X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Beta, poronienie, wątpliwości
Odpowiedz

Beta, poronienie, wątpliwości

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Aga1995. Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 31 marca 2023, 06:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny. W czwartek tydzień temu robiłam betę. Była 1,10. W piątek lekarz przekazał że jest podejrzenie ciąży, tylko beta jest zrobiona za szybko i mogła nie wyjść. W poniedziałek dostałam krwawienia. Trwało tylko dwa dni. Lekarz przekazał że to prawdopodobnie poronienie, ciąża biochemiczna, ale nie mamy bety wyższej niż 5 żeby potwierdzić. Lekarz przekazał żeby betę zrobić w czwartek i w poniedziałek, która powinna być już niższa. Wczorajsza beta jest 2,3. W sobotę uprawialiśmy seks z chłopakiem. Wydaje mi się niemożliwe żeby znowu coś było na rzeczy, nie chcę robić już sobie nadziei, od poniedziałku wylałam już dużo łez. Ale z drugiej strony ten wynik bety nie daje mi spokoju. Dwa testy wykonane popołudniu wychodzą negatywne. Dziewczyny, jak myślicie co ten wynik bety może oznaczać? Później będę się kontaktować z lekarzem. Ale od wczoraj mam już mętlik w głowie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca 2023, 06:06

  • anita_pe Autorytet
    Postów: 390 270

    Wysłany: 31 marca 2023, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta robiona w tym samym laboratorium ?

    26.09.2019 - Franio 💙
    06.12.2023 - Staś 💙

    28.03.2024 - ⏸️
    11.04.2024 - b-hcg 3474
    13.04.2024 - b-hcg 5397
    15.04.2024 - pęcherzyk żółtkowy 0,34 brak zarodka
    23.04.2024 - 6+5 jest ❤️
  • Aga1995. Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 31 marca 2023, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ