X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Brak okresu test negatywny
Odpowiedz

Brak okresu test negatywny

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Asiaa92 Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 13 marca 2022, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, dzisiaj spóźnia mi się okres 1 dzień. Wykonałam test i jest negatywny. Czy są szanse że jestem w ciąży? Proszę o odpowiedz

  • Kirra Autorytet
    Postów: 781 385

    Wysłany: 13 marca 2022, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepiej zrób betę jeśli przez kolejne dni okres się nie pojawi. Mi się zdarzyło że spóźnił się tydzień i ciąży nie było.

    🧡 🧡 🧡
    On: podstawowe badania w normie

    Ona:

    TSH 1,4✅
    Ft3, Ft4 ✅
    E2 ✅
    FSH ✅
    Lh✅
    Progesteron✅
    Prolaktyna💊 Dostinex
    Testosteron✅
    DHEA-S✅
    Cytologia, USG ✅
    Owu✅
    Krzywa cukrowa ✅
    DHEA-S ✅
    AMH ✅

    sono HSG - oba jajowody drożne ✅
  • Asiaa92 Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 14 marca 2022, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj zrobiłam betę 2.4 ;(

  • Asiaa92 Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 14 marca 2022, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kirra wrote:
    Najlepiej zrób betę jeśli przez kolejne dni okres się nie pojawi. Mi się zdarzyło że spóźnił się tydzień i ciąży nie było.
    Zrobiłam betę wyszła niestety 2.4

  • Hania123 Autorytet
    Postów: 2748 2959

    Wysłany: 14 marca 2022, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania powtórz betę za 2 dni ;)

    2020r.🔒2021r.🔒2022r🔒2023💓
    Cp - 19.05.21💔
    Cp - 03.01.22💔
    Cp-30.03.22 💔 Wycięty jajowód.
    ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
    29.05.2022〰️ START IVF1️⃣
    4x〰️FET❌💔💔💔💔💔
    ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
    09.01.2023〰️Start IVF2️⃣
    Mamy ❄️❄️❄️❄️❄️
    27.01.2023〰️ET 4.1.1
    7dpt-13.7, 10dpt-40.6, 12dpt-93.0, 13dpt-165.6, 15dpt-386.4, 18dpt-1056.0
    16.02.2023〰️Mamy pęcherzyk ciążowy 🫶🏻
    23.02.2023〰️Jest 💓
    27.04.2023〰️110g zdrowego Synka💙
    01.08.2023~1340g Leosia🧸
    21.08.2023~2023g Synka✨
    05.09.2023~2500g 🥰
    28.09.2023~3056g Cudu❤️

    💙03.10.2023💙Leon 3270g 🧸
    age.png
  • Kares01 Znajoma
    Postów: 16 0

    Wysłany: 19 marca 2022, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, chciałabym się poradzić. Od stycznia staram się o dziecko wraz z mężem. Od lutego zaczęłam stosować clo i chyba owulacja mi się przesunął kilka dni (wnioskuje z testów owu. ) ,natomiast teraz w marcu już spóźnia mi okres kilka dni. Nie wiem co myśleć , ponieważ powinnam okres dostać we wtorek, bóle zwiastujac miesiączke miałam od zeszłej soboty i byłam pewna że albo przyjdzie @ albo następuje implantacja ale Poprostu bez plamienia. Zrobiłam dzień przed @ test negatywny, wczoraj również negatywny. Nie wiem co myśleć , ponieważ miałam w poniedziałek wizytę u gin i twierdzi że słabe mam endometrium bo tylko 8mm i ciaza nie mozliwa jest, zwłaszcza że w styczniu zdiagnozowala u mnie pcos ale teraz po tym ostatnim usg było widać znaczną poprawę. Jest sens robić jeszcze test ? Czy iść i prosić o luteine na wywolanie miesiaczki ? Jestem mamą bliźniaków i pamiętam że wtedy test mi wyszedł tydzień po spodziewanej miesiączce A druga kreska była bardzo ale to bardzo blada

  • Kares01 Znajoma
    Postów: 16 0

    Wysłany: 19 marca 2022, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam niestety możliwości żeby iść na bete w tym najblizszym tygodniu

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2022, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kares01 wrote:
    Nie mam niestety możliwości żeby iść na bete w tym najblizszym tygodniu

    Ogólnie luteina gdy ciąży nie ma to wywoła okre. Ale jeśli ciąża jest to ją wesprze bo to progesteron i wtedy może wyjdzie pozytywny test

  • Kares01 Znajoma
    Postów: 16 0

    Wysłany: 19 marca 2022, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka23 wrote:
    Ogólnie luteina gdy ciąży nie ma to wywoła okre. Ale jeśli ciąża jest to ją wesprze bo to progesteron i wtedy może wyjdzie pozytywny test
    Wiem wiem, czytałam o tym właśnie, ale ogólnie co myślisz? Jest jeszcze jakiś cień cienia nadzieję że może jednak to ciaza tylko test nie wychwycil hcg? Bo szczerze mówiąc dzwoniłam do tej ginekolog i pytałam czy możliwe że nie dostałam @ bo właśnie wczesna ciąża ale oczywiście jeszcze nie widoczna na usg ,a ona odrazu że nie ,nie możliwe, z tym że ja już miałam podobną sytuacja z tą Panią właśnie jak zaszlam w ciaze z blizniakami. Wtedy na wczesnym etapie też mówiła że macica może jakby zmieniona ale ciąży to tu napewno nie ma ,a później się okazało że się myliła...także sama nie wiem co myśleć...A dodam jeszcze że mam trochę jakby śluzu...Nie jest go jakoś nie wiadomo jak dużo ale mam wrażenie że tyle samo co podczas dni plodnych...jest mleczny, może ciut ciągnący ale nie jakoś mocno

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ