X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Beta z krwi
Odpowiedz

Beta z krwi

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Bebetka93 Autorytet
    Postów: 2848 1737

    Wysłany: 23 grudnia 2020, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, interesuje mnie jak wygląda sprawa z wynikiem bety z krwi- kiedy faktycznie jej poziom podnosi się do poziomu powyżej 5. Wczoraj zrobiłam wynik (myślałam, że będzie niespodzianka na święta dla męża) w 22dc (owulacja prawdopodobnie 11/12dc + miałam wizytę kontrolną u gina przed owulacja i wyglądało na to, że będę miała ją w dwóch jajnikach) a beta wyszła mniej niż 1.1.. Mój cykl trwa ok 25-26 dni. Zastanawiam się, czy jest jakaś szansa, że jednak @ nie przyjdzie w terminie (a ma przyjść 25 albo 26 grudnia).

    * starania od 10.2020
    * pozytywny test ciążowy 01.2021
    * ciąża obumarła, zabieg łyżeczkowania 03.2021

    *24.04.2021 II !
    *11.05.2021 mamy serduszko <3

    8p3ogywll1r5jmhn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2020, 23:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pamietam, ze jak zrobiłam betę kilka dni przed miesiączka to miałam 2,14 i później okazało się, ze jestem w ciąży. Także za wczesnie moim zdaniem beta jeszcze zrobiona żeby było na 100 procent pewność. Trzymam kciuki!

  • Bebetka93 Autorytet
    Postów: 2848 1737

    Wysłany: 23 grudnia 2020, 23:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję ☺️ Nie pozostało mi nic innego jak tylko czekać. My dopiero zaczynamy naszą drogę i bardzo liczę na to, że nie będzie ona zbyt długa i wyboista..

    Demonique86 lubi tę wiadomość

    * starania od 10.2020
    * pozytywny test ciążowy 01.2021
    * ciąża obumarła, zabieg łyżeczkowania 03.2021

    *24.04.2021 II !
    *11.05.2021 mamy serduszko <3

    8p3ogywll1r5jmhn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 grudnia 2020, 00:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma za co! Bardzo mocno trzymam kciuki! 💜😊👍

    My się staraliśmy tylko jeden cykl. Udało się za pierwszym razem ale pod koniec 7 tyg okazało się, ze to puste jajo płodowe.

    Znowu się staramy i również czekam na test. Dni się dluuuuuza..... ale cóż zrobić? Cierpliwość, cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość! 😊

  • Bebetka93 Autorytet
    Postów: 2848 1737

    Wysłany: 24 grudnia 2020, 06:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam za Was kciuki ☺️

    Daj znać, czy Wam się udało ☺️

    * starania od 10.2020
    * pozytywny test ciążowy 01.2021
    * ciąża obumarła, zabieg łyżeczkowania 03.2021

    *24.04.2021 II !
    *11.05.2021 mamy serduszko <3

    8p3ogywll1r5jmhn.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ