X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ból jajnika cykle nieregularne
Odpowiedz

Ból jajnika cykle nieregularne

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Katiexx Koleżanka

Wysłany: 18 listopada 2021, 20:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam.. Miałam miesiączkę miałam 18 października. Od 6 listopada do 13 czyli od 20 cyklu do 27 miałam okres płodny śluz rozciagliwy jak nigdy. Aplikacja ta ustawiła mi że 26 miałam owulację więc niby jestem już 6 po owulacji kochałam się z mężem 21 i 22 i 25 .Dziś czuje mega ból w lewym jajniku za 6 dni mam mieć miesiączkę niby. Przed okresem nigdy tak nie miałam.. Dziwie sie że po owulacji tyle czasu mam ból jednego jajnika.. Do tego dziś czuje swędzenie i pieczenie pochwy.. Czy to możliwe że od infekcji mnie boli. ? Plis porada

katie
  • BuBu90 Autorytet

Wysłany: 18 listopada 2021, 21:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiexx wrote:
    Witam.. Miałam miesiączkę miałam 18 października. Od 6 listopada do 13 czyli od 20 cyklu do 27 miałam okres płodny śluz rozciagliwy jak nigdy. Aplikacja ta ustawiła mi że 26 miałam owulację więc niby jestem już 6 po owulacji kochałam się z mężem 21 i 22 i 25 .Dziś czuje mega ból w lewym jajniku za 6 dni mam mieć miesiączkę niby. Przed okresem nigdy tak nie miałam.. Dziwie sie że po owulacji tyle czasu mam ból jednego jajnika.. Do tego dziś czuje swędzenie i pieczenie pochwy.. Czy to możliwe że od infekcji mnie boli. ? Plis porada

No raczej że pieczenie i swędzenie a tym bardziej ból pochwy to infekcja i do tego taka, której nie należy lekceważyć. Udaj się do lekarza po jakieś leczenie.

16cs o pierwsze dziecko
    Ja 31l. 👩‍🦰
    Badania
    Fsh ✅LH ✅Testosteron ✅Prolaktyna ✅
    Progesteron ✅ Estradiol ✅TSH ✅Ft 3 ✅Ft4 ✅krzywa insulinowa i glukozowa ✅amh ✅ trombofilia ❌ MTHFR_1298A>C układ heterozygotyczny, PAI-1 4G układ heterozygotyczny - acard + heparyna, przeciwciała przeciwplemnikowe✅

01.22 cb?

Stymulacja: clo+estrofem+ovitrelle (1 cs ✖️)
    Joga🧘‍♀️, medytacja🧖‍♀️, modlitwa 🙏

On 31l.👨‍🦱
    Badania nasienia:
    Ilość 😓✖️
    Morfologia ✖️ 1%- >2 %
    Ruchliwość ✅ 73%
    Żywotność ✅ 93%

Hormony ✅
    USG jąder ❌ żylaki p.n. I st. (Zabieg 15.07.2022)
    Rezonans głowy ✅
    CFTR, AZF, kariotyp - prawidłowe ✅
    Inhibina✅, przeciwciała przeciwplemnikowe✅

"(...) Moja mama mówiła mi - ostatnia umiera nadzieja"
  • Katiexx Koleżanka

Wysłany: 18 listopada 2021, 21:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj się dopiero zaczęło a wczoraj współżylam z mężem .. Więc jutro pojadę do lekarza .

Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 listopada 2021, 21:59

katie
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ