Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie BLADZIOCHY CZY ZWIDY???
Odpowiedz

BLADZIOCHY CZY ZWIDY???

Oceń ten wątek:
  • Nicole123 Autorytet
    Postów: 566 1384

    Wysłany: 21 marca 2023, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ropuszka wrote:
    Ja też miałam dwa CB w odstępie paru miesięcy w tym cyklu mam nadzieję że się uda jestem na stymulacji letrazolem i luteina 😊 dzisiaj 27 dzień cyklu ale zatestuje dopiero pojutrze
    A to ja też jestem na stymulacji letrozolem ☺️ to trzymam kciuki ☺️

    🙋‍♀️29
    PCOS
    Długie cykle, owulacyjne
    Hormony w normie
    Jajowody drożne
    🙋🏼‍♂️30
    Badanie nasienia
    06.2022 morfologia 0%
    08.2022 morfologia 6%

    02.2022 5tyg 💔
    11.2022 5tyg 💔
    11.2023 start invitro ❤️
    Punkcja ➡️33🥚➡️❄️❄️❄️❄️
    25.01.2024 transfer 4.1.2🤞
    10.2024 Nasz wyczekany maluch 💙
    08.2025 Naturalny cud ❤️

    age.png
    preg.png
  • Ropuszka Ekspertka
    Postów: 312 53

    Wysłany: 21 marca 2023, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nicole123 wrote:
    A to ja też jestem na stymulacji letrozolem ☺️ to trzymam kciuki ☺️
    Dziękuję bardzo i za Ciebie też trzymam kciuki aby beta dobrze przyrastała😊
    A który to cykl stymulowany ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 marca 2023, 17:10

  • Nicole123 Autorytet
    Postów: 566 1384

    Wysłany: 21 marca 2023, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ropuszka wrote:
    Dziękuję bardzo i za Ciebie też trzymam kciuki aby beta dobrze przyrastała😊
    A który to cykl stymulowany ?
    W sumie 5 , z miesięczna przerwę na cb w listopadzie

    🙋‍♀️29
    PCOS
    Długie cykle, owulacyjne
    Hormony w normie
    Jajowody drożne
    🙋🏼‍♂️30
    Badanie nasienia
    06.2022 morfologia 0%
    08.2022 morfologia 6%

    02.2022 5tyg 💔
    11.2022 5tyg 💔
    11.2023 start invitro ❤️
    Punkcja ➡️33🥚➡️❄️❄️❄️❄️
    25.01.2024 transfer 4.1.2🤞
    10.2024 Nasz wyczekany maluch 💙
    08.2025 Naturalny cud ❤️

    age.png
    preg.png
  • Kiki1997 Przyjaciółka
    Postów: 238 32

    Wysłany: 21 marca 2023, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ! Po 4 dniach brązowych plamień zrobiłam betę ale niestety ujemna. Zastanawiam mnie ten dziwny okres. MialM brać lamette od 3dc ale nie było żadnej krwi żywej i nie wzięłam... trudno , ten cykl nie będzie stymulowany

  • Ropuszka Ekspertka
    Postów: 312 53

    Wysłany: 21 marca 2023, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dopiero pierwszy miesiąc więc pewnie jeszcze długa droga przede mną 😊 będziesz szła na betę?

  • Nicole123 Autorytet
    Postów: 566 1384

    Wysłany: 21 marca 2023, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ropuszka wrote:
    Ja dopiero pierwszy miesiąc więc pewnie jeszcze długa droga przede mną 😊 będziesz szła na betę?

    Mi bardzo pomogła stymulacja, o wiele lepsze owulacje mam ☺️tak ,czekam na wyniki właśnie

    🙋‍♀️29
    PCOS
    Długie cykle, owulacyjne
    Hormony w normie
    Jajowody drożne
    🙋🏼‍♂️30
    Badanie nasienia
    06.2022 morfologia 0%
    08.2022 morfologia 6%

    02.2022 5tyg 💔
    11.2022 5tyg 💔
    11.2023 start invitro ❤️
    Punkcja ➡️33🥚➡️❄️❄️❄️❄️
    25.01.2024 transfer 4.1.2🤞
    10.2024 Nasz wyczekany maluch 💙
    08.2025 Naturalny cud ❤️

    age.png
    preg.png
  • Nicole123 Autorytet
    Postów: 566 1384

    Wysłany: 21 marca 2023, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i beta negatywna 😔

    🙋‍♀️29
    PCOS
    Długie cykle, owulacyjne
    Hormony w normie
    Jajowody drożne
    🙋🏼‍♂️30
    Badanie nasienia
    06.2022 morfologia 0%
    08.2022 morfologia 6%

    02.2022 5tyg 💔
    11.2022 5tyg 💔
    11.2023 start invitro ❤️
    Punkcja ➡️33🥚➡️❄️❄️❄️❄️
    25.01.2024 transfer 4.1.2🤞
    10.2024 Nasz wyczekany maluch 💙
    08.2025 Naturalny cud ❤️

    age.png
    preg.png
  • anita_pe Autorytet
    Postów: 397 301

    Wysłany: 21 marca 2023, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wracam do Was w kolejnym cyklu. Niektóre pewnie pamiętają moje historie z bichemami.
    Nie wytrzymałam i oczywiście zrobiłam test. Dziś jest 27 dzień cyklu. Nie wiem kiedy była owulacja. Okresu powinnam dostać 23.03. A efekt jest taki.
    https://zapodaj.net/3ad57134a6194.jpg.html

    26.09.2019 - Franio 💙
    06.12.2023 - Staś 💙

    28.03.2024 - ⏸️
    11.04.2024 - b-hcg 3474
    13.04.2024 - b-hcg 5397
    15.04.2024 - pęcherzyk żółtkowy 0,34 brak zarodka
    23.04.2024 - 6+5 jest ❤️
  • Kiki1997 Przyjaciółka
    Postów: 238 32

    Wysłany: 21 marca 2023, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anita_pe wrote:
    Dziewczyny wracam do Was w kolejnym cyklu. Niektóre pewnie pamiętają moje historie z bichemami.
    Nie wytrzymałam i oczywiście zrobiłam test. Dziś jest 27 dzień cyklu. Nie wiem kiedy była owulacja. Okresu powinnam dostać 23.03. A efekt jest taki.
    https://zapodaj.net/3ad57134a6194.jpg.html
    Coś widać. Lec jutro na betę jak dasz rade ! ;)

  • anita_pe Autorytet
    Postów: 397 301

    Wysłany: 21 marca 2023, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiki1997 wrote:
    Coś widać. Lec jutro na betę jak dasz rade ! ;)

    Boje się tej bety i kolejnych rozczarowań. Nie wiem czy do dnia miesiączki nie porobie testów z rana i nie zobaczę czy ciemnieją.

    26.09.2019 - Franio 💙
    06.12.2023 - Staś 💙

    28.03.2024 - ⏸️
    11.04.2024 - b-hcg 3474
    13.04.2024 - b-hcg 5397
    15.04.2024 - pęcherzyk żółtkowy 0,34 brak zarodka
    23.04.2024 - 6+5 jest ❤️
  • Karola :) Autorytet
    Postów: 3021 2347

    Wysłany: 21 marca 2023, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anita_pe wrote:
    Boje się tej bety i kolejnych rozczarowań. Nie wiem czy do dnia miesiączki nie porobie testów z rana i nie zobaczę czy ciemnieją.
    Widac coś ✊️✊️✊️

    anita_pe lubi tę wiadomość

    age.png

    10.2020r - początek starań o rodzeństwo 🤞

    02.08.16 r 💓Wiktoria👧🏼👨‍👩‍👦
    10.06.17 r 💏👰🏼‍♂️👨‍💼

    09.11.22 r --- ⏸️
    10.11.22 r --- beta 343,40
    28.11.22 r --- mamy serduszko 🩷
    04.01.23 r --- I prenatalne 🩷 niskie ryzyka, prawdopodobnie dziewczynka - Oliwia 🩷
    01.03.23 r --- II prenatalne, 330g dziewczynki 🩷
    26.04.23 r --- ✅️ 1 100g dziewczynki
    12.05.23 r --- ✅️ III prenatalne, 1 600g Oliwii 🩷
    24.05.23 r --- ✅️ 1 900 g niuńki 🩷
    14.06.23 r --- ✅️ 2 400 g 🩷
    05.07.23 r --- ✅️ niecałe 3 000 g 🩷
    19.07.23 r --- ostatnia wizyta ✊️ - nie dotrwaliśmy

    09.07.23 r --- Oliwia, 50 cm, 3120 g 🫶🩷 SN (z OM 39+0, z USG 38+3)
  • anita_pe Autorytet
    Postów: 397 301

    Wysłany: 21 marca 2023, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola :) wrote:
    Widac coś ✊️✊️✊️

    Kochana widzę to 4 cykl z rzędu. 🙈

    26.09.2019 - Franio 💙
    06.12.2023 - Staś 💙

    28.03.2024 - ⏸️
    11.04.2024 - b-hcg 3474
    13.04.2024 - b-hcg 5397
    15.04.2024 - pęcherzyk żółtkowy 0,34 brak zarodka
    23.04.2024 - 6+5 jest ❤️
  • Aga.f Autorytet
    Postów: 878 257

    Wysłany: 21 marca 2023, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Virgo wrote:
    Też widzę bladziocha. 3mam kciuki oby się Udało! 😊
    Ja w zeszłym cyklu miałam cb, dzis 6 dzień po owu i znów te same objawy, oslabniecie, nudności, i ból brzucha. Na testowanie jeszcze za wcześnie.
    Mówią,że po cb bardzo szybko zschodzi się w 2 ciaze. Więc to może dobre objawy :)

    💃1994
    🕺1991

    👶2020

    Drugie luźne starania o 👶 od 2023
    06.23 - biochem💔
    08.23 -biochem 💔

    Starania na poważnie od 09.2024
    23.06.25 - II kreski 😊
    07.10.25 - 17+4 🪽💔

    Cykle nieregularne, cykle bezowulacyjne, monitoringi, podejrzenie PCO,

    •Progesteron 8dpo - 14,300ng/ml
    • 03.2025 - AMH 1,63ng/ml
  • Aga.f Autorytet
    Postów: 878 257

    Wysłany: 21 marca 2023, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anita_pe wrote:
    Dziewczyny wracam do Was w kolejnym cyklu. Niektóre pewnie pamiętają moje historie z bichemami.
    Nie wytrzymałam i oczywiście zrobiłam test. Dziś jest 27 dzień cyklu. Nie wiem kiedy była owulacja. Okresu powinnam dostać 23.03. A efekt jest taki.
    https://zapodaj.net/3ad57134a6194.jpg.html
    Ja tu widzę, ale w szarym kolorze. Powtorz jutro

    💃1994
    🕺1991

    👶2020

    Drugie luźne starania o 👶 od 2023
    06.23 - biochem💔
    08.23 -biochem 💔

    Starania na poważnie od 09.2024
    23.06.25 - II kreski 😊
    07.10.25 - 17+4 🪽💔

    Cykle nieregularne, cykle bezowulacyjne, monitoringi, podejrzenie PCO,

    •Progesteron 8dpo - 14,300ng/ml
    • 03.2025 - AMH 1,63ng/ml
  • BasiaCzarna Koleżanka
    Postów: 32 6

    Wysłany: 21 marca 2023, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nicole123 wrote:
    No i beta negatywna 😔
    Przykro mi 😔

  • Księgowa Autorytet
    Postów: 10074 12420

    Wysłany: 22 marca 2023, 00:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga.f wrote:
    Ja tu widzę, ale w szarym kolorze. Powtorz jutro

    Tez widzę szary kolor 😔

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie, arytmia, hipoglikemia reaktywna.
    Atrofia endometrium.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    _______________________________________________
    Nasz aniołeczek 👼
    20.07.2024 💔 (18+1)
  • Ropuszka Ekspertka
    Postów: 312 53

    Wysłany: 22 marca 2023, 06:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nicole123 wrote:
    No i beta negatywna 😔
    Bardzo mi przykro 😔

  • Ropuszka Ekspertka
    Postów: 312 53

    Wysłany: 22 marca 2023, 06:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anita_pe wrote:
    Dziewczyny wracam do Was w kolejnym cyklu. Niektóre pewnie pamiętają moje historie z bichemami.
    Nie wytrzymałam i oczywiście zrobiłam test. Dziś jest 27 dzień cyklu. Nie wiem kiedy była owulacja. Okresu powinnam dostać 23.03. A efekt jest taki.
    https://zapodaj.net/3ad57134a6194.jpg.html
    Coś przebija ale rzeczywiście jakby szary kolor 😕

  • KasiaWitaminka Ekspertka
    Postów: 222 444

    Wysłany: 22 marca 2023, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kochane, obserwuje forum dopiero od niedawna, wiem że dziewczyny pisały, że testy owulacyjne też mogą wykryć wczesną ciązę. Mam cykle 27-29 dniowe i tak ok 9-10dpo co dwa dni robiłam testy ciążowe ale wychodziły negatywne, mimo iz czuje się dziwnie, cały czas 37,1-37,5 temp i codziennie pobolewanie podbrzusza. Zrobiłam też betę 24dc ale była 2,3. Teraz jest 30dc ale miesiaczki brak, temperatura cały czas wysoka. Na testach owu wychodzi druga kreska, coraz mocniejsza i na tescie ciazowym jakby cien widać.. co myślicie? :) https://zapodaj.net/a687d4380c791.jpg.html

    dodam, ze wcześniej nigdy nie używałam testów owulacyjnych, wiec nie mam porównania jak powinno byc

    👩🏻 (38)
    Amh - 0,58 fsh - 11
    hipoglikemia reaktywna, niedoczynność tarczycy, nawracające infekcje intymne
    naturalna owulacja ✅

    👨🏻 (40)
    nasienie - morfologia 4%

    🍇 🥑 dieta płodnościowa z niskim IG
    10.24r kwalifikacja do in-vitro klinika Bocian, Słaba odpowiedź jajników na stymulację
    12.11.24r 1 ET transfer 1 wczesnej blastocytki 🐣 7dpt → beta <2,3 😪
    12.24r Decyzja o KD
    09.01.25r 2 ET transfer blastosystki 4.1.1. Z KD🤞 3 śnieżynki ❄️❄️❄️ zamrożone
    15.01 ⏸️ 27.02.25 - serduszko przestało bić 💔 CRL 8mm poronienie zatrzymane (7t/9tc)
    06.25r 3 ET transfer z KD - nieudany

    07.25r przyjęliśmy do siebie niemowlaczka 2mc jako rodzice zastępczy 💕👧

    12.11 ⏸️ naturalny cud? ❤️ bhcg → 472, progesteron 37
    24.01 czekamy na potwierdzenie ciąży 🙏
  • Aga.f Autorytet
    Postów: 878 257

    Wysłany: 22 marca 2023, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasiaWitaminka wrote:
    Hej Kochane, obserwuje forum dopiero od niedawna, wiem że dziewczyny pisały, że testy owulacyjne też mogą wykryć wczesną ciązę. Mam cykle 27-29 dniowe i tak ok 9-10dpo co dwa dni robiłam testy ciążowe ale wychodziły negatywne, mimo iz czuje się dziwnie, cały czas 37,1-37,5 temp i codziennie pobolewanie podbrzusza. Zrobiłam też betę 24dc ale była 2,3. Teraz jest 30dc ale miesiaczki brak, temperatura cały czas wysoka. Na testach owu wychodzi druga kreska, coraz mocniejsza i na tescie ciazowym jakby cien widać.. co myślicie? :) https://zapodaj.net/a687d4380c791.jpg.html

    dodam, ze wcześniej nigdy nie używałam testów owulacyjnych, wiec nie mam porównania jak powinno byc
    Hej :) to już nie jest cień, dosyć mocno widoczna kreseczka 😊 powtorz jutro albo leć od razu na bete

    KasiaWitaminka lubi tę wiadomość

    💃1994
    🕺1991

    👶2020

    Drugie luźne starania o 👶 od 2023
    06.23 - biochem💔
    08.23 -biochem 💔

    Starania na poważnie od 09.2024
    23.06.25 - II kreski 😊
    07.10.25 - 17+4 🪽💔

    Cykle nieregularne, cykle bezowulacyjne, monitoringi, podejrzenie PCO,

    •Progesteron 8dpo - 14,300ng/ml
    • 03.2025 - AMH 1,63ng/ml
‹‹ 306 307 308 309 310 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowy rok - Nowy plan na świadomą ciążę. Kluczowe 90 dni przed poczęciem czyli jak świadomie przygotować organizm.

Nowy Rok sprzyja planom, nowym początkom i drobnym decyzjom, które z czasem mają realne znaczenie. To także dobry moment, by świadomie przygotować organizm do ciąży - spokojnie, bez presji i krok po kroku. Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników zaleca suplementację folianów co najmniej 12 tygodni przed planowaną koncepcją1, aby umożliwić osiągnięcie ich optymalnego poziomu w organizmie. Dlatego wspólnie z Partnerem Akcji Femibion zachęcamy do rozpoczęcia 90-dniowego planu przygotowania organizmu przed poczęciem. Twoje codzienne wybory dziś mogą mieć znaczenie dla prawidłowego rozwoju dziecka w przyszłości.2 Sprawdź naszą noworoczną checklistę i zobacz, jak świadomie przygotować się do ciąży jeszcze przed pojawieniem się dwóch kresek.

CZYTAJ WIĘCEJ