X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Brak miesiączki, czy to ciąża?
Odpowiedz

Brak miesiączki, czy to ciąża?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Daria__ Debiutantka
    Postów: 15 1

    Wysłany: 1 lutego 2022, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkich, przychodzę do was z porada, zacznę od tego, że z chłopakiem staramy się o dziecko. Od jakiegoś czasu boli mnie podbrzusze, piersi bolą jak je dotykam ostatnio nawet trochę mnie zemdlilo. Dziś powinien być 4 dzień miesiączki ale jest jej brak wczoraj zrobiłam test ale wyszedł negatywny. Jak myślicie mam jeszcze poczekać czy udać się do lekarza? Proszę o pomoc bo już nie wiem co mam robić.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego 2022, 13:38

  • Lolka997 Autorytet
    Postów: 1175 2917

    Wysłany: 1 lutego 2022, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daria__ wrote:
    Witam wszystkich, przychodzę do was z porada, zacznę od tego, że z chłopakiem staramy się o dziecko. Od jakiegoś czasu boli mnie podbrzusze, piersi bolą jak je dotykam ostatnio nawet trochę mnie zemdlilo. Dziś powinien być 4 dzień miesiączki ale jest jej brak wczoraj zrobiłam test ale wyszedł negatywny. Jak myślicie mam jeszcze poczekać czy udać się do lekarza? Proszę o pomoc bo już nie wiem co mam robić.
    Zacznij od zrobienia bety, progesteronu i tsh z krwi :)
    Powodzenia! 🥰

    Starania o pierwszy cud od 04.2021
    Ja- 25, Leśniowski-Crohn (2 operacje), podejrzenie PCOS, LUF, IO :(
    On- 30, okaz zdrowia...

    28.01.2022 II
    14.02.2022 2 Ktośki na pokładzie 🥰
    24.02.2022 Ktosie... 💔😭

    05.2022 zaczynam walkę od nowa 💪
    13.05.2022- badanie drożności HyCoSy- OBYDWA DROŻNE 😍
    Maj zakończony 8 cm torbielą..

    06.2022- pierwsza stymulacja cyklu- Letrozol, pęcherzyk 23 mm na lewym jajniku ❤
    +Ovitrelle =pęcherzyk pęknięty + 2 cm torbiel krwotoczna
    Czerwiec zakończony betą o wyniku 1

    07.2022- Letrozol, pęcherzyk na prawym jajniku, Ovitrelle, po 48h niepęknięty, 2xOvitrelle
    Lipiec zakończony bielą na teście.

    08.2022- PIERWSZE PODEJŚCIE DO IUI+hirudoterapia ❤️

    Leki:
    3-7 dc- Letrozol, NAC
    do owulacji- dzięgiel chiński
    Ovitrelle
    stale- Euthyrox 25, inozytol, kurkumina
  • Daria__ Debiutantka
    Postów: 15 1

    Wysłany: 1 lutego 2022, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolka997 wrote:
    Zacznij od zrobienia bety, progesteronu i tsh z krwi :)
    Powodzenia! 🥰
    Dziękuję za odpowiedź napewno jeszcze w tym tygodniu wybiorę się na badania :)

  • Iwonay Autorytet
    Postów: 584 435

    Wysłany: 3 lutego 2022, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mierzysz może temperaturę? Bo objawy, które opisujesz są 50/50 zarówno charakterystyczne dla wczesnej ciąży, ale też dla drugiej fazy, może owulacja się przesunęła i na test za wcześnie ? Beta z krwi powinna rozwijać wątpliwości

  • Daria__ Debiutantka
    Postów: 15 1

    Wysłany: 3 lutego 2022, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwonay wrote:
    A mierzysz może temperaturę? Bo objawy, które opisujesz są 50/50 zarówno charakterystyczne dla wczesnej ciąży, ale też dla drugiej fazy, może owulacja się przesunęła i na test za wcześnie ? Beta z krwi powinna rozwijać wątpliwości
    Właśnie nie mierzyłam temteratury :/ zmieniałam przychodnie i czekam aż mnie przyjmą wtedy będę robić wszystkie badania. A w sobotę planuje zrobić kolejny test. Teraz zmierzyłam temperaturę i mam 36.7

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lutego 2022, 11:40

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2022, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daria__ wrote:
    Właśnie nie mierzyłam temteratury :/ zmieniałam przychodnie i czekam aż mnie przyjmą wtedy będę robić wszystkie badania. A w sobotę planuje zrobić kolejny test. Teraz zmierzyłam temperaturę i mam 36.7

    Myślę że jednorazowe zmierzenie temperatury nie wiele wniesie. Tak jak radzą dziewczyny jestes juz PO czasie pierwszego dnia miesiączki wiec beta powinna rozwiać wątpliwości 😉

  • Daria__ Debiutantka
    Postów: 15 1

    Wysłany: 3 lutego 2022, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta100 wrote:
    Myślę że jednorazowe zmierzenie temperatury nie wiele wniesie. Tak jak radzą dziewczyny jestes juz PO czasie pierwszego dnia miesiączki wiec beta powinna rozwiać wątpliwości 😉
    Niestety lipa właśnie @ dostałam :/

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ