X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie BLADZIOCHY CZY ZWIDY???
Odpowiedz

BLADZIOCHY CZY ZWIDY???

Oceń ten wątek:
  • Nat2411 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 3 czerwca 2018, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekam, nie znoszę igieł, więc na razie odpuszczę betę ;). Plus nie chcę wzbudzać sensacji w robocie, pracuję z samymi babami, które w czasie kiedy nosi się tylko krótki rękaw od razu by zauważyły kłucie ;). Zwłaszcza co drugi dzień ;).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2018, 17:44

  • golonat Autorytet
    Postów: 255 161

    Wysłany: 5 czerwca 2018, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nelinka wrote:
    Czeeść.... :D Chciałam zapytać czy ja dobrze widzę bladziocha czy test wadliwy i ta rozmyta lekko kreska jest zdecydowanie za daleko? Nie chcę sobie wkręcać, ale zawsze spotykałam tylko biel vizira :D


    99nbor9xr4u7_t.jpg

    Szczerze mówiąc, ja też widzę drugą kreskę, ale w jakimś takim nietypowym miejscu. Moim zdaniem test do powtórzenia.

    Nat2411 Etam baby, przecież krew pobiera się z milionów powodów :D

  • Muchaolucha Koleżanka
    Postów: 49 33

    Wysłany: 6 czerwca 2018, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mądre kobiety, pomóżcie :D
    Czy możliwe jest 5 evapów (evaporation lines) na testach różnych firm ( Pink, Facelle, Bobo, DOZ) w przeciągu kilku dni?

    Jestem obecnie w 12 dpo, od 8 dpo zaczęłam robić testy ( nie pytajcie czemu, głupota :D). Od 9 dpo zaczęły pojawiać się na testach takie cienie cienia cienia. Ciężko to uchwycić na zdjęciu, ale widać gołym okiem- widzę to ja i mój mąż.
    W 10 dpo pobiegłam na betę pełna nadziei, a tam wynik ujemny o.O

    W kolejnych dniach- wczoraj i dzisiaj z rana testy ( o czułości 10) również pokazały cienie cienia cienia, co ważne - te kreski pojawiały się w regulaminowym czasie- ok 1 minuty od zrobienia testu.
    Dzisiejsza kreska nawet troszkę bardziej widoczna, ale wciąż nie jest zaróżowiona, bardziej szara.

    Nie wiem czy to "diagnostycznie" ważne , ale w 9/10 dpo miałam minimalne, brązowe plamienie (dosłownie plamka na bieliźnie) i ból podbrzusza taki trochę okresowy.

    Jak myślicie, co może być powodem tych cholernych fałszywych kresek? Rozumiem jednego evapa, no ale 5?? Gin każe czekać cierpliwie. Ja zaczęłam czytać, że to mogą być choroby nerek, nowotwory.. Leków żadnych nie biorę.

    Ciążę już raczej wykluczam, ale tak czy inaczej zaczynam się martwić... :(

    km5sdf9hzr5f5abr.png
    Feluś <3
    atdc3e5e1sotoeov.png

    31.12.2019 - Aniołek 💔 (12 tc)
  • Grzechotka2 Autorytet
    Postów: 712 823

    Wysłany: 6 czerwca 2018, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muchaolucha, ja w maju miałam 4 pozytywne testy z wyraźnymi bladziochami a beta była ujemna. To były testy 4 różnych firm, w tym clear blue. Cykl trwał wtedyy rekordowe 45 dni.

    Ale jest szansa, że w labie cos pomieszali. Powtórz betę.

    l22nio4pm7glhik4.png
    w57v3e3kpq4472hr.png
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 6 czerwca 2018, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muchaolucha, a ujemna beta to jaka w Twoim przypadku?


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Muchaolucha Koleżanka
    Postów: 49 33

    Wysłany: 6 czerwca 2018, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grzechotka2 wrote:
    Muchaolucha, ja w maju miałam 4 pozytywne testy z wyraźnymi bladziochami a beta była ujemna. To były testy 4 różnych firm, w tym clear blue. Cykl trwał wtedyy rekordowe 45 dni.

    Ale jest szansa, że w labie cos pomieszali. Powtórz betę.

    O kurczę, czyli podobnie jak u mnie :(
    Jak się sytuacja nie wyjaśni, to w piątek powtórzę betę. Ale i tak podejrzewam, że nic z tego..

    km5sdf9hzr5f5abr.png
    Feluś <3
    atdc3e5e1sotoeov.png

    31.12.2019 - Aniołek 💔 (12 tc)
  • Muchaolucha Koleżanka
    Postów: 49 33

    Wysłany: 6 czerwca 2018, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Muchaolucha, a ujemna beta to jaka w Twoim przypadku?

    W wyniku miałam napisane: Beta HCG <1
    Czyli nie tyle ujemna, co mocno negatywna :D

    km5sdf9hzr5f5abr.png
    Feluś <3
    atdc3e5e1sotoeov.png

    31.12.2019 - Aniołek 💔 (12 tc)
  • Lauren Koleżanka
    Postów: 72 4

    Wysłany: 6 czerwca 2018, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, to jest mój pierwszy raz na tym forum. Wcześniej was tylko przeglądałam :) ale po ostatnich”anomaliach” postanowiłam napisac. Od 2 tyg zgaga bóle brzucha, pleców, wilczy apetyt i dziwny śluz ;) w piątek robiłam pink test i pod światło widać blada kreseczkę... w piątek mam zamiar zrobić jeszcze jeden test .. Nie wiem sama czy świruje czy rzeczywiście coś jest na rzeczy, test robiłam 2 dni przed spodziewanym okresem. Jak było u was ? Mozliwe ze to tzw kreska fabryczna ? Na zdjęciu w ogóle jej nie widać, przyznam ze nie wiem co o tym myśleć :)

    Lauren
    11cs
    Syn 2014 🥰
  • Grzechotka2 Autorytet
    Postów: 712 823

    Wysłany: 6 czerwca 2018, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powtórz jutro rano. Albo idz na betę.

    l22nio4pm7glhik4.png
    w57v3e3kpq4472hr.png
  • Lauren Koleżanka
    Postów: 72 4

    Wysłany: 7 czerwca 2018, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poczekam jeszcze dziś na @ i zrobię test bo to byłoby zbyt piękne ;) chociaż nigdy @ mi się tak nie spóźniała

    Lauren
    11cs
    Syn 2014 🥰
  • Muchaolucha Koleżanka
    Postów: 49 33

    Wysłany: 7 czerwca 2018, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, u mnie dzisiejsza beta- 9.31. Strasznie nisko, ale jest szansa, że dopiero co się tam wszystko mości na miejscu :D

    Magda - mbc, Lauren, golonat, patuniek86, empiq lubią tę wiadomość

    km5sdf9hzr5f5abr.png
    Feluś <3
    atdc3e5e1sotoeov.png

    31.12.2019 - Aniołek 💔 (12 tc)
  • Lauren Koleżanka
    Postów: 72 4

    Wysłany: 7 czerwca 2018, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muchaolucha, powodzenia . U mnie niestety nic z tego zrobiłam jeszcze jeden test negatywny do bólu .. powodzenia dziewczyny.. liczę ze wszystkie skończymy z brzuszkami ❤️

    s1985 lubi tę wiadomość

    Lauren
    11cs
    Syn 2014 🥰
  • sara9555 Autorytet
    Postów: 469 312

    Wysłany: 8 czerwca 2018, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny. Czytałam wasze wcześniejsze posty. Natknęłam się na sformułowanie evap line. Nie wiedziałam co to i doszłam do takiego tekstu po angielsku https://www.mumsnet.com/Talk/conception/2484961-The-myth-of-Evap-lines
    Jest w nim napisane, że kreska (różowa lub niebieska) w polu testowym pojawia się tylko i wyłącznie w przypadku wykrycia hormonu HCG, że inne czynniki nie mają wpływu na to, że ona tam wystąpi, nawet po jakimś dłuższym czasie. Testy reagują tylko z HCG. Jeżeli kreska jest biała lub szara to hormon nie został wykryty. Musi być zabarwienie. Sęk w tym, jak długo to hcg się utrzyma. Jest napisane, że mocz przez jakiś czas ciągle po tym pasku przepływa i pozytywny wynik może wystąpić później.

    Madzik00 lubi tę wiadomość

  • Glass Autorytet
    Postów: 696 407

    Wysłany: 8 czerwca 2018, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nigdy nie zdarzyło mi się widzieć tej linii na teście z różowym tuszem, albo się pojawia bladoróżowa albo biel. Po czasie coś się tam może pojawić, ale wynik sprawdzamy według zaleceń producenta. Niebieskie testy o dziwo pokazują szarą kreskę i kilka razy myślałam, że jest niebieska, tylko blada a jednak był to oszukaniec.

    l22ndf9h9ev1tba6.png
    2nn3vfxmbuq4kvth.png
  • kubekkawy Ekspertka
    Postów: 232 84

    Wysłany: 8 czerwca 2018, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bladorozowe to chyba ok.

    To będzie dobry dzień, ale najpierw kawa.
  • Glass Autorytet
    Postów: 696 407

    Wysłany: 8 czerwca 2018, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak pierwszy raz zobaczyłam bladoróżowe to była ciąża :).

    l22ndf9h9ev1tba6.png
    2nn3vfxmbuq4kvth.png
  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nat90 wrote:
    haha;d ja dziś odbieram wielką paczkę z allegro <3
    owulaków też zamówiłam z 50 - różnych firm ofc, no i ciążowych tyle samo, żeby nie było ;p ahh
    A już myślałam, że tylko ja jestem tak zeswirowana :D niedlugo bede musiala sie przed skarbowka tlumaczyc, bo ciagle domawiam testy na allegro, pomysla ze dilluje :P

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • golonat Autorytet
    Postów: 255 161

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie tylko Ty :D. Ja poprzednio zamówiłam 50, wysikałam w tym cyklu do tej pory chyba ze 35, pewnie za jakieś 3 dni zacznę sikać w ciążowe, heh, każdy ma jakiegoś bzika ;)

    kubekkawy, farmaceutka77, s1985 lubią tę wiadomość

  • patuniek86 Autorytet
    Postów: 3798 4712

    Wysłany: 28 czerwca 2018, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozmowa o pracę:
    -jakie ma Pani zainteresowania?
    -a sikam sobie hobbystycznie na paski owulacyjne, a czasami nawet na ciążowe :D

    Taśka22, megiiiii, Ika83, kubekkawy, empiq, golonat, Marudaruda, m_d_f, Olga_89, farmaceutka77, Patrycja201501, Madzik00 lubią tę wiadomość

    Pola Róża
    09.03.2019, godz. 09:10, 3410g i 52 cm
    bl9ck6nlgozf0gj2.png
  • megiiiii Koleżanka
    Postów: 54 21

    Wysłany: 28 czerwca 2018, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patuniek86 wrote:
    Rozmowa o pracę:
    -jakie ma Pani zainteresowania?
    -a sikam sobie hobbystycznie na paski owulacyjne, a czasami nawet na ciążowe :D
    hahah no poprawiłas mi humor :D

‹‹ 68 69 70 71 72 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ