X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ból jajników
Odpowiedz

Ból jajników

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Nat. Koleżanka
    Postów: 52 18

    Wysłany: 5 maja 2022, 23:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam zagwozdkę. Od tygodnia mam ból jajników, szczególnie prawego i ten ból jest ciągle.. teraz jestem w 26dc.. i cały czas go czuję. Od czasu do czasu tak sobie kłuje i czasem tak zakłuje raz mocno, a potem znowu słabiej.. coś jak ból owulacyjny.. tylko że owulacyjny jest u mnie jakiś tam moment.. a tu długo. No i się zastanawiam czy jeżeliby @ przyszła jednak.. co jest bardzo prawdopodobne, to czy taki ból jajników jest w normie? Czy powinnam się tym martwić i lecieć do gina? Miewam takie bóle, ale w okolicach owu, a potem już nie.

  • Marti777 Autorytet
    Postów: 722 651

    Wysłany: 6 maja 2022, 02:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli @ przyjdzie i po okresie będzie wszystko okej to bym się tym jakoś bardzo nie martwiła… mnie tez czasem bolą jajniki w 2 fazie cyklu mimo, ze tak naprawdę nie powinny ale to może wynikać z ich pracy, podrażnienia czy czegokolwiek tak naprawdę. Jeśli ból nie minie lub będzie się nasilał a @ nie przyjdzie to poszłabym na betę i do lekarza żeby sprawdzić czy wszystko jest w porządku

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 maja 2022, 02:27

    👱🏻‍♀️ 29 lat, starania od 06.2021

    🔻hiperprolaktynemia z mikrogruczolakiem od 2014 roku
    🔻niedoczynność tarczycy
    🔻10 lat temu usunięcie torbieli jajnika

    Wyniki (czerwiec 22):
    PRL: 14 ng - na dostinexie
    TSH: 2,6 IU/ml - (eutyrox 37,5mg)
    Testosteron: 61ng/dl

    Wyniki 3-5dc (marzec 22):
    AMH: 3,25 ng/ml ✅
    FSH: 5,12 mIU/ml ✅
    LH: 5,05 mIU/ml ✅
    DHEA-SO4: 326 ug/dl ✅
    17OHprog: 1,68 ng/ml ✅
    Estradiol: 31,90 pg/ml ✅
    Wit D ✅ Ferrytyna ❌ Wapń ✅

    01/22 prawdopodobnie cb

    26.06 ⏸
    27.06 - beta 175.26, prog 15,94ng
    29.06 - beta 481.42 (175% przyrostu), prog 20ng
    01.07 - beta 1145.57 (137% przyrostu), prog 15,66ng
    05.07 - pęcherzyk ciążowy i żółtkowy
    14.07 - zarodek 6,5mm z widocznym biciem serduszka ❤️
    26.07 - 1,87cm człowieka ❤️
    30.08 - I prenatalne - 6,8cm kijanki
    11.10 - połówkowe - 324g cudownej dziewczynki 💕💕💕
    GP0up2.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ