Forum W oczekiwaniu na testowanie Bóle podbrzusza
Odpowiedz

Bóle podbrzusza

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • natkac3321 Debiutantka
  Postów: 14 0

  Wysłany: 26 grudnia 2015, 16:33

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Witajcie. Staram się o dziecko ponad 2 lata. Dzisiaj jest mój 24 dc (cykle ok 28dni) jednak gdzies od 18 dc towarzyszy mi ból podbrzusza. Na poczatku był on silny a z czasem coraz mniejszy, jednak nadal jest. Czy to może być ciąża? Na test jeszcze za wcześnie a mam brać leki które mogą zaszkodzić dziecku więc się z nimi wstrzymuję i nie wiem czy są szanse aby test dał miarodajny wynik tak wczesnie? Proszę o porady

  Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 grudnia 2015, 17:17

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ