w internecie.
    Moja ostatnia miesiączka była 12 października.
    Czy to oznacza, że moja Beta jest nieprawidłowa (za niska?), czy po prostu ciąża jest bardzo wczesna?
    Dziękuję z góry za wszystkie odpowiedzi 😇

    Kamila
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 13544 18070

    Wysłany: 9 listopada 2021, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamila24 wrote:
    Cześć dziewczyny ☺️
    W końcu, po pół roku starań, w niedzielę zrobiłam test - pozytywny 😍
    Wczoraj Beta również pozytywna, jej wynik to 47,2 - a normy w tym laboratorium w którym robiłam badanie, zaczynają się od 4 tygodnia i wynoszą: 4/5 tydzień - 1500.0 - 23000.0
    Są to inne normy, niż np podane w internecie.
    Moja ostatnia miesiączka była 12 października.
    Czy to oznacza, że moja Beta jest nieprawidłowa (za niska?), czy po prostu ciąża jest bardzo wczesna?
    Dziękuję z góry za wszystkie odpowiedzi 😇

    Beta startuje od 0 a te normy są z kosmosu 😊 Twoja beta jest jak najbardziej w porządku 😊 nie liczy się wartość pierwszej bety tylko przyrost 😊 powodzenia 😊

    Olcykowa, Hania123, Jedna_z_Wielu, Malina330 lubią tę wiadomość

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 35l. 👩‍🦰
    On 35l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉, punkcja 3🥚jeden maluszek w 3 dobie❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo ⏸️
    🔹14.06 126,27 --> 17.06 339.86 -> 19.06 948,19
    🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm 🧸
    🔹27.07 10+2 krwawienie,szpital 3.44cm łobuza🥰
    🔹05.08 11+5 I prenatalne 5.26cm zdrowego synka💙
    🔹03.09 15+6 11 cm i 151 g śpiocha 💙
    🔹07.10 20+5 II prenatalne 388 g zdrowego 🧸 🥹
    🔹05.11 24+6 997 g 🥔
    🔹26.11 27+6 1330 g 🐸
    🔹09.12 29+5 III prenatalne 1456 g zdrowego 🐻
    🔹07.01 33+6 2522 g 🍈
    🔹28.01 36+6 3350 g 🦁
    Witaj maluszku ♥️ 13.02.2025 3220 g, 56 cm SN
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2021, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamila24 wrote:
    Cześć dziewczyny ☺️
    W końcu, po pół roku starań, w niedzielę zrobiłam test - pozytywny 😍
    Wczoraj Beta również pozytywna, jej wynik to 47,2 - a normy w tym laboratorium w którym robiłam badanie, zaczynają się od 4 tygodnia i wynoszą: 4/5 tydzień - 1500.0 - 23000.0
    Są to inne normy, niż np podane w internecie.
    Moja ostatnia miesiączka była 12 października.
    Czy to oznacza, że moja Beta jest nieprawidłowa (za niska?), czy po prostu ciąża jest bardzo wczesna?
    Dziękuję z góry za wszystkie odpowiedzi 😇

    A ile jesteś dpo?

  • Kamila24 Koleżanka
    Postów: 42 8

    Wysłany: 9 listopada 2021, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bindweef wrote:
    A ile jesteś dpo?

    13/14 ☺️

    Kamila
  • Kamila24 Koleżanka
    Postów: 42 8

    Wysłany: 9 listopada 2021, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BuBu90 wrote:
    Beta startuje od 0 a te normy są z kosmosu 😊 Twoja beta jest jak najbardziej w porządku 😊 nie liczy się wartość pierwszej bety tylko przyrost 😊 powodzenia 😊

    Właśnie nie wiem dlaczego mają takie normy, zupełnie inne ..
    Jutro lecę powtórzyć betę, zobaczyć czy jest przyrost, co do testów ciążowych - z dnia na dzień kreseczki coraz ciemniejsze ☺️

    Jagodziannka, Qastera lubią tę wiadomość

    Kamila
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2021, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamila24 wrote:
    13/14 ☺️
    To jak najbardziej taka beta jest prawidłowa! Teraz trzymam kciuki za odpowiedni przyrost ❤️

  • Kamila24 Koleżanka
    Postów: 42 8

    Wysłany: 9 listopada 2021, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bindweef wrote:
    To jak najbardziej taka beta jest prawidłowa! Teraz trzymam kciuki za odpowiedni przyrost ❤️

    Dziękuję za odpowiedź 🥰
    Jutro lecę powtórzyć, oby przyrost był prawidłowy 😍

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Kamila
  • Annie_ Autorytet
    Postów: 348 177

    Wysłany: 9 listopada 2021, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamila24 wrote:
    Cześć dziewczyny ☺️
    W końcu, po pół roku starań, w niedzielę zrobiłam test - pozytywny 😍
    Wczoraj Beta również pozytywna, jej wynik to 47,2 - a normy w tym laboratorium w którym robiłam badanie, zaczynają się od 4 tygodnia i wynoszą: 4/5 tydzień - 1500.0 - 23000.0
    Są to inne normy, niż np podane w internecie.
    Moja ostatnia miesiączka była 12 października.
    Czy to oznacza, że moja Beta jest nieprawidłowa (za niska?), czy po prostu ciąża jest bardzo wczesna?
    Dziękuję z góry za wszystkie odpowiedzi 😇

    U mnie w 12 dpo Beta była tez 47. Następnych już nie robiłam bo testy ciemnialy pięknie ☺️

    h84f20mmgjau13ca.png

    0d1ygzu3m5qxv5s4.png
  • Kamila24 Koleżanka
    Postów: 42 8

    Wysłany: 9 listopada 2021, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie_ wrote:
    U mnie w 12 dpo Beta była tez 47. Następnych już nie robiłam bo testy ciemnialy pięknie ☺️

    Ooo, ja wczoraj byłam 12/13 dpo 😀
    W niedzielę robiłam pierwszy test, wczoraj kreseczka już była dużo wyraźniejsza niż w niedzielę ☺️

    Annie_ lubi tę wiadomość

    Kamila
  • Annie_ Autorytet
    Postów: 348 177

    Wysłany: 9 listopada 2021, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamila24 wrote:
    Ooo, ja wczoraj byłam 12/13 dpo 😀
    W niedzielę robiłam pierwszy test, wczoraj kreseczka już była dużo wyraźniejsza niż w niedzielę ☺️

    Mój 11 dpo wychodził w niedziele i wtedy robiłam pierwszy test to była słaba kreska. Już następnego dnia była dużo wyraźniejsza wiec jeszcze skoczyłam na betę 😊

    h84f20mmgjau13ca.png

    0d1ygzu3m5qxv5s4.png
  • Hania123 Autorytet
    Postów: 2860 3078

    Wysłany: 9 listopada 2021, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mocne kciuki za Was dziewczyny ✊🏼✊🏼😘

    2020r.🔒2021r.🔒2022r🔒2023💓
    Cp - 19.05.21💔
    Cp - 03.01.22💔
    Cp-30.03.22 💔 Wycięty jajowód.
    ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
    29.05.2022〰️ START IVF1️⃣
    4x〰️FET❌💔💔💔💔💔
    ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
    09.01.2023〰️Start IVF2️⃣
    Mamy ❄️❄️❄️❄️❄️
    27.01.2023〰️ET 4.1.1
    7dpt-13.7, 10dpt-40.6, 12dpt-93.0, 13dpt-165.6, 15dpt-386.4, 18dpt-1056.0
    16.02.2023〰️Mamy pęcherzyk ciążowy 🫶🏻
    23.02.2023〰️Jest 💓
    27.04.2023〰️110g zdrowego Synka💙
    01.08.2023~1340g Leosia🧸
    21.08.2023~2023g Synka✨
    05.09.2023~2500g 🥰
    28.09.2023~3056g Cudu❤️

    💙03.10.2023💙Leon 3270g 🧸
    age.png
  • Kamila24 Koleżanka
    Postów: 42 8

    Wysłany: 9 listopada 2021, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie_ wrote:
    Mój 11 dpo wychodził w niedziele i wtedy robiłam pierwszy test to była słaba kreska. Już następnego dnia była dużo wyraźniejsza wiec jeszcze skoczyłam na betę 😊

    I jak wyszła Beta? ☺️

    Kamila
  • Annie_ Autorytet
    Postów: 348 177

    Wysłany: 9 listopada 2021, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamila24 wrote:
    I jak wyszła Beta? ☺️

    Tak jak wyżej pisałam, 47 😊

    h84f20mmgjau13ca.png

    0d1ygzu3m5qxv5s4.png
  • Kamila24 Koleżanka
    Postów: 42 8

    Wysłany: 9 listopada 2021, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie_ wrote:
    Tak jak wyżej pisałam, 47 😊

    Przepraszam, coś źle popatrzyłam ☺️
    Stresuję się trochę jutrzejszym wynikiem, oby był dobry przyrost 🙏

    Kamila
  • Zapato Znajoma
    Postów: 27 2

    Wysłany: 10 listopada 2021, 06:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamila24 wrote:
    13/14 ☺️

    Jestem w tej samej sytuacji. U mnie 14 dpo beta 48, za godzinkę idę na drugą i już nie mogę wytrzymać. Powodzenia i daj znać ile Ci wyszło ;)

  • Kamila24 Koleżanka
    Postów: 42 8

    Wysłany: 10 listopada 2021, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapato wrote:
    Jestem w tej samej sytuacji. U mnie 14 dpo beta 48, za godzinkę idę na drugą i już nie mogę wytrzymać. Powodzenia i daj znać ile Ci wyszło ;)

    Ja lecę dzisiaj po pracy, mam nadzieję, że wynik otrzymam jeszcze dzisiaj ☺️
    Dam znać na pewno i trzymam za Ciebie kciuki!

    Zapato lubi tę wiadomość

    Kamila
  • Kamila24 Koleżanka
    Postów: 42 8

    Wysłany: 10 listopada 2021, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania123 wrote:
    Mocne kciuki za Was dziewczyny ✊🏼✊🏼😘

    Dziękujemy ❤️
    Stresuję się trochę tym dzisiejszym badaniem, mam nadzieję, że będzie w porządku ☺️

    Kamila
  • Kamila24 Koleżanka
    Postów: 42 8

    Wysłany: 10 listopada 2021, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapato wrote:
    Jestem w tej samej sytuacji. U mnie 14 dpo beta 48, za godzinkę idę na drugą i już nie mogę wytrzymać. Powodzenia i daj znać ile Ci wyszło ;)

    Masz wynik? Ja niecierpliwie czekam 😀☺️

    Kamila
  • Kamila24 Koleżanka
    Postów: 42 8

    Wysłany: 10 listopada 2021, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania123 wrote:
    Mocne kciuki za Was dziewczyny ✊🏼✊🏼😘

    Mój wynik - 101.2 ☺️
    Jest dobrze?

    Zapato, KarolaK lubią tę wiadomość

    Kamila
  • Zapato Znajoma
    Postów: 27 2

    Wysłany: 10 listopada 2021, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamila24 wrote:
    Masz wynik? Ja niecierpliwie czekam 😀☺️

    Tak! Mi też dzień się strasznie dłużył, ale wyszło mi 184 :) Widzę, że Ty też już dostałaś - gratulacje! :)

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pokój dziecka - 7 inspiracji na kreatywną aranżację

Urządzanie pokoju dziecka to jedno z najprzyjemniejszych, ale i wymagających zadań dla rodziców. Chcemy, aby przestrzeń była nie tylko bezpieczna i funkcjonalna, ale też sprzyjała rozwojowi wyobraźni, kreatywności oraz dawała dziecku poczucie komfortu i radości. Jeśli szukasz pomysłów na aranżację, które łączą estetykę z praktycznością, świetnie trafiłeś! Warto sięgnąć po sprawdzone i inspirujące rozwiązania, które sprawdzą się dla maluchów, przedszkolaków i starszych dzieci. W tym artykule znajdziesz 7 konkretnych, sprawdzonych propozycji, które odmienią każdy pokój.

CZYTAJ WIĘCEJ

Perimenopauza - czym jest, jak na nas wpływa i jak sobie możemy z nią poradzić!

Czym jest perimenopauza i czym różni się od menopauzy? Czy jeśli masz 40 lat to ten temat może dotyczyć również Ciebie? W jaki sposób perimenopauza się zaczyna? Jakie są typowe i nietypowe objawy spadku i burzy hormonów przed menopauzą? Czy można temu zapobiec, jak sobie radzić z objawami i jak dbać o zdrowie, gdy spada estrogen? Wraz z ekspertami stworzyliśmy dla Ciebie artykuł, z którego dowiesz się wszystkiego, czego potrzebujesz o swoim zdrowiu hormonalnym w okresie perimenopauzy.

CZYTAJ WIĘCEJ