X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie BLADZIOCHY CZY ZWIDY???
Odpowiedz

BLADZIOCHY CZY ZWIDY???

Oceń ten wątek:
  • Jula😍🥰 Autorytet
    Postów: 496 126

    Wysłany: 6 kwietnia 2021, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziuchna93 wrote:
    Oby ten był jakiś normalny 😊
    No czekam az skonczy urlop i robie termin

    Madziuchna93 lubi tę wiadomość

  • Madziuchna93 Przyjaciółka
    Postów: 87 25

    Wysłany: 6 kwietnia 2021, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jula😍🥰 wrote:
    No czekam az skonczy urlop i robie termin
    ✊🤞🍀

  • Maybe Ekspertka
    Postów: 192 198

    Wysłany: 7 kwietnia 2021, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny:) doradźcie proszę co o tym myśleć, bo już dziś totalnie zwariowałam. 14.03 to data kiedy się przytulaliśmy i to był 18 dc, które ostatnio mocno mi się rozjechaly, przyjęłam że to nic nie da - cykl stracony. 30.03 miałam brązowe plamienie, 31.03 dostałam @- tak sądziłam, bóle menstruacyjne, okres krótszy (3 dni) i mniej obfity. Dziś mam 8dc i nagle zaczęłam lekko plamić za namową mojego I. zrobiłam test ciążowy i wyszło coś takiego...test zrobiony przed chwilą z wieczornego siku.
    No i teraz już zwariowałam, czy tam coś widać? Co mam o tym sądzić?
    https://naforum.zapodaj.net/be17ae06add8.jpg.html
    Z góry dziękuję 🙂

    Oczywiście dzidziuś to moje marzenie, od lat Was podczytuję, dziś odważyłan się napisać 🙂

    1474079d64.png
    15.01.22 - ⏸
    31.01- mamy 0.58cm Człowieka🥰🥰🥰❤❤❤
    21.03 - prenatalne
    09.05- zdrowa Dziewczynka💕Ania💕


    04.2021 - cb😪
    12.2021 - cb😪
  • Jula😍🥰 Autorytet
    Postów: 496 126

    Wysłany: 7 kwietnia 2021, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maybe wrote:
    Hej Dziewczyny:) doradźcie proszę co o tym myśleć, bo już dziś totalnie zwariowałam. 14.03 to data kiedy się przytulaliśmy i to był 18 dc, które ostatnio mocno mi się rozjechaly, przyjęłam że to nic nie da - cykl stracony. 30.03 miałam brązowe plamienie, 31.03 dostałam @- tak sądziłam, bóle menstruacyjne, okres krótszy (3 dni) i mniej obfity. Dziś mam 8dc i nagle zaczęłam lekko plamić za namową mojego I. zrobiłam test ciążowy i wyszło coś takiego...test zrobiony przed chwilą z wieczornego siku.
    No i teraz już zwariowałam, czy tam coś widać? Co mam o tym sądzić?
    https://naforum.zapodaj.net/be17ae06add8.jpg.html
    Z góry dziękuję 🙂

    Oczywiście dzidziuś to moje marzenie, od lat Was podczytuję, dziś odważyłan się napisać 🙂
    Widac . Gratuluje . 😍

    Maybe lubi tę wiadomość

  • Maybe Ekspertka
    Postów: 192 198

    Wysłany: 7 kwietnia 2021, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jula, dziękuję za ekspresową odpowiedź❤ mam nadzieję, że to się sprawdzi🙂 nie chcę się jeszcze nakręcać, powtórzę test rano i zobaczymy co dalej...🙂martwię się, że taki cień po takim czasie to może być prima apprilisowy żart od losu...

    1474079d64.png
    15.01.22 - ⏸
    31.01- mamy 0.58cm Człowieka🥰🥰🥰❤❤❤
    21.03 - prenatalne
    09.05- zdrowa Dziewczynka💕Ania💕


    04.2021 - cb😪
    12.2021 - cb😪
  • Madziuchna93 Przyjaciółka
    Postów: 87 25

    Wysłany: 8 kwietnia 2021, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maybe wrote:
    Hej Dziewczyny:) doradźcie proszę co o tym myśleć, bo już dziś totalnie zwariowałam. 14.03 to data kiedy się przytulaliśmy i to był 18 dc, które ostatnio mocno mi się rozjechaly, przyjęłam że to nic nie da - cykl stracony. 30.03 miałam brązowe plamienie, 31.03 dostałam @- tak sądziłam, bóle menstruacyjne, okres krótszy (3 dni) i mniej obfity. Dziś mam 8dc i nagle zaczęłam lekko plamić za namową mojego I. zrobiłam test ciążowy i wyszło coś takiego...test zrobiony przed chwilą z wieczornego siku.
    No i teraz już zwariowałam, czy tam coś widać? Co mam o tym sądzić?
    https://naforum.zapodaj.net/be17ae06add8.jpg.html
    Z góry dziękuję 🙂

    Oczywiście dzidziuś to moje marzenie, od lat Was podczytuję, dziś odważyłan się napisać 🙂
    Witaj Maybe 😊 oczywiście widac tam cien 😁 gratuluję, oby to była fasolka 🍀 myślę, że jak najszybciej powinnaś umówić się na wizytę, Z racji tego, ze miałaś krwawienie ( wbrew różnym opiniom, krwawienie implantacyjne nie jest rzeczą do końca normalna), krwawienie różni się od plamienia. Druga rzecz, że na takim etapie kreseczka jest tak jasniutka, a trzecią rzecz, że znów plamisz. Nie zwlekaj z wizytą. Jak tam dzisiejsze testowanie? Trzymam kciuki ✊🤞🤗

  • Alutka128 Autorytet
    Postów: 2739 2300

    Wysłany: 8 kwietnia 2021, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maybe wrote:
    Hej Dziewczyny:) doradźcie proszę co o tym myśleć, bo już dziś totalnie zwariowałam. 14.03 to data kiedy się przytulaliśmy i to był 18 dc, które ostatnio mocno mi się rozjechaly, przyjęłam że to nic nie da - cykl stracony. 30.03 miałam brązowe plamienie, 31.03 dostałam @- tak sądziłam, bóle menstruacyjne, okres krótszy (3 dni) i mniej obfity. Dziś mam 8dc i nagle zaczęłam lekko plamić za namową mojego I. zrobiłam test ciążowy i wyszło coś takiego...test zrobiony przed chwilą z wieczornego siku.
    No i teraz już zwariowałam, czy tam coś widać? Co mam o tym sądzić?
    https://naforum.zapodaj.net/be17ae06add8.jpg.html
    Z góry dziękuję 🙂

    Oczywiście dzidziuś to moje marzenie, od lat Was podczytuję, dziś odważyłan się napisać 🙂

    Kreskę widać, ale ja bym może od razu nie leciała do Lekarza, powtórz test lub idz na betę, bo może być taka kreska słabiutka po okresie jak byla ciąża biochemiczna czego oczywiście nie życzę :) powtórz test jutro z rana jak będzie ciemniejsza to jest ok i wtedy do lekarza:)

    qb3c2n0aaonxly0p.png
  • Madziuchna93 Przyjaciółka
    Postów: 87 25

    Wysłany: 8 kwietnia 2021, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alutka128 wrote:
    Kreskę widać, ale ja bym może od razu nie leciała do Lekarza, powtórz test lub idz na betę, bo może być taka kreska słabiutka po okresie jak byla ciąża biochemiczna czego oczywiście nie życzę :) powtórz test jutro z rana jak będzie ciemniejsza to jest ok i wtedy do lekarza:)
    Alutka, oczywiście masz rację, może tak być. 👍 Sama tydzień temu mialam cien na tescie, a dzisiaj mam końcówkę okresu. Ale ☝nawet jeżeli to ciaza biochemiczna, to warto o tym wiedzieć, mimo nieprzyjemności dla niedoszłej mamy. I niech lekarz wie, że takie rzeczy u danej pacjentki się dzieja.

  • Alutka128 Autorytet
    Postów: 2739 2300

    Wysłany: 8 kwietnia 2021, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziuchna93 wrote:
    Alutka, oczywiście masz rację, może tak być. 👍 Sama tydzień temu mialam cien na tescie, a dzisiaj mam końcówkę okresu. Ale ☝nawet jeżeli to ciaza biochemiczna, to warto o tym wiedzieć, mimo nieprzyjemności dla niedoszłej mamy. I niech lekarz wie, że takie rzeczy u danej pacjentki się dzieja.

    Tylko że lekarz nie zauważy ciąży biochemicznej w badaniu.... Najlepiej beta, później przyrost :)

    Madziuchna93 lubi tę wiadomość

    qb3c2n0aaonxly0p.png
  • Maybe Ekspertka
    Postów: 192 198

    Wysłany: 8 kwietnia 2021, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny, noc przyniosła mi trochę uspokojenia...siknęlam rano na test i stwierdziłam, że nie mam siły się głowić tym bardziej, że pobolewa mnie brzuch 😕byłam ne becie, wyniki wieczorem. Wrzucam Wam zdjęcie z rana, a po becie nie mogłam się powstrzymać i kupiłam jeszcze test super czuły😜😜😜no i tu wynik na drugim zdjęciu🙂 Teraz czekam na wynik bety, zaciskam✊✊✊za siebie i za Was🤩
    https://naforum.zapodaj.net/2ada73dc5406.jpg.html

    https://naforum.zapodaj.net/c950b74d3fc1.jpg.html

    Hania123 lubi tę wiadomość

    1474079d64.png
    15.01.22 - ⏸
    31.01- mamy 0.58cm Człowieka🥰🥰🥰❤❤❤
    21.03 - prenatalne
    09.05- zdrowa Dziewczynka💕Ania💕


    04.2021 - cb😪
    12.2021 - cb😪
  • Alutka128 Autorytet
    Postów: 2739 2300

    Wysłany: 8 kwietnia 2021, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maybe wrote:
    Hej Dziewczyny, noc przyniosła mi trochę uspokojenia...siknęlam rano na test i stwierdziłam, że nie mam siły się głowić tym bardziej, że pobolewa mnie brzuch 😕byłam ne becie, wyniki wieczorem. Wrzucam Wam zdjęcie z rana, a po becie nie mogłam się powstrzymać i kupiłam jeszcze test super czuły😜😜😜no i tu wynik na drugim zdjęciu🙂 Teraz czekam na wynik bety, zaciskam✊✊✊za siebie i za Was🤩
    https://naforum.zapodaj.net/2ada73dc5406.jpg.html

    https://naforum.zapodaj.net/c950b74d3fc1.jpg.html

    Wyglądaja obiecująco te testy :) daj znać jak beta, i koniecznie powtórz ja za dwa dni :)

    qb3c2n0aaonxly0p.png
  • Madziuchna93 Przyjaciółka
    Postów: 87 25

    Wysłany: 8 kwietnia 2021, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maybe wrote:
    Hej Dziewczyny, noc przyniosła mi trochę uspokojenia...siknęlam rano na test i stwierdziłam, że nie mam siły się głowić tym bardziej, że pobolewa mnie brzuch 😕byłam ne becie, wyniki wieczorem. Wrzucam Wam zdjęcie z rana, a po becie nie mogłam się powstrzymać i kupiłam jeszcze test super czuły😜😜😜no i tu wynik na drugim zdjęciu🙂 Teraz czekam na wynik bety, zaciskam✊✊✊za siebie i za Was🤩
    https://naforum.zapodaj.net/2ada73dc5406.jpg.html

    https://naforum.zapodaj.net/c950b74d3fc1.jpg.html
    No ten czuły stanowczo lepiej 😉 tak jak pisze Alutka, koniecznie powtórka za dwa dni z bety. Trzymam kciuki 🍀

  • Maybe Ekspertka
    Postów: 192 198

    Wysłany: 8 kwietnia 2021, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odebrałam wyniki beta 93.1...nie znam się, całą wiedzę jaką mam to z tego forum...ale wnioskuję, że biorąc pod uwagę że jedyny termin kiedy mogło coś się udać to 14.03 , kiedy owulacja to ja nie wiem w tamtym cyklu+ do tego krwawienie to chyba nie jest dobrze...😕😕😕

    1474079d64.png
    15.01.22 - ⏸
    31.01- mamy 0.58cm Człowieka🥰🥰🥰❤❤❤
    21.03 - prenatalne
    09.05- zdrowa Dziewczynka💕Ania💕


    04.2021 - cb😪
    12.2021 - cb😪
  • Alutka128 Autorytet
    Postów: 2739 2300

    Wysłany: 8 kwietnia 2021, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maybe wrote:
    Odebrałam wyniki beta 93.1...nie znam się, całą wiedzę jaką mam to z tego forum...ale wnioskuję, że biorąc pod uwagę że jedyny termin kiedy mogło coś się udać to 14.03 , kiedy owulacja to ja nie wiem w tamtym cyklu+ do tego krwawienie to chyba nie jest dobrze...😕😕😕

    Beta wskazuje na ciążę, gratuluję ❤️ teraz zrób przyrost za dwa dni :)

    qb3c2n0aaonxly0p.png
  • Alutka128 Autorytet
    Postów: 2739 2300

    Wysłany: 8 kwietnia 2021, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maybe wrote:
    Odebrałam wyniki beta 93.1...nie znam się, całą wiedzę jaką mam to z tego forum...ale wnioskuję, że biorąc pod uwagę że jedyny termin kiedy mogło coś się udać to 14.03 , kiedy owulacja to ja nie wiem w tamtym cyklu+ do tego krwawienie to chyba nie jest dobrze...😕😕😕

    A po 14.03 nie uprawialiscie seksu?

    qb3c2n0aaonxly0p.png
  • Maybe Ekspertka
    Postów: 192 198

    Wysłany: 8 kwietnia 2021, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alutka128 wrote:
    A po 14.03 nie uprawialiscie seksu?

    Uprawialiśmy, ale każdy był bez finalizacji, dlatego zakładam że tylko ten 14.03 wchodzi w grę.

    Postaram się jutro umówić na wizytę , w sobotę powtórzę bete- na razie boję się cieszyć , mam straszny mętlik w głowie, ciągle ciągnie mnie brzuch i po załatwieniu mam odrobinę krwi na papierze.. ..teraz czas na trening cierpliwości✊✊✊

    1474079d64.png
    15.01.22 - ⏸
    31.01- mamy 0.58cm Człowieka🥰🥰🥰❤❤❤
    21.03 - prenatalne
    09.05- zdrowa Dziewczynka💕Ania💕


    04.2021 - cb😪
    12.2021 - cb😪
  • Madziuchna93 Przyjaciółka
    Postów: 87 25

    Wysłany: 8 kwietnia 2021, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maybe wrote:
    Uprawialiśmy, ale każdy był bez finalizacji, dlatego zakładam że tylko ten 14.03 wchodzi w grę.

    Postaram się jutro umówić na wizytę , w sobotę powtórzę bete- na razie boję się cieszyć , mam straszny mętlik w głowie, ciągle ciągnie mnie brzuch i po załatwieniu mam odrobinę krwi na papierze.. ..teraz czas na trening cierpliwości✊✊✊
    Super, że beta wskazuje na ciaze 😊 oby przyrost był prawidłowy 🤗🤗

  • Madziuchna93 Przyjaciółka
    Postów: 87 25

    Wysłany: 10 kwietnia 2021, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maybe wrote:
    Odebrałam wyniki beta 93.1...nie znam się, całą wiedzę jaką mam to z tego forum...ale wnioskuję, że biorąc pod uwagę że jedyny termin kiedy mogło coś się udać to 14.03 , kiedy owulacja to ja nie wiem w tamtym cyklu+ do tego krwawienie to chyba nie jest dobrze...😕😕😕
    Maybe, robilas dziś powtórkę z bety? Daj znać jak wyniki 🤗🍀

  • Maybe Ekspertka
    Postów: 192 198

    Wysłany: 10 kwietnia 2021, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziuchna93 wrote:
    Maybe, robilas dziś powtórkę z bety? Daj znać jak wyniki 🤗🍀

    Medziuchna, czekam na wynik ale nie liczę na wiele...byłam wczoraj u lekarki, z cykli nic się nie zgadza, w marcu przechorowałam covid i lekarka powiedziała, że obserwuje się tendencje, że korona bardzo rozregulowuje cykl. Oczywiście na badaniu nic nie było, dostałam duphastan i zalecenie sprawdzenia przyrostu. Siknęłam na test innej firmy, kreska bardzo słaba...więc czekam dalej na wynik.
    Niech się dzieję co chce...natura wie najlepiej, co robić.

    1474079d64.png
    15.01.22 - ⏸
    31.01- mamy 0.58cm Człowieka🥰🥰🥰❤❤❤
    21.03 - prenatalne
    09.05- zdrowa Dziewczynka💕Ania💕


    04.2021 - cb😪
    12.2021 - cb😪
  • Jula😍🥰 Autorytet
    Postów: 496 126

    Wysłany: 10 kwietnia 2021, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maybe wrote:
    Medziuchna, czekam na wynik ale nie liczę na wiele...byłam wczoraj u lekarki, z cykli nic się nie zgadza, w marcu przechorowałam covid i lekarka powiedziała, że obserwuje się tendencje, że korona bardzo rozregulowuje cykl. Oczywiście na badaniu nic nie było, dostałam duphastan i zalecenie sprawdzenia przyrostu. Siknęłam na test innej firmy, kreska bardzo słaba...więc czekam dalej na wynik.
    Niech się dzieję co chce...natura wie najlepiej, co robić.
    Trzymam kciuki kochana

‹‹ 168 169 170 171 172 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ