X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ból pachwiny I trymestr
Odpowiedz

Ból pachwiny I trymestr

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Koala27 Przyjaciółka
    Postów: 124 48

    Wysłany: 7 marca 2022, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AlfaCentauri wrote:
    Hej dziewczyny, od wczoraj boli mnie lekko lewa pachwina (jest minimalnie opuchnięta). Nie jest to jakiś okropny ból. Raczej odczuwam dyskomfort. Czy to coś groźnego? Czy po prostu tak się zdarza?
    Hej też wlansie miałam coś takiego dzisiaj tylko po prawej stronie, znalazłam w necie info że to zupełnie normalne na początku, ale jeśli by to było bardzo bolesne i kłujące to wtedy trzeba się zgłosić do gin

    AlfaCentauri lubi tę wiadomość

  • AlfaCentauri Ekspertka
    Postów: 139 200

    Wysłany: 7 marca 2022, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uf, mnie boli po prostu jakbym siniaka miała. No to się uspokoiłam. Już myślałam, że się przeciążyłam, bo byłam na spacerze w górach (taki krótki, raczej pagórki), ale zmartwiłam się, że to było za dużo.

  • Imbirowa Autorytet
    Postów: 1324 984

    Wysłany: 7 marca 2022, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pachwiny bola i ciągną bo więzadła popuszczaja aby zmieścić dziecko w brzuchu. Zaczyna działać relaksyna i Nasze ciało robi się „rozlazłe”. Wszystko to po to aby moc nosić i urodzić dziecko. Poza tym z macicy wielkości pieści robi się arbuz. ;)

    AlfaCentauri lubi tę wiadomość

    2017.05 - rozpoczęcie starań
    2019.05 - HSG ✅
    2019.06 - 👼🏻
    2019.10 - IUI ✅
    2020.06 - 👶🏼
    2021.11 - 2022.01 - 3 IUI ❌
    2022.04 - HSG ✅
    2022.05 - 4 IUI ❌
    2022.06 - ❓
    👩🏻
    📍 PCOS - brak owulacji, AMH 6 - Aromek + Menopur + Eutrig/Gonapeptyl daily 💉💊
    📍 Hashimoto, niedoczynność - Letrox 125 💊
    📍 PAI- 1 homo - Acard 150 💊 Heparyna ⏸💉
    📍 Anemia
    👨🏼
    📍 Hormony ✅
    📍 Morfologia 2-3% , leukocytospermia, złe upłynnienie - Clo 💊 TenFertilOn 💊
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ