X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ból....implantacyjny?
Odpowiedz

Ból....implantacyjny?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • RofTW Koleżanka
    Postów: 59 30

    Wysłany: 1 stycznia 2015, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z przyszłych mamus doświadczyła czegoś takiego? Bo ja doświadczyłam zeszłej nocy okropnego bólu i zgodnie z moja natura panikary muszę sie Was zapytać co wiecie na ten temat (mam na myśli ból przy implantacji)?

    Bardzo kuła mnie lewa strona podbrzusza. Nie byłoby to tak dokuczliwe ale kłucie to promieniowało do pleców i żołądka dzieki czemu zrobiło mi sie bardzo niedobrze i słabo... Rany, mam nadzieje ze sie udało...

    f2w3ikgno7e387of.png

    http://media.photobucket.com/component/Download-File?file=/albums/dd354/c_dancer2002/babydust.png
  • niecierpliwaa Autorytet
    Postów: 1319 1619

    Wysłany: 1 stycznia 2015, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wprawdzie mam jeszcze tydzien do @ ale w 5 dpo mialam tez taki silny bol podbrzuszs az do krzyza, plecow. Okaze sie moze niedlugo co to bylo ;)

    Synuś Antoś - 23.03.2016r. :)
  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 1 stycznia 2015, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie pociesze Was, ale miałam taki ból trochę kujący, a trochę skurczowy w dwóch cyklach, za pierwszym razem musiałam dzwonić żeby ktoś po mnie przyjechał i zabrał mnie z miasta, bo nie byłam w stanie zrobić kroku, niestety ciąży nie było.

    RofTW, ale masz też spadek więc może się udało, 3mam kciuki żebyś zobaczyła niedługo dwie kreseczki :)

  • RofTW Koleżanka
    Postów: 59 30

    Wysłany: 1 stycznia 2015, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martika dziękuje za pocieszenie ale temperaturę mierzylam o 5 zamiast o 6:30 wiec być moze dlatego jest taka niska...

    f2w3ikgno7e387of.png

    http://media.photobucket.com/component/Download-File?file=/albums/dd354/c_dancer2002/babydust.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ