X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie BLADZIOCHY CZY ZWIDY???
Odpowiedz

BLADZIOCHY CZY ZWIDY???

Oceń ten wątek:
  • Aga.f Autorytet
    Postów: 642 113

    Wysłany: 1 marca 2023, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niemamnicku wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/b8c19ef54348.jpg.html

    Widzicie też coś, czy ja ją sobie już wymyśliłam naprawdę?

    b8c19ef54348.jpg
    Widzę,że nie tylko ja mam fioła na punkcie rozbierania testów 😆

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 marca 2023, 08:36

  • niemamnicku Ekspertka
    Postów: 189 339

    Wysłany: 1 marca 2023, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga.f wrote:
    Widzę,że nie tylko ja mam fioła na punkcie rozbierania testów 😆
    Przez te plastiki to nigdy nic nie widać :D

  • niemamnicku Ekspertka
    Postów: 189 339

    Wysłany: 1 marca 2023, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1364099c3546.jpg

    Odczekalam od porannego sika 5h i zrobiłam trzy różne testy, kto bogatemu zabroni 🤪
    Ten sam strumieniowy co rano i dwa różne płytkowe.
    Na wszystkich jest taki sam cien cienia jak wyżej wkleiłam, na pinku najmocniejszy cien już bez wątpliwości.

    Czy to możliwe, że trzy różne testy dały zakłamany cień?
    Jutro rano powtórzę test i pojadę na betę, ale czuje straszną niechęć i rezygnacje, że te ciąże tez poronię…

    Na dodatek mam typowe objawy początku przeziębienia, wiec ogarnia mnie powoli panika, że akurat teraz się rozchoruje :(

  • Landrii Autorytet
    Postów: 487 473

    Wysłany: 1 marca 2023, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kreska jest ale obawiam się że fałszywy pozytyw bo chyba trochę zalany 😩

    https://naforum.zapodaj.net/30af688233d6.jpg.html

    Oliwka91 lubi tę wiadomość

    Zostałam mamą 25.04.2024 💓
  • niemamnicku Ekspertka
    Postów: 189 339

    Wysłany: 1 marca 2023, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landrii wrote:
    Kreska jest ale obawiam się że fałszywy pozytyw bo chyba trochę zalany 😩

    https://naforum.zapodaj.net/30af688233d6.jpg.html

    Ewidentnie zalany :( ja nam taki patent i polecam na przyszłość, te płytkowe testy zawsze po zalaniu sikami otwieram po chwili i susze papierem w środku.. bo tak to zawsze zalany i do kosza.

  • Aga.f Autorytet
    Postów: 642 113

    Wysłany: 1 marca 2023, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niemamnicku wrote:
    1364099c3546.jpg

    Odczekalam od porannego sika 5h i zrobiłam trzy różne testy, kto bogatemu zabroni 🤪
    Ten sam strumieniowy co rano i dwa różne płytkowe.
    Na wszystkich jest taki sam cien cienia jak wyżej wkleiłam, na pinku najmocniejszy cien już bez wątpliwości.

    Czy to możliwe, że trzy różne testy dały zakłamany cień?
    Jutro rano powtórzę test i pojadę na betę, ale czuje straszną niechęć i rezygnacje, że te ciąże tez poronię…

    Na dodatek mam typowe objawy początku przeziębienia, wiec ogarnia mnie powoli panika, że akurat teraz się rozchoruje :(
    Jak już pink się wybarwi to musi coś być:)przeziębienie to może być objaw ciąży

    Oliwka91 lubi tę wiadomość

  • Kiki1997 Przyjaciółka
    Postów: 238 32

    Wysłany: 14 marca 2023, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://zapodaj.net/c905b1a596b97.jpg.html
    To jest mój ciekawy test pink :) test robiłam rano i zostawiłam go w łazience. Wróciłam po pracy i pojawiła się kreska. Oczywiście wiem ,że wynik nie jest ważny :)

  • Niesia90 Autorytet
    Postów: 952 985

    Wysłany: 14 marca 2023, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiki1997 wrote:
    https://zapodaj.net/c905b1a596b97.jpg.html
    To jest mój ciekawy test pink :) test robiłam rano i zostawiłam go w łazience. Wróciłam po pracy i pojawiła się kreska. Oczywiście wiem ,że wynik nie jest ważny :)
    Trochę cienka ale dość wyraźna na oszukanca. Zobacz jutro może jednak coś tam się tli! :D

    Starania od 08.2016
    PCOS IO
    👩🏻🧔🏽‍♂️👦🏼🐈🐈‍⬛
    Syn 2016 ❤️
  • niemamnicku Ekspertka
    Postów: 189 339

    Wysłany: 14 marca 2023, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiki1997 wrote:
    https://zapodaj.net/c905b1a596b97.jpg.html
    To jest mój ciekawy test pink :) test robiłam rano i zostawiłam go w łazience. Wróciłam po pracy i pojawiła się kreska. Oczywiście wiem ,że wynik nie jest ważny :)

    Według mnie za bardzo się wybarwil jak na kreskę fabryczna.
    Zwłaszcza, że pinki nie dają fałszywie pozytywnych kresek po czasie, w życiu o tym nie słyszałam.

    Podobno jak się zmoczy taki test jeszcze raz, to fałszywy bladzioch się nie pojawi. Jeśli to był pozytywny, kreska znów się zabarwi. U mnie działało :) sprawdź!

  • Kiki1997 Przyjaciółka
    Postów: 238 32

    Wysłany: 14 marca 2023, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niesia90 wrote:
    Trochę cienka ale dość wyraźna na oszukanca. Zobacz jutro może jednak coś tam się tli! :D
    Raczej wątpię ale zobaczę :) kupiłam nord test ;)

  • Kiki1997 Przyjaciółka
    Postów: 238 32

    Wysłany: 14 marca 2023, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niemamnicku wrote:
    Według mnie za bardzo się wybarwil jak na kreskę fabryczna.
    Zwłaszcza, że pinki nie dają fałszywie pozytywnych kresek po czasie, w życiu o tym nie słyszałam.

    Podobno jak się zmoczy taki test jeszcze raz, to fałszywy bladzioch się nie pojawi. Jeśli to był pozytywny, kreska znów się zabarwi. U mnie działało :) sprawdź!
    Kiedyś miałam strumieniowy pink i też po czasie pokazal taka kreskę 😅 ja mam ogromnego pecha do testów , bo w każdym cyklu widzę jakieś cienie . Chyba za bardzo się przyglądam testom i już mój mózg płata mi figle 😁😁

  • niemamnicku Ekspertka
    Postów: 189 339

    Wysłany: 14 marca 2023, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiki1997 wrote:
    Kiedyś miałam strumieniowy pink i też po czasie pokazal taka kreskę 😅 ja mam ogromnego pecha do testów , bo w każdym cyklu widzę jakieś cienie . Chyba za bardzo się przyglądam testom i już mój mózg płata mi figle 😁😁

    A który to dpo?
    Ja stawiam stówę, że to pozytyw.
    Kreska jest ładna, różowa, wcale nie za cienka.

  • Kiki1997 Przyjaciółka
    Postów: 238 32

    Wysłany: 14 marca 2023, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niemamnicku wrote:
    A który to dpo?
    Ja stawiam stówę, że to pozytyw.
    Kreska jest ładna, różowa, wcale nie za cienka.
    No właśnie najlepsze jest to , że ten cykl był raczej stracony Byłam w 12dc na monitoringu i nie było żadnego pecherzyka dominującego 😂 jestem stymulowana lametta I lekarz mówił , że już nic z tego nie będzie. Jajnik mnie tak bolał w 13 dc że ledwo chodziłam. Odpuściłam totalnie ten cykl . Test w sumie nie wiem czemu zrobiłam, ostatnie dni jakoś źle się.czulam . Miałam mdlosci i zawroty glowy. Dla "pewnosci " wolałam zrobic

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca 2023, 21:00

  • Niesia90 Autorytet
    Postów: 952 985

    Wysłany: 14 marca 2023, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niemamnicku wrote:
    Według mnie za bardzo się wybarwil jak na kreskę fabryczna.
    Zwłaszcza, że pinki nie dają fałszywie pozytywnych kresek po czasie, w życiu o tym nie słyszałam.

    Podobno jak się zmoczy taki test jeszcze raz, to fałszywy bladzioch się nie pojawi. Jeśli to był pozytywny, kreska znów się zabarwi. U mnie działało :) sprawdź!
    A u mnie nie działało, raz to nawet oszukaniec się pojawił po zamoczeniu. Przeczytałam na forum tutaj i chciałam spróbować:D

    Starania od 08.2016
    PCOS IO
    👩🏻🧔🏽‍♂️👦🏼🐈🐈‍⬛
    Syn 2016 ❤️
  • Niesia90 Autorytet
    Postów: 952 985

    Wysłany: 14 marca 2023, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiki1997 wrote:
    No właśnie najlepsze jest to , że ten cykl był raczej stracony Byłam w 12dc na monitoringu i nie było żadnego pecherzyka dominującego 😂 jestem stymulowana lametta I lekarz mówił , że już nic z tego nie będzie. Jajnik mnie tak bolał w 13 dc że ledwo chodziłam. Odpuściłam totalnie ten cykl . Test w sumie nie wiem czemu zrobiłam, ostatnie dni jakoś źle się.czulam . Miałam mdlosci i zawroty glowy. Dla "pewnosci " wolałam zrobic
    Takie ciążę są najlepsze. Trzymam kciuki za jutro! :D

    Kiki1997 lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2016
    PCOS IO
    👩🏻🧔🏽‍♂️👦🏼🐈🐈‍⬛
    Syn 2016 ❤️
  • niemamnicku Ekspertka
    Postów: 189 339

    Wysłany: 14 marca 2023, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy jutro na wynik! :)

  • Wena123 Ekspertka
    Postów: 247 144

    Wysłany: 15 marca 2023, 02:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiki1997 wrote:
    https://zapodaj.net/c905b1a596b97.jpg.html
    To jest mój ciekawy test pink :) test robiłam rano i zostawiłam go w łazience. Wróciłam po pracy i pojawiła się kreska. Oczywiście wiem ,że wynik nie jest ważny :)

    U mnie kreska kiedyś pojawiła się po czasie. Na początku nic - test wylądował w koszu, później z ciekawości wyciągnęłam i spojrzałam, a tam krecha.
    I niby nie można wierzyć takim wynikom, ale u mnie była to jednak ciąża.

  • Kiki1997 Przyjaciółka
    Postów: 238 32

    Wysłany: 15 marca 2023, 06:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety nord test negatywny:)
    https://zapodaj.net/18c375eb9b32d.jpg.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2023, 06:42

  • Kiki1997 Przyjaciółka
    Postów: 238 32

    Wysłany: 15 marca 2023, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie nastawiałam się na to , że będzie pozytywny bo po 2 latach jakoś ciężko by mi było uwierzyć 😁 najgorsze , że wczoraj na wieczór było mi tak niedobrze , że myślałam a może jednak coś się wydarzy No ale cóż 😀

  • Wena123 Ekspertka
    Postów: 247 144

    Wysłany: 15 marca 2023, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiki1997 wrote:
    Nie nastawiałam się na to , że będzie pozytywny bo po 2 latach jakoś ciężko by mi było uwierzyć 😁 najgorsze , że wczoraj na wieczór było mi tak niedobrze , że myślałam a może jednak coś się wydarzy No ale cóż 😀

    To czekanie i szukanie różnych objawów jest najgorsze. Wszystko staramy się podciągnąć pod to, że jednak się udało 😕
    Ja czekam na testowanie i już sobie mowie, że te bóle w dole kręgosłupa to może jednak znak, że się udało? A może ten ból w dole brzucha w okolicach jajnika z którego byla owulacja to też znak?
    Same sobie, siadamy na głowę niestety. Ale jak inaczej? Bo ja np. Nie umiem 😂

‹‹ 303 304 305 306 307 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ