X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Brak okresu, test negatywny...
Odpowiedz

Brak okresu, test negatywny...

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2018, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Okres spóźnia mi się 5 dni.
    W dniu spodziewanej miesiączki miałam bóle menstruacyjne jak zawsze 1 dnia @ a tu nic.
    Bolały mnie jeszcze dodatkowo plecy co zdarzyło się pierwszy raz.
    Mam sporo śluzu wodnistego białego.
    Testy negatywne.
    Co sądzicie?

  • Paulaaaa Koleżanka
    Postów: 34 4

    Wysłany: 2 września 2018, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi test o czulosci 25 z samego rana wyszedł negatywny dopiero testy o czulosci 10 wyszedł z bardzo blada kreską, pojechalam na badanie i beta 24 :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2018, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.
    Miałaś jakieś objawy czy tylko brak @ ? ;)

  • Paulaaaa Koleżanka
    Postów: 34 4

    Wysłany: 2 września 2018, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamienia tylko brązowe :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2018, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca 2021, 17:31

  • JaSzczurek Autorytet
    Postów: 2733 2905

    Wysłany: 27 grudnia 2018, 00:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    brunetka91 wrote:
    Hey dziewczyny. Cykle mam najczęściej 31-32 dni. Dzisiaj jest już 38 dzień i brak okresu, testy negatywne. Dodam, że chodzę na monitoring do ginekologa i ponoć teraz miałam cykl bezowulacyjny (choć słyszałam o przypadkach, gdzie lekarz mówił, że cykl bezowulacyjny, a ciąża). Czy to możliwe, że jeszcze teraz testy byłyby negatywne, jeśli byłaby to ciąża? Mogą pokazać 2 kreseczkę dopiero za kilka dni? Czy testy ciążowe wyłapią np. ciążę pozamaciczną? I czy przy takiej ciąży jest zatrzymanie miesiączki? Jedną taką już miałam, ale miałam normalnie miesiączkę. Nie wiem co mam myśleć .... Podpowiedzcie :)
    Ciężko stwierdzić, bo mogłaś w ogóle nie mieć owulacji, a mogło dojść do niej później, na przykład kilka dni temu, a wtedy testy nic by nie pokazały. Testy wylapią pozamaciczną, bo hormon wzrasta i tak, jest zatrzymanie miesiączki, organizm czuje się w ciąży. Ale może dojść do krwawień i bóli. Ogólnie musiałabyś się przejść do ginekologa sprawdzić czy doszło do owulacji czy nie, bo tak to można jedynie zgadywać. Możliwe, że nie masz okresu właśnie dlatego, bo nie było owulacji. Tak czy siak, tylko ginekolog będzie wiedział.

    zi13flw1mwerwam8.png
    💙 19/07/19 (42+0) 3625g, 50 cm <3
    💗 6/02/21 (39+5) 3710g, 49 cm <3
    💙 14/08/22 (39+5) 4070g, 53 cm <3
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 27 grudnia 2018, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    brunetka91 wrote:
    Hey dziewczyny. Cykle mam najczęściej 31-32 dni. Dzisiaj jest już 38 dzień i brak okresu, testy negatywne. Dodam, że chodzę na monitoring do ginekologa i ponoć teraz miałam cykl bezowulacyjny (choć słyszałam o przypadkach, gdzie lekarz mówił, że cykl bezowulacyjny, a ciąża). Czy to możliwe, że jeszcze teraz testy byłyby negatywne, jeśli byłaby to ciąża? Mogą pokazać 2 kreseczkę dopiero za kilka dni? Czy testy ciążowe wyłapią np. ciążę pozamaciczną? I czy przy takiej ciąży jest zatrzymanie miesiączki? Jedną taką już miałam, ale miałam normalnie miesiączkę. Nie wiem co mam myśleć .... Podpowiedzcie :)
    Pójdź na betę najlepiej. Jeśli to faktycznie ciąża, to do ginekologa najwcześniej warto pójść 2 tygodnie po terminie @. Wcześniej nic nie będzie w stanie zobaczyć.

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2018, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca 2021, 17:31

  • Bobek Koleżanka
    Postów: 32 16

    Wysłany: 29 grudnia 2018, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dwukrotnie miałam opóźnioną @ o ponad tydzień. Za pierwszym razem cieszyłam się jak głupia
    ... Okazało się że pęcherzyki podczas owulacji nie pękły i zrobiła się torbiel, która zahamowała @. Musiałam brać dupka na wywołanie.

    Starania od maja 2017- niedoczynność tarczycy, endometrioza I stopnia.
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 29 grudnia 2018, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    brunetka91 wrote:
    Byłam dzisiaj na becie i negatywna, a miesiączki nadal brak..
    A może miałaś późniejszą owulację albo zarodek jeszcze się nie zagnieździł? Beta była 0??
    Możesz też sprawdzić progesteron. Jak będzie wysoki, to znaczy, że mogło dojść do owulacji w tym cyklu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 grudnia 2018, 22:53

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2018, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca 2021, 17:31

  • JaSzczurek Autorytet
    Postów: 2733 2905

    Wysłany: 30 grudnia 2018, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    brunetka91 wrote:
    Nie wiem.. Może? Tak, beta <1.. Ogólnie jestem całe dnie senna, nie można mnie rano dobudzic.. Do tego piersi jakieś większe się zrobiły, odbija mi się i wypadają mi włosy garściami (prędzej też mi wypadały, ale nie aż tak). 4 stycznia mam wizytę u ginekologa to może się czegoś dowiem...
    Nie ma szans, żeby to były objawy ciąży przy takiej becie niestety. Objawy nie pojawiają się ze względu na samo połączenie się komórki i plemnika, tylko najprędzej przy zagnieżdżeniu, a najczęściej jeszcze później. Przy becie <0,1 nie ma szans, że było zagnieżdżenie. Niestety wydaje mi się, że masz jakieś problemy ginekologiczne lub hormonalne i dlatego nie ma okresu. Dobrze, że niedługo masz ginekologa, bo taka sytuacja nie jest normalna.

    zi13flw1mwerwam8.png
    💙 19/07/19 (42+0) 3625g, 50 cm <3
    💗 6/02/21 (39+5) 3710g, 49 cm <3
    💙 14/08/22 (39+5) 4070g, 53 cm <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2019, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca 2021, 17:31

  • Kaskaes Koleżanka
    Postów: 79 15

    Wysłany: 29 lipca 2021, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny staramy się z mężem o dzidziusia po badaniach wyszło że masz ma słabe nasienie 1% prawidłowych plemników bierze tabletki, ale w tym miesiącu miałam bardzo skąpy okres praktycznie 3dni plamienie zrobiła test był negatywny, pojechalismy a urlop gdzie zemdlałam.. Od tamtej pory mam bardzo wrażliwe piersi brzuch i ciągle bym spała, zastanawiam się czy robić test jeszcze jeden czy puknąć się w głowę..

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ