Forum W oczekiwaniu na testowanie Brak okresu, test negatywny...
Odpowiedz

Brak okresu, test negatywny...

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 2 września 2018, 20:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Okres spóźnia mi się 5 dni.
    W dniu spodziewanej miesiączki miałam bóle menstruacyjne jak zawsze 1 dnia @ a tu nic.
    Bolały mnie jeszcze dodatkowo plecy co zdarzyło się pierwszy raz.
    Mam sporo śluzu wodnistego białego.
    Testy negatywne.
    Co sądzicie?

• Paulaaaa Koleżanka

Wysłany: 2 września 2018, 20:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi test o czulosci 25 z samego rana wyszedł negatywny dopiero testy o czulosci 10 wyszedł z bardzo blada kreską, pojechalam na badanie i beta 24 :)

• nick nieaktualny

Wysłany: 2 września 2018, 20:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.
    Miałaś jakieś objawy czy tylko brak @ ? ;)

• Paulaaaa Koleżanka

Wysłany: 2 września 2018, 21:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamienia tylko brązowe :)

• brunetka91 Autorytet

Wysłany: 26 grudnia 2018, 19:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey dziewczyny. Cykle mam najczęściej 31-32 dni. Dzisiaj jest już 38 dzień i brak okresu, testy negatywne. Dodam, że chodzę na monitoring do ginekologa i ponoć teraz miałam cykl bezowulacyjny (choć słyszałam o przypadkach, gdzie lekarz mówił, że cykl bezowulacyjny, a ciąża). Czy to możliwe, że jeszcze teraz testy byłyby negatywne, jeśli byłaby to ciąża? Mogą pokazać 2 kreseczkę dopiero za kilka dni? Czy testy ciążowe wyłapią np. ciążę pozamaciczną? I czy przy takiej ciąży jest zatrzymanie miesiączki? Jedną taką już miałam, ale miałam normalnie miesiączkę. Nie wiem co mam myśleć .... Podpowiedzcie :)

w4sq3e3kevcd1s6a.png
    il5hxzdvz042e69i.png
    11.2016 — ciąża pozamaciczna (usunięcie prawego jajowodu)
    10.2017 — puste jajo płodowe
    01.2019 — udało się! Czekamy na Ciebie Skarbie <3
  • JaSzczurek Autorytet

Wysłany: 27 grudnia 2018, 00:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    brunetka91 napisała:
    Hey dziewczyny. Cykle mam najczęściej 31-32 dni. Dzisiaj jest już 38 dzień i brak okresu, testy negatywne. Dodam, że chodzę na monitoring do ginekologa i ponoć teraz miałam cykl bezowulacyjny (choć słyszałam o przypadkach, gdzie lekarz mówił, że cykl bezowulacyjny, a ciąża). Czy to możliwe, że jeszcze teraz testy byłyby negatywne, jeśli byłaby to ciąża? Mogą pokazać 2 kreseczkę dopiero za kilka dni? Czy testy ciążowe wyłapią np. ciążę pozamaciczną? I czy przy takiej ciąży jest zatrzymanie miesiączki? Jedną taką już miałam, ale miałam normalnie miesiączkę. Nie wiem co mam myśleć .... Podpowiedzcie :)
    Ciężko stwierdzić, bo mogłaś w ogóle nie mieć owulacji, a mogło dojść do niej później, na przykład kilka dni temu, a wtedy testy nic by nie pokazały. Testy wylapią pozamaciczną, bo hormon wzrasta i tak, jest zatrzymanie miesiączki, organizm czuje się w ciąży. Ale może dojść do krwawień i bóli. Ogólnie musiałabyś się przejść do ginekologa sprawdzić czy doszło do owulacji czy nie, bo tak to można jedynie zgadywać. Możliwe, że nie masz okresu właśnie dlatego, bo nie było owulacji. Tak czy siak, tylko ginekolog będzie wiedział.

Tom/Lena :3
    9/04 1220 g, 23/04 1475 g, 26/04 ~1700 g, 31/05 2647 g
    dev185ps___.png
  • MonikA_89! Autorytet

Wysłany: 27 grudnia 2018, 08:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    brunetka91 napisała:
    Pójdź na betę najlepiej. Jeśli to faktycznie ciąża, to do ginekologa najwcześniej warto pójść 2 tygodnie po terminie @. Wcześniej nic nie będzie w stanie zobaczyć.

5 lat starań o kropka

Maj 2019 - criotransfer ❄️, cb :(
    Kwiecień 2019 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany :(
    Wrzesień 2018 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj 2018 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] :(
    Sierpień 2017- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 31,5%,hiperprolaktynemia, MTHFR hetero, PAI homo, AMH 0,99
  • brunetka91 Autorytet

Wysłany: 29 grudnia 2018, 20:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam dzisiaj na becie i negatywna, a miesiączki nadal brak..

w4sq3e3kevcd1s6a.png
    il5hxzdvz042e69i.png
  • Bobek Koleżanka

Wysłany: 29 grudnia 2018, 21:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dwukrotnie miałam opóźnioną @ o ponad tydzień. Za pierwszym razem cieszyłam się jak głupia
    ... Okazało się że pęcherzyki podczas owulacji nie pękły i zrobiła się torbiel, która zahamowała @. Musiałam brać dupka na wywołanie.

Starania od maja 2017- niedoczynność tarczycy, endometrioza I stopnia.
  • MonikA_89! Autorytet

Wysłany: 29 grudnia 2018, 22:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    brunetka91 napisała:
    Byłam dzisiaj na becie i negatywna, a miesiączki nadal brak..
    A może miałaś późniejszą owulację albo zarodek jeszcze się nie zagnieździł? Beta była 0??
    Możesz też sprawdzić progesteron. Jak będzie wysoki, to znaczy, że mogło dojść do owulacji w tym cyklu

Wiadomość wyedytowana przez autora 29 grudnia 2018, 22:53

5 lat starań o kropka

Maj 2019 - criotransfer ❄️, cb :(
    Kwiecień 2019 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany :(
    Wrzesień 2018 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj 2018 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] :(
    Sierpień 2017- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 31,5%,hiperprolaktynemia, MTHFR hetero, PAI homo, AMH 0,99
  • brunetka91 Autorytet

Wysłany: 30 grudnia 2018, 15:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem.. Może? Tak, beta <1.. Ogólnie jestem całe dnie senna, nie można mnie rano dobudzic.. Do tego piersi jakieś większe się zrobiły, odbija mi się i wypadają mi włosy garściami (prędzej też mi wypadały, ale nie aż tak). 4 stycznia mam wizytę u ginekologa to może się czegoś dowiem...

w4sq3e3kevcd1s6a.png
    il5hxzdvz042e69i.png
  • JaSzczurek Autorytet

Wysłany: 30 grudnia 2018, 15:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    brunetka91 napisała:
    Nie wiem.. Może? Tak, beta <1.. Ogólnie jestem całe dnie senna, nie można mnie rano dobudzic.. Do tego piersi jakieś większe się zrobiły, odbija mi się i wypadają mi włosy garściami (prędzej też mi wypadały, ale nie aż tak). 4 stycznia mam wizytę u ginekologa to może się czegoś dowiem...
    Nie ma szans, żeby to były objawy ciąży przy takiej becie niestety. Objawy nie pojawiają się ze względu na samo połączenie się komórki i plemnika, tylko najprędzej przy zagnieżdżeniu, a najczęściej jeszcze później. Przy becie <0,1 nie ma szans, że było zagnieżdżenie. Niestety wydaje mi się, że masz jakieś problemy ginekologiczne lub hormonalne i dlatego nie ma okresu. Dobrze, że niedługo masz ginekologa, bo taka sytuacja nie jest normalna.

Tom/Lena :3
    9/04 1220 g, 23/04 1475 g, 26/04 ~1700 g, 31/05 2647 g
    dev185ps___.png
  • brunetka91 Autorytet

Wysłany: 3 stycznia, 15:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj przyszła miesiączka... Także sprawa rozwiązana.. :(

w4sq3e3kevcd1s6a.png
    il5hxzdvz042e69i.png

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

• wyznaczanie dni płodnych
  • dieta płodności
  • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)