X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Bóle podbrzusza
Odpowiedz

Bóle podbrzusza

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • natkac3321 Debiutantka
    Postów: 14 0

    Wysłany: 26 grudnia 2015, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie. Staram się o dziecko ponad 2 lata. Dzisiaj jest mój 24 dc (cykle ok 28dni) jednak gdzies od 18 dc towarzyszy mi ból podbrzusza. Na poczatku był on silny a z czasem coraz mniejszy, jednak nadal jest. Czy to może być ciąża? Na test jeszcze za wcześnie a mam brać leki które mogą zaszkodzić dziecku więc się z nimi wstrzymuję i nie wiem czy są szanse aby test dał miarodajny wynik tak wczesnie? Proszę o porady

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 grudnia 2015, 17:17

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ