Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie BLADZIOCHY CZY ZWIDY???
Odpowiedz

BLADZIOCHY CZY ZWIDY???

Oceń ten wątek:
  • Aga.f Autorytet
    Postów: 878 257

    Wysłany: 30 października 2022, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joannella wrote:
    Na clear blue digital wynik pregnant 1-2 tygodnie, a zwykły test słaba bladziutka kreska (wykonywany jeden dzień po clear blue) dołączam zdjęcie

    https://zapodaj.net/3f65ee990e45c.jpg.html

    Co myślicie?
    Ciaza jak nic, gratuluję 😊

    Joannella, Wera1988 lubią tę wiadomość

    💃1994
    🕺1991

    👶2020

    Drugie luźne starania o 👶 od 2023
    06.23 - biochem💔
    08.23 -biochem 💔

    Starania na poważnie od 09.2024
    23.06.25 - II kreski 😊
    07.10.25 - 17+4 🪽💔

    Cykle nieregularne, cykle bezowulacyjne, monitoringi, podejrzenie PCO,

    •Progesteron 8dpo - 14,300ng/ml
    • 03.2025 - AMH 1,63ng/ml
  • Karloina Autorytet
    Postów: 2096 813

    Wysłany: 31 października 2022, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joannella wydaje mi się że jesteś we wczesnej ciąży stąd ta delikatne kreska, z dnia na dzień będzie coraz mocniejsza( chociaż znam kobiety które miały bladziutkie krechy mimo 9 tyg ciąży a teraz ich dzieci mają rok)😁😊 może Beta?

    Joannella lubi tę wiadomość

    25.👩
    29.👱‍♂️
    Tadzio/SN/3960 Grudniowy chłopiec 👨‍🦰
    Starania o drugie marzenie/ lipiec 2023 🙏
    Styczeń 2024 - pozytywny test ciążowy ⏸️
    6.02 - mamy pęcherzyk 🙊
    14.02- jest serduszko ❤️
    21.02- 1 cm małego człowieka ❤️
    3.04- 13+4/ 7,21 cm 👶🏻
  • Alijan Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 31 października 2022, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej, by nie zaczynac tak bez przedstawienia to powiem wam, ze staram sie prawie rowne dwa lata, po pol roku bylam w ciazy i poronilam w 13 tyg. W czerwcu tego roku biochem. Przychodze po poradę. Chodzi o wadliwość testów pink. Przez to, że on wykrył moja 1 ciążę robię je notorycznie, a innym nie ufam mimo,,e to pink parę razy spowodował nadzieję przed @. Czy ta kreska jest ciążowa wg was? Zaznaczam, że pojawiła się po czasie i przycisnęłam pasek palcem, nie wiem czy to ma znaczenie... tak bardzo bym chciała by to było to bo jak nie to w przyszłym cyklu zaczynam stymulacja, pierwszą. Trochę mnie to przeraża, boję się o rezerwę i mam totalny mętlik w głowie.

    https://zapodaj.net/9d7573f44fe6b.jpg.html

  • Biedronka@ Autorytet
    Postów: 911 1864

    Wysłany: 1 listopada 2022, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alijan wrote:
    Ej, by nie zaczynac tak bez przedstawienia to powiem wam, ze staram sie prawie rowne dwa lata, po pol roku bylam w ciazy i poronilam w 13 tyg. W czerwcu tego roku biochem. Przychodze po poradę. Chodzi o wadliwość testów pink. Przez to, że on wykrył moja 1 ciążę robię je notorycznie, a innym nie ufam mimo,,e to pink parę razy spowodował nadzieję przed @. Czy ta kreska jest ciążowa wg was? Zaznaczam, że pojawiła się po czasie i przycisnęłam pasek palcem, nie wiem czy to ma znaczenie... tak bardzo bym chciała by to było to bo jak nie to w przyszłym cyklu zaczynam stymulacja, pierwszą. Trochę mnie to przeraża, boję się o rezerwę i mam totalny mętlik w głowie.

    https://zapodaj.net/9d7573f44fe6b.jpg.html

    Wygląda na kreskę fabryczną albo błąd testu. Lepiej powtórzyć z porannego moczu jeszcze raz lub zrobić betę dla pewności.

    👸 &🤴 &🧒&👶

    age.png
  • Alijan Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 1 listopada 2022, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedronka@ wrote:
    Wygląda na kreskę fabryczną albo błąd testu. Lepiej powtórzyć z porannego moczu jeszcze raz lub zrobić betę dla pewności.


    Fabryczna. Dziś robiony innej firmy, czyta biel. Szkoda, że wychodzi ona różowa, zawsze to daje nadzieję. Muszę w końcu pozbyć się sentymentu do pinków

  • Wera1988 Koleżanka
    Postów: 57 39

    Wysłany: 3 listopada 2022, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga.f wrote:
    Ciaza jak nic, gratuluję 😊
    Jak tam Twoja kreseczka?:))

    Dominik 👦11.08.2010
    Nikola🧒12.12.2016
    Pusty pecherzyk 1.12.2021
    Miedzyszasie biochem
    Kropek 31.12.22♥️
    27.01.23 beta 21 prog 21
    30.01.23. Beta 120 prog 17
    1.02.23 beta 254,4 prog 16
    3.02.23 beta 732,2 prog 29


    Leki pregna 1 ,luteina 2x100 ,magnez ,euthyrox 1/2 75
  • Aga.f Autorytet
    Postów: 878 257

    Wysłany: 3 listopada 2022, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wera1988 wrote:
    Jak tam Twoja kreseczka?:))
    Niestety, ale nie tym razem. Chyba jakiś felerny test znowu mi się trafił...

    💃1994
    🕺1991

    👶2020

    Drugie luźne starania o 👶 od 2023
    06.23 - biochem💔
    08.23 -biochem 💔

    Starania na poważnie od 09.2024
    23.06.25 - II kreski 😊
    07.10.25 - 17+4 🪽💔

    Cykle nieregularne, cykle bezowulacyjne, monitoringi, podejrzenie PCO,

    •Progesteron 8dpo - 14,300ng/ml
    • 03.2025 - AMH 1,63ng/ml
  • Kamsi Autorytet
    Postów: 729 981

    Wysłany: 3 listopada 2022, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, macie doświadczenie z pepino piaskowymi? Tam na każdym się jakiś cień pokazuje?

    👱🏻‍♀️27
    🧑🏻‍🦱29
    👧🏼 8.09.2020
    🍀 12.03.2024
    preg.png
  • Karola :) Autorytet
    Postów: 3021 2347

    Wysłany: 3 listopada 2022, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robilam pepino i żadnych cieni nie miałam:) pokaż test

    age.png

    10.2020r - początek starań o rodzeństwo 🤞

    02.08.16 r 💓Wiktoria👧🏼👨‍👩‍👦
    10.06.17 r 💏👰🏼‍♂️👨‍💼

    09.11.22 r --- ⏸️
    10.11.22 r --- beta 343,40
    28.11.22 r --- mamy serduszko 🩷
    04.01.23 r --- I prenatalne 🩷 niskie ryzyka, prawdopodobnie dziewczynka - Oliwia 🩷
    01.03.23 r --- II prenatalne, 330g dziewczynki 🩷
    26.04.23 r --- ✅️ 1 100g dziewczynki
    12.05.23 r --- ✅️ III prenatalne, 1 600g Oliwii 🩷
    24.05.23 r --- ✅️ 1 900 g niuńki 🩷
    14.06.23 r --- ✅️ 2 400 g 🩷
    05.07.23 r --- ✅️ niecałe 3 000 g 🩷
    19.07.23 r --- ostatnia wizyta ✊️ - nie dotrwaliśmy

    09.07.23 r --- Oliwia, 50 cm, 3120 g 🫶🩷 SN (z OM 39+0, z USG 38+3)
  • Kamsi Autorytet
    Postów: 729 981

    Wysłany: 3 listopada 2022, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola :) wrote:
    Robilam pepino i żadnych cieni nie miałam:) pokaż test


    https://ibb.co/jZ17PMm

    👱🏻‍♀️27
    🧑🏻‍🦱29
    👧🏼 8.09.2020
    🍀 12.03.2024
    preg.png
  • Kamsi Autorytet
    Postów: 729 981

    Wysłany: 3 listopada 2022, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam 3 i na każdym jakieś takie niewiadomo co

    F8-E34346-3-F72-4-F3-F-8-FD9-E734669884-B7.jpg

    👱🏻‍♀️27
    🧑🏻‍🦱29
    👧🏼 8.09.2020
    🍀 12.03.2024
    preg.png
  • Mała87 Ekspertka
    Postów: 351 96

    Wysłany: 3 listopada 2022, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyglada na zalany

  • Aga.f Autorytet
    Postów: 878 257

    Wysłany: 5 listopada 2022, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamsi wrote:
    Zrobiłam 3 i na każdym jakieś takie niewiadomo co

    F8-E34346-3-F72-4-F3-F-8-FD9-E734669884-B7.jpg

    Jakieś dziwne,lepiej kup jakiś inny test

    💃1994
    🕺1991

    👶2020

    Drugie luźne starania o 👶 od 2023
    06.23 - biochem💔
    08.23 -biochem 💔

    Starania na poważnie od 09.2024
    23.06.25 - II kreski 😊
    07.10.25 - 17+4 🪽💔

    Cykle nieregularne, cykle bezowulacyjne, monitoringi, podejrzenie PCO,

    •Progesteron 8dpo - 14,300ng/ml
    • 03.2025 - AMH 1,63ng/ml
  • Susana89 Znajoma
    Postów: 30 13

    Wysłany: 7 listopada 2022, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co myślicie ? Czy widzicie druga kreskę ? Bo ja widzę , ale bladą :( okres mi się spóźnia dwa dni, ale to chyba już w tym terminie powinna być ciemniejsza kreska ? Test o czułości 25.
    https://zapodaj.net/4a9021d4a0688.jpg.html

  • Ola_staraczka Autorytet
    Postów: 283 155

    Wysłany: 7 listopada 2022, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susana, to piękna i wyraźną kreska 🙂 leć na bete i sprawdzaj czy przyrasta prawidłowo 🤞

    Susana89 lubi tę wiadomość

    Starania od 05.2021
    On: wszystkie badania w normie

    Ona:
    Brak naturalnego cyklu po odstawieniu ah.
    1x cs CLO ✖️ owu
    3x cs AROMEK ✅ owu, ✖️
    10.2022 - ponowny brak owu, przerwa w staraniach, badania hormonalne
    Ft3, ft4, TSH - w normie
    Anty-TPO - 255,98 (norma do 5)
    USG tarczycy - obraz prawidłowy

    Brak pomysłu na diagnozę 😔💔
    Wznowienie starań prawdopodobnie w 2023

    8.12 > naturalny cud ⏸
    12.12 > 1231 b-HCG
    14.12 > 3134 b-HCG
    19.12 > 14803 b-HCG
    23.12 > pierwsze USG 🙏🙏
  • Susana89 Znajoma
    Postów: 30 13

    Wysłany: 7 listopada 2022, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_staraczka wrote:
    Susana, to piękna i wyraźną kreska 🙂 leć na bete i sprawdzaj czy przyrasta prawidłowo 🤞
    Dzięki , jutro pójdę . Myślałam że może sobie wmawiam. Strasznie się boje , bo jestem już po biochemicznej , a staramy się już ponad dwa lata…

  • Biedronka@ Autorytet
    Postów: 911 1864

    Wysłany: 7 listopada 2022, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susana89 wrote:
    Dziewczyny co myślicie ? Czy widzicie druga kreskę ? Bo ja widzę , ale bladą :( okres mi się spóźnia dwa dni, ale to chyba już w tym terminie powinna być ciemniejsza kreska ? Test o czułości 25.
    https://zapodaj.net/4a9021d4a0688.jpg.html
    Kreska jak nic, gratuluję 😊

    Susana89 lubi tę wiadomość

    👸 &🤴 &🧒&👶

    age.png
  • Susana89 Znajoma
    Postów: 30 13

    Wysłany: 7 listopada 2022, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedronka@ wrote:
    Kreska jak nic, gratuluję 😊
    Dzięki , jutro idę na betę , ale się stresuje że blada ta kreska, wcześniej jak byłam w ciąży biochemicznej to była bardzo ciemna i dlatego się boje , że ta beta jest jednak za niska, bo jestem już 3 dni po terminie miesiączki i znowu się rozczaruje tylko … zobaczymy , trzymajcie kciuki

  • Kaja2017 Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 8 listopada 2022, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susana89 wrote:
    Dziewczyny co myślicie ? Czy widzicie druga kreskę ? Bo ja widzę , ale bladą :( okres mi się spóźnia dwa dni, ale to chyba już w tym terminie powinna być ciemniejsza kreska ? Test o czułości 25.
    https://zapodaj.net/4a9021d4a0688.jpg.html
    I jak U Ciebie z wynikami? Ja też miałam taką bladziutką kreskę i to nawet dwa razy. Wyniki z dzisiejszej Bety mnie załamały 0,200 :( 9 dni do miesiączki, a mi by juz blade kreski wyszły? Chyba oba testy były wadliwe :(

  • Magnollia Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 8 listopada 2022, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Jestem 10 dpo. Wiem że jeszcze wcześnie ale tak wyszło:
    https://zapodaj.net/a476a6728e475.jpg.html
    Ta kreska jest z jednej strony ciemniejsza ale nie mogłam ma zdjęciu uchwycić.
    Co sądzicie?

‹‹ 291 292 293 294 295 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta wegetariańska i dieta wegańska w ciąży i podczas laktacji

Czy dieta wegetariańska i wegańska w ciąży oraz podczas laktacji to dobry pomysł? Na co należy zwrócić uwagę nie jedząc w tym okresie mięsa lub żadnych produktów pochodzenia zwięrzęcego? Czy jest to bezpieczne dla ciąży i rozwoju płodu, a potem niemowlęcia? Przeczytaj jak powinna wyglądać dieta mamy karmiącej i czy spożywane przez nią pokarmy mogą wpływać na dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ