X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie BLADZIOCHY CZY ZWIDY???
Odpowiedz

BLADZIOCHY CZY ZWIDY???

Oceń ten wątek:
  • nika78 Debiutantka
    Postów: 6 3

    Wysłany: 14 września 2016, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Wynik testu sprawdza się do 3 minut, później mogą wynik jest przekłamany.
    tak , wiem , ale moja intuicja podpowiada...ach poczekam do niedzieli :(

    Hope 🌺 lubi tę wiadomość

  • Jacqueline Autorytet
    Postów: 5448 4182

    Wysłany: 14 września 2016, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie np. na testach PINK płytkowych po czasie zawsze wychodzi druga kreska ;) Jak byłam w ciąży to w regulaminowym czasie przy becie raptem 40 następnego dnia pokazał się wyraźny cień ;)

    Dlatego jeśli w ciągu 5-7 minut nie ma nawet cienia test najlepiej zakopać głęboko albo spalić :P

    12.12.2017 - jestem :D Izabela, 55cm i 4450g :)
    Córcia Aleksandra 02.2011 - 57cm i 4250g :)
    Aniołek 10 tc (*) 03.08.2015
    Aniołek 9tc (*) 03.03.2016
    Aniołek 5tc (*) 06.05.2016
    Aniołek 10 tc (*) 15.07.2016
  • karola_aa Autorytet
    Postów: 961 349

    Wysłany: 15 września 2016, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nika78 wrote:
    Dzis zrobilam test, negatyw po 3 minutach. Poszedl do kosza,ale cos mnie tkneło i teraz go wyjelam z kosza, jest blada druga kreska.....co to ma znaczyc ????
    Moja sytuacja z zeszłego tygodnia.
    We wtorek test -negatywny. W środę dojrzałam gruga ledwo widoczną kreskę
    W środe test- negatywny , w czwartek na teście druga blada kreska.
    W czwartek test - negatywny po 4 godzinach druga blada kreska. Tłumaczyłam sobie, że to reakcja chemiczna, ale zastanawiało mnie to że tak się stało na 3 różnych testach i NIGDY wcześniej na żadnym teście nawet po kilkuch dniach nie pojawiały się kreski.

    W piątek test o czułości 10 od razu druga blada kreska :) Okresu do dzisiaj nie ma a beta potwierdziła wczesną ciążę ;)

    Pambi lubi tę wiadomość

    Nikola 20.07.15
    Aniołek [*] 20.10.2016 10t :(
    2cs pp -> 02.02.17 II kreski na teście ! :)
    f2w3rjjg05zcjrzl.png
  • nika78 Debiutantka
    Postów: 6 3

    Wysłany: 15 września 2016, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karola_aa wrote:
    Moja sytuacja z zeszłego tygodnia.
    We wtorek test -negatywny. W środę dojrzałam gruga ledwo widoczną kreskę
    W środe test- negatywny , w czwartek na teście druga blada kreska.
    W czwartek test - negatywny po 4 godzinach druga blada kreska. Tłumaczyłam sobie, że to reakcja chemiczna, ale zastanawiało mnie to że tak się stało na 3 różnych testach i NIGDY wcześniej na żadnym teście nawet po kilkuch dniach nie pojawiały się kreski.

    W piątek test o czułości 10 od razu druga blada kreska :) Okresu do dzisiaj nie ma a beta potwierdziła wczesną ciążę ;)
    Dzis po 5 minutach wyszedł bladzioch straszny, cienka kreseczks...nie nastawiam sie w ndz.ma byc małpa, trzeba czekac

  • Coccolina Ekspertka
    Postów: 182 65

    Wysłany: 22 września 2016, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, co myślicie o moim teście? Dzisiaj rano sikany, najpierw zaskoczenie bo blada druga kreska, a jak wróciłam do domu po paru godzinach test wysechł i wygląda jeszcze dziwniej. Co wy na to?
    Poniżej test z którego nawet się zaczęłam cieszyć .

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/5f78f1ea0446.jpg

    A tak wygląda teraz .

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/0a984cade28b.jpg

    No w życiu już dużo testów wysikałam, ale ten jest najdziwniejszy! Już więcej takich nie kupię, test to Amil ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2016, 14:22

    85993e3kq2qy7eit.png
    f2wl3e5ey3ftig7q.png
  • Viola999 Autorytet
    Postów: 3152 2673

    Wysłany: 22 września 2016, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja osobiście bym sie nie nakrecała niestety bo jednak wygląda na wyschnięcie...

  • Coccolina Ekspertka
    Postów: 182 65

    Wysłany: 22 września 2016, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cóż, wiem, że druga kreska tam była. Jutro zrobię inny i zobaczę co wyjdzie. Jutro termin @, powinien już być wiarygodny.

    85993e3kq2qy7eit.png
    f2wl3e5ey3ftig7q.png
  • tutusia Autorytet
    Postów: 496 178

    Wysłany: 22 września 2016, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kreska w czasie byla wyraznie widoczna i test dobrze wygladal, wiec dla mnie to mozesz sie cieszyc :) wysechl dziwnie, ale przeciez po czasie sie nie patrzy na testy :P moje pozytywy tez dziwnie wysychaly, jakby do polowy zalane, ale okresu juz 2 dzien nie ma, a ja czuje, ze jestem w ciazy :)
    Niesmialo gratuluje :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2016, 15:26

    f2w3flw1wyt7w9l7.png
  • Coccolina Ekspertka
    Postów: 182 65

    Wysłany: 22 września 2016, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też coś tak czuję, na objawy jeszcze za wcześnie, ale nie czuję jakbym miała okres dostać. Tak dziwnie brzuch kłuje, jajniki szarpią, wczoraj jakiś nerwoból w udzie ... Doświadczenie jakieś tam mam, jeden synek już jest :) Mam nadzieję, że się nie mylę. Jutro rano napiszę co wyszło ;) Testy robię już od kilku dni ( niepotrzebnie tyyle kupiłam ) ... W sumie to na każdym coś tam wychodzi, jeszcze nigdy tak nie miałam ... Pierwsze jakie robiłam to Pepino czułość 10, na każdym o czasie była bardzo blada nieśmiała kreska, która po pół godziny do godziny znikała ... i tak na czterech testach ! No i tak robię do skutku w sumie :) Hahaha No i dzisiaj ten nieszczęsny Amil ... Zobaczymy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2016, 16:24

    85993e3kq2qy7eit.png
    f2wl3e5ey3ftig7q.png
  • tutusia Autorytet
    Postów: 496 178

    Wysłany: 22 września 2016, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To trzymam kciuki za dobre wiesci jutro :)

    f2w3flw1wyt7w9l7.png
  • justa. Autorytet
    Postów: 785 651

    Wysłany: 22 września 2016, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coccolina wrote:
    Dziewczyny, co myślicie o moim teście? Dzisiaj rano sikany, najpierw zaskoczenie bo blada druga kreska, a jak wróciłam do domu po paru godzinach test wysechł i wygląda jeszcze dziwniej. Co wy na to?
    Poniżej test z którego nawet się zaczęłam cieszyć .

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/5f78f1ea0446.jpg

    A tak wygląda teraz .

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/0a984cade28b.jpg

    No w życiu już dużo testów wysikałam, ale ten jest najdziwniejszy! Już więcej takich nie kupię, test to Amil ...
    Ja ostatanio teże miałam taką białą kreskę w miejscu kreski testowej. Dzień po zrobieniu testu niestety dostałam okres.
    Moim zdaniem kreska testowa musi być przynajmniej trochę różowa, a nie biała.

    ex2bx1hpg9qyhku2.png
  • Misia21 Debiutantka
    Postów: 9 3

    Wysłany: 22 września 2016, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pomóżcie bo już sama nie wiem co o tym sądzić... wczoraj wykonałam dwa testy ciążowe jeden z porannego moczu drugi wieczorem, dzisiaj powtórzyłam to samo i te z porannego moczu wydają się być pozytywne jednak te z popołudniowego testowania maja tylko kreseczki bladziochy poniżej wklejam zdjęcia . Staramy się z mężem o ciąże od 9 miesięcy dzisiaj jest mój 12dp i do okresu 3 dni .

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/12eca4d107d7.jpg
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/514520701cf1.jpg
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/f2865ab6cdef.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2016, 18:12

  • Coccolina Ekspertka
    Postów: 182 65

    Wysłany: 22 września 2016, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia21 myślę, że możecie pomału zacząć się cieszyć, ale do pełnej radości to poczekajcie jeszcze do terminu @ ;)

    85993e3kq2qy7eit.png
    f2wl3e5ey3ftig7q.png
  • Coccolina Ekspertka
    Postów: 182 65

    Wysłany: 22 września 2016, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słuchajcie, jeszcze takie zdjęcie testu mam, chyba lepiej widać.


    b1c1b1d0d24013c7med.jpg[/URL]

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2016, 18:35

    85993e3kq2qy7eit.png
    f2wl3e5ey3ftig7q.png
  • Misia21 Debiutantka
    Postów: 9 3

    Wysłany: 22 września 2016, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coccolina wrote:
    Słuchajcie, jeszcze takie zdjęcie testu mam, chyba lepiej widać.

    https://zapodaj.net/e23bf7d11c09a.jpg.html


    Widzę bladzioszka !! ❤️ Mam nadzieje, że nasze bladziochy będą mocnymi fasoleczkami

  • Coccolina Ekspertka
    Postów: 182 65

    Wysłany: 22 września 2016, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia21 kiedy znowu sikasz? :)

    85993e3kq2qy7eit.png
    f2wl3e5ey3ftig7q.png
  • Misia21 Debiutantka
    Postów: 9 3

    Wysłany: 22 września 2016, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro z samego rana !!

  • Coccolina Ekspertka
    Postów: 182 65

    Wysłany: 22 września 2016, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też, to jutro się aktualizujemy z bladziochami, chociaż twoje są trochę lepsze niż moje ;) Kurczę, mogli by wymyślić takie urządzenie jak glukometr co? Kropla krwi z paluszka i liczy ile jest hcg! :) :) :)

    85993e3kq2qy7eit.png
    f2wl3e5ey3ftig7q.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2016, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coccolina wrote:
    Kurczę, mogli by wymyślić takie urządzenie jak glukometr co? Kropla krwi z paluszka i liczy ile jest hcg! :) :) :)

    Glukometru też kiedyś nie było :D Projektuj, patentuj, te sprawy ;)


  • Misia21 Debiutantka
    Postów: 9 3

    Wysłany: 22 września 2016, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wtedy miałybyśmy chyba za dobrze :) ale tak jak koleżanka wyżej popieram, że zawsze możesz coś wymslic i opatentować :) haha

‹‹ 11 12 13 14 15 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ