X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie brak objawów a jednak ciąża
Odpowiedz

brak objawów a jednak ciąża

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • czarnulka26 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 22 września 2016, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak bardzo chciałabym aby wkońcu się udało, wsłuchuję się w swoje ciało i nie widzę nic co mogłoby świadczyć o tym, że wreszcie się udało.
    Czy któraś z Was była w ciąży a nie dostrzegła żadnych wczesnych objawów?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2016, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana każde ciało jest inne :) ja oprócz bólów sutków i żył na moich piersiach nie miałam żadnych objawów. Chociaż na początku myślałam ze to przez pregnyl

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2016, 11:52

  • Viola999 Autorytet
    Postów: 3152 2673

    Wysłany: 22 września 2016, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przy pierwszej ciązy dowiedziałam się w drugim msc:):)
    Jak mnie od fajek odrzuciłO:)
    A na poczatku nic zupełnie, nawet miałam jako tako miesiączkę.. ale myslałam ze skąpa to nic;) ale była;)
    A tu bach za jakiś czas dwie kreski:)

  • Coccolina Ekspertka
    Postów: 182 65

    Wysłany: 22 września 2016, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My staralismy sie z arsenalem lekow, dostalismy termin 6 miesiecy zeby sie udalo ... Po 5 cyklach odpuscilam, pogodzilam sie z sytuacja, a tu bach! W ostatnim cyklu na 1 tylko tabletce clo sie udalo, reszta mi sie pokonczyla i juz nie bralam. Okres sie nie pojawil na nastepny dzien test i dwie tluste krechy! A dwa dni wczesniej ostro popilam :) Szok. Zero objawow, jak nie bylam w ciazy to mialam wszystkie! Brak objawow jest objawem :) Teraz pewnie tez tak jest :) Jutro znowu testuje, prosze trzymac kciuki!

    85993e3kq2qy7eit.png
    f2wl3e5ey3ftig7q.png
  • czarnulka26 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 22 września 2016, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coccolina trzymam i zyczę pozytywnego wyniku :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ