X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Beta ujemna testy pozytywne
Odpowiedz

Beta ujemna testy pozytywne

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • aga2319 Ekspertka
    Postów: 262 97

    Wysłany: 29 kwietnia 2022, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    Wracam tu 3 raz, po 6 latach :)
    Mam problem z testami, co nie ukrywam jest kłopotliwe chociażby że względu na leki, które przyjmuję. Lekarz po weekendzie.

    Testy paskowe wychodzą pozytywnie. Pierwszy zrobiłam około 8-10dnia PO. Wyszedł blady ale na plus. Poszłam od razu na betę, która wyszła na poziomie zerowym. Poniżej 0,1.
    Stwierdziłam że test musiał być wadliwy, ale nie dawało mi to spokoju i zrobiłam jeszcze 3, 2 w dniu kolejnym i 1 dzisiaj, wszystkie pozytywne, a kreska ciemnieje. Dodam, że wszystko się zgrywa w czasie i z objawami: brak miesiączki, częstomocz, ogromna senność i zmęczenie no i wyglądam jak zombie :p dzisiaj też powtórzyłam betę, na której wynik czekam.
    Czy ktoś miał taką sytuację? Czy jest możliwość błędu w laboratorium?
    Pomijając ciekawość i potrzebę wiedzy że względu na leki chodzi też o to, co może powodować ewentualnie falyszy wynik?

  • Imbirowa Autorytet
    Postów: 1324 984

    Wysłany: 1 maja 2022, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga2319 wrote:
    Witam,
    Wracam tu 3 raz, po 6 latach :)
    Mam problem z testami, co nie ukrywam jest kłopotliwe chociażby że względu na leki, które przyjmuję. Lekarz po weekendzie.

    Testy paskowe wychodzą pozytywnie. Pierwszy zrobiłam około 8-10dnia PO. Wyszedł blady ale na plus. Poszłam od razu na betę, która wyszła na poziomie zerowym. Poniżej 0,1.
    Stwierdziłam że test musiał być wadliwy, ale nie dawało mi to spokoju i zrobiłam jeszcze 3, 2 w dniu kolejnym i 1 dzisiaj, wszystkie pozytywne, a kreska ciemnieje. Dodam, że wszystko się zgrywa w czasie i z objawami: brak miesiączki, częstomocz, ogromna senność i zmęczenie no i wyglądam jak zombie :p dzisiaj też powtórzyłam betę, na której wynik czekam.
    Czy ktoś miał taką sytuację? Czy jest możliwość błędu w laboratorium?
    Pomijając ciekawość i potrzebę wiedzy że względu na leki chodzi też o to, co może powodować ewentualnie falyszy wynik?
    Wadliwy test. Beta to jest pewnik. Być może zdarzają się sytuacje, w których następuje pomyłka wiec dlatego powtórz betę 14 dni po domniemanej owulacji.

    2017.05 - rozpoczęcie starań
    2019.05 - HSG ✅
    2019.06 - 👼🏻
    2019.10 - IUI ✅
    2020.06 - 👶🏼
    2021.11 - 2022.01 - 3 IUI ❌
    2022.04 - HSG ✅
    2022.05 - 4 IUI ❌
    2022.06 - ❓
    👩🏻
    📍 PCOS - brak owulacji, AMH 6 - Aromek + Menopur + Eutrig/Gonapeptyl daily 💉💊
    📍 Hashimoto, niedoczynność - Letrox 125 💊
    📍 PAI- 1 homo - Acard 150 💊 Heparyna ⏸💉
    📍 Anemia
    👨🏼
    📍 Hormony ✅
    📍 Morfologia 2-3% , leukocytospermia, złe upłynnienie - Clo 💊 TenFertilOn 💊
  • karola Autorytet
    Postów: 1019 969

    Wysłany: 1 maja 2022, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga2319 wrote:
    Witam,
    Wracam tu 3 raz, po 6 latach :)
    Mam problem z testami, co nie ukrywam jest kłopotliwe chociażby że względu na leki, które przyjmuję. Lekarz po weekendzie.

    Testy paskowe wychodzą pozytywnie. Pierwszy zrobiłam około 8-10dnia PO. Wyszedł blady ale na plus. Poszłam od razu na betę, która wyszła na poziomie zerowym. Poniżej 0,1.
    Stwierdziłam że test musiał być wadliwy, ale nie dawało mi to spokoju i zrobiłam jeszcze 3, 2 w dniu kolejnym i 1 dzisiaj, wszystkie pozytywne, a kreska ciemnieje. Dodam, że wszystko się zgrywa w czasie i z objawami: brak miesiączki, częstomocz, ogromna senność i zmęczenie no i wyglądam jak zombie :p dzisiaj też powtórzyłam betę, na której wynik czekam.
    Czy ktoś miał taką sytuację? Czy jest możliwość błędu w laboratorium?
    Pomijając ciekawość i potrzebę wiedzy że względu na leki chodzi też o to, co może powodować ewentualnie falyszy wynik?


    A nie bierzesz zastrzyków na pęknięcie pęcherzyków (Ovitrelle, Pregnyl)?

    Starania o pierwsze dziecko od lutego 2021
    Listopad '21 ciąża biochemiczna 💔

    Listopad 2022- nasza córeczka już z nami ❤️

    age.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ